Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
29
вер.
2016
День вчителя - дякую Богу за вас. Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Роздуми

10655419_771622602897422_3499852553642722662_oДень вчителя. В молитві згадаю своїх Педагогів. Їх було багато. В дитинстві, у школі, в армії, семінарії. В труднощах священичого життя, у випробуваннях долі, на дорогах війни. Батьки, брат, родина, священики, єпископи, парафіяни, друзі… вчителі! Усі записані в моєму серці. 

Люди, які вплинули на моє життя були вчителями. І сьогодні в колі друзів найбільше вчителів. Дружина працює вихователем. Спілкуючись з вчителями, після кожної зустріч стаю трішки кращим. Часто іду до школи, щоб знову чогось навчитися. Вчитель – це найкраща професія і найблагородніше покликання. Без вчителя ні одна людина не стане тим, ким покликана бути в житті.

Усі ми є вчителями. Батьки навчають дітей, старші молодших, керівники – підлеглих… Без вашої мудрості і досвіду, корисних порад на уроках багато будуть спотикатися і падати. Дякую Богу за кожного вчителя.

Оскільки ми є відповідальними за дітей, нам потрібно постійно чувати, вчитися і духовно зростати. Бути живим прикладом для своїх учнів, дітей. працівників, парафіян... Слово потягає, а приклад навчає. На нас дивляться. Педагог може врятувати і дати крила, а може погубити злим прикладом, або принизливим словом. Не має поганих дітей…

Учителям слід віддавати пошану, яка для них призначена Богом. Ісус був вчителем. Він постійно навчав. Проводив уроки для багатьох тисяч, для дванадцять апостолів, для одного слухача… Завжди знаходив час. Ночі проводив у молитві, а в день навчав, зціляв, прощав, витирав сльози . Ісус вчив Правди, бо знав. що правда робить людей вільними. Ісус помер на хресті, щоб ми, Його учні, могли жити.

Щоб допомогти людям, їх потрібно любити. Завтра в класі, аудиторії, дома чи на роботі ви зустрінете маленьких чи вже дорослих дітей. Ці діти послані до вас Богом. Він вам довіряє. Незважаючи на наші особисті недоліки, Господь любить вас і довіряє найдорожче - своїх дітей. Ви і я повинні навчати. Це не залежить від нашого бажання, умов чи настрою. Ісус нам це доручив: Завтра буде урок, пара, чи просто ще один день. Це день боротьби за майбутнє дитини. Готуйся до цього уроку, борися і перемагай. Бог на боці вчителів, Він допоможе тому, хто готується!

Виходьте за рамки конспекту, шкільних програм, які часто змінюються. Майбутнє наших дітей, України, цілого світу залежить від вчителів. Саме ви всупереч системі виховали героїв Майдану, захисників України. Ваші вихованці стали героями! Сьогодні ви можете бути прикладом безкомпромісності в боротьбі з найбільшим злом нашого суспільства – корупції. Навчайте так, щоб допомагати дітям, сійте в серця дітей любов до життя і пошану до вірності, любіть їх безкорисливою любов’ю. Так любить Бог.

Ісус Христос поєднав місію спасіння з навчанням, покликання апостолів з покликанням вчителів. Учителю, тебе ще на світі не було, а Бог вже бачив тебе і довіряв, поручав дітей! Бог довіяряє незважаючи на всі обставини та помилки минулого...  Дуже добре знаю, як вам буває важко, сумно, самотньо. Слова Ісуса звернені до кожного вчителя: «Ідіть і навчайте… Я з вами по всі дні, аж до кінця віку» Вітаючи з Днем Вчителя, схиляюся перед вами на коліна, випрошу у Бога для вас святості, щедрих благословень, нових перемог. Перепрошую Бога, якщо в житті колись образив Вчителя…

 

Коментарі  

 
0 #1 Леся 05.10.2016 13:16
Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є великим прикладом для мене, реальним. Чого боятися, а що повністю довірити Богові і т.д. Дотепер важко повірити, що Господь дарував мені такого Великого Вчителя. Знаю, що не любите похвали. Тому так коротко. Дякую Богові та Богородиці за вас. Дякую за ваші молитви. Молюся за вас та вашу родину.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину