Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
28
вер.
2016
Обережно - секта! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Роздуми

До написання цієї статті мене спонукала активність людей, які раніше формально належали до християнських Церков, а потім стали підтримувати структуру Володимира Мунтяна. Ходять від хати до хати, роздаючи буклети людям. Спершу подумав було, що Слово Боже проповідують. Але як виявилося роздають рекламні буклетики «пастора» Мунтяна. В рекламі не Євангеліє, а обіцянка зняти прокляття, прогнати бісів, допомогти із заміжжям… Все як в рекламі цілительок і знахарів у районній газеті. Навіть кілька слів про Бога у контексті. Запитав одну з активісток, чи знає десять заповідей, у чому суть Євангелії, що таке покаяння, Святий Дух? - Відповіді не отримав. Зате довго говорила, що в церкву не потрібно ходити, бо там «нічого не допомагає», а от в Києві помогло… чи помогли?

Отож пошукав інформацію в інтернеті і отримав таку відповідь: «Мунтян Володимир Мірчавіч - уродженець Дніпропетровська, за національністю - молдаванин. Спочатку був п'ятидесятником, після пішов в харизмати. За даними міліції, Мунтян відбував трирічний термін у 10-й спецколонії в Кривому Розі. Судили його за двома статтями - крадіжка і шахрайство. Зараз він називає себе "апостолом" має свою церкву, яка збирає практично повний зал у Палаці спорту в Києві.

Має вона також свої філії в різних містах України Солідний бізнесмен, засновник фірми «Мільйонер», яка, за даними правоохоронців, займається випуском макаронів і надає авто послуги». Тут можна побачити як все відбувається.

Керівництво Християн Віри Євангельської, до якої раніше належав Мунтян В. розповсюдило спеціальну заяву, в якій закликає віруючих України остерігатися діяльності пастора Володимира Мунтяна і духовного центру »Відродження». Діяльність Володимира Мунтяна у Всеукраїнському Союзі Церков ХВЄ називають такою, що не відповідає євангельському вченню, а також дуже близька до окультної практики.

Резюме психологів: «У секті Володимира Мунтяна, яка проводить свої пекельні сеанси вигнання бісів в столичному Палаці Спорту, людей зомбують і настільки сильно промивають мізки, що вони навряд чи коли-небудь зможуть повернутися в норму». А ось висновки адвоката Івана Боднарука, який раніше допомагав постраждалим від діяльності секти Сандея Аделаджі: «Сьогодні в Службі безпеки України є три експертних висновків від трьох різних інститутів, психологічних експертиз, де чітко сказано і зазначено, що секта Володимира Мунтяна створена з метою маніпулювання свідомістю громадян, підміняючи поняття, стираючи і видаючи бажане за дійсне. Фактично заволодівають коштами , маніпулюючи людьми».

Слова Біблії: «Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі»(Матв.7:21). І не кожен, хто творить чудеса: «Багато хто мені скаже того дня: Господи, Господи, чи не твоїм ім'ям ми пророкували, чи не твоїм ім'ям бісів виганяли; чи не твоїм ім'ям численні чуда створили? Тоді скажу їм: Я вас ніколи не знав, відійдіть від мене ви, що чините беззаконня»Мт7.23. Не чудеса і мови є ознакою Божого служителя, а святе, побожне і чисте життя - на ділі а не на словах! Після відвідання центру Мунтяна майже всі перестають відвідувати свої церкви, повертаються до світського життя. Деякі стали глибоко одержимими. Інших загонили в кредити для підтримки зборищ Мунтяна і його служителів! В містах і селах створюються групи підтримки Володимира Мунтяна. Там під виглядом християнського вчення затягують людей у тенета фінансової піраміди.

Отож, усі християнські Церкви говорять про діяльність тоталітарної секти, спеціалісти називають це фінансовою пірамідою, Слово Боже  - пасткою сатани. Пересічній людині буває важко відрізнити правду від брехні. Тому кожен християнин покликаний уникати пасток та інших застерігати, бо «Ваш ворог - диявол - ходить і рикає, мов лев, шукаючи, кого б зжерти»(1Пет.5:8). А тих братів і сестер, які потрапили в сіті обману закликаю словами Біблії: «Уступіться, вступіться та вийдіть ізвідти, нечистого не доторкайтеся, вийдіть з середини його, очистьтеся ви, що носите посуд Господній!»(Iс.52:11).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину