Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті
16
січ.
2014
Тікай від рабства! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Роздуми
iCA9KYD1GВ середині вісімдесятих великою популярністю в кінотеатрах користувався фільм «Спартак». Пригадую, з яким хвилюванням вперше переглядав цю картину. З часів Спартака минули віки, але рабство і торгівля   продовжує своє існування. Згідно статистичних даних в нашому, постмодерному світі у рабстві перебувають біля двісті мільйонів людей! Ще іншою формою рабства є різні види залежності людини. Сто сорок  мільйонів людей у світі залежать від алкоголю (дані UNAIDS і ВООЗ 2005 р), двісті мільйонів – раби різного роду наркотиків (дані ООН). Існує багато інших виді залежності – рабства людини: комп’ютерна та ігрова  залежність,  порнографічна і багато інших. Дуже влучно про це писав апостол Павло: «Хіба ви не знаєте, що кому піддаєтеся як раби на послух, рабами того ви і є» Рим.6:16.
Людина, котра перебуває у рабстві мріє стати вільною. Повстання, бунти і втечі рабів супроводжують історію людства. Нормальна. свідома людина мріє і має право бути вільною, повернутися до свого дому, жити повноцінним життям.
Найбільшим рабовласником у всесвіті є диявол. Він кидає свої сіті на цілі народи і для кожної людини наставляє свої тенета. Не має нікого, хто б не потрапляв у його пута, «Бо всі згрішили й позбавлені Божої слави»Рим.3:23. Метою нашого ворога є витиснути з людини, змарнувати  життя дочасне і погубити вічне.
Проте, є  Добра Новина! Кожен, хто тільки бажає, може звільнитися від  гріха і влади сатани! Бог пропонує  допомогу, Він послав у світ свого Сина, щоб нас звільнити від гріха і вічної смерті: «Тому що Бог так полюбив світ, що дав [свого] єдинородного Сина, аби кожний, хто вірить у нього, не загинув, але мав вічне життя»(Ів.3:16). Покаяння - сповідь за всі вчинені гріхи і віра в Ісуса Христа, який помер на хресті за твої і мої гріхи – це дорога до визволення! Ісус не тільки взяв на себе наші гріхи і помер за них, Він воскрес, щоб і ми могли воскреснути до нового життя! Ісус сказав: «Я прийшов, щоб мали життя - і мали вдосталь»Ів10.10.
В Євангелії від Луки є притча про блудного сина, який  залишив свого батька, рідний дім і потрапив у залежність в чужому краю. Опам'ятавшись, він вирішив втекти з рабства, повернутися до дому. Зрозумівши, він негайно «Встав і і пішов до свого батька»Лк.15.20.
Беріть з нього приклад: не відкладай на завтра, нічого не пояснюй дияволу. Біжіть до Ісуса, якщо гріх і сатана тримають вас у полоні. Втікай негайно! Відкладання  - це не лише втрата часу, але небезпека смерті і втрати душі! З гріхом не можна вести переговори, єдине вірне рішення – негайна втеча! Це не слабодухість, слабкість – залишатися прив’язаним до гріха! Тільки сильний і сміливий може втекти!
В твоєму розпорядженні карта Божого Слова, для орієнтиру – світло Христової Церкви. Бог пошле  своїх слуг, які допоможуть вийти з болота гріха. Покінчи з рабством сьогодні: біжи до Христа! Тебе виглядають та моляться, давно чекають і радісно привітають з поверненням.
Прийдіть сміло до Господа, поєднайтеся з Його народом – Церквою в молитві і служінні. Він прийме вас у свої обійми і захистить від ворога! «Якщо Син визволить вас, то справді будете вільними!» (Ів.8:36)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину