Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
13
жовт.
2012
Неділя девятнадцята- на канві виборів. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Роздуми
З наближенням дня виборів кожен претендент до влади намагається здивувати своєю «праведністю», «допомогою»,новими ідеями, справедливими законами, котрі він буде втілювати у життя. За минуле століття ми уже були свідками народження і руїни різних законодавчих систем, ідеологій, а навідь імперій. Насправді існує тільки два царства і два закони. Все інше - боротьба між добром і злом, і поле цієї боротьби- людські серця. На одному боці- сатана і його слуги. Він обіцяє щоразу нову спокусу, свіжу ідею, новий рай на землі. І не важливо для кого він будується- для роду, класу, нації чи особистості. Завжди ціною інших верств, класів, націй чи «непотрібних», «зайвих», або ще не народжених осіб. Закони диявола дуже мінливі, гнучкі, тимчасові. За їхнім фасадом завжди можна розгледіти потворну пику зла.
Диявол бажає нашого вічного полону, він наш ворог, що вдало маскується. Закони Божого царства зовсім інші. Вони незмінні від початку світу. Усі закони дані Богом перебувають навіки - фізичні, моральні, духовні. Все служить для добра кожної людини, без виключення. «І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви»(Лук.6:31);  «Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих! Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!»(Лук.6:35,36).  Декалог, нагірна проповідь, Добра Новина – це законодавство Божого царства. Бог, на відміну від людини ніколи не зраджує, завжди залишається вірний своїм обіцянкам. Він прагне для нас правдивого і вічно щастя вже від сьогодні. Ми робимо вибір, кожного дня і миті життя…вибір, який впливає на цілу вічність. Іде війна, за наші душі, спасіння і прокляття завжди поряд, вибір за нами, за мною і за тобою. Тут не буде фальсифікацій, не допоможуть, гроші, друзі, статус. Підемо за тим, кого обрали. У цій війні і на виборах вічності не має місця для нейтралітету, компромісу, поступливості. Це боротьба до останьої миті, за життя і смерть.
Вічність вирішується сьогодні, саме зараз. Слово Боже каже, що «Сьогодні день приємний, сьогодні день спасіння»- день твого вибору! Якщо оберемо Христа  і Його закон – Він прийме нас як своїх дітей у вічності. Живучи по «поняттях» гріха, проведемо вічність з дияволом - батьком всякого зла. Де ти хочеш перебувати- на зоні диявола, чи жити повнотою життя Божої дитини? Зло на виборах життя пропонує подачку тимчасового задоволення, а після «підрахунку», забере цілу нашу вічність у пекло. Христос уже все зробив, один раз і назавжди, на Голгофі заплати  усі наші борги. Воскресінням Христа забезпечено нашу перемогу. Потрібно тільки прийняти Христа як Царя і Бога цілого свого життя, вибрати Його раз і назавжди. Підніми у своєму серці прапор Божого царства, потім у домі, на роботі – живи згідно Божого закону, обирай Христа!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину