Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті
10
квіт.
2012
Спасіння душ Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Роздуми
RДуже часто на проповідях у церкі, на реколекціях ми роздумуємо над темою спасіння людських душ. Що означає спасіння душ, яку саме працю можна назвати спасінням людських душ? Можливо спочатку розважимо, що не являється спасіння душ. Переведення людини з однієї Церкви в іншу – це не  справа спасіння душі. Не можна будувати власну хату розбираючи сусідову. Я завжди щиро радію, коли людина свідомо належить до християнської Церки, в якій є правдива наука віри і святі Таїнства. Також важко назвати спасінням душі її вписання у парафіяльні книги, якщо вона свідомо не вирішила віддати життя Христу і належати цілими серцем і  повнотою життя до Христової Церкви.Спасіння душ- це не зростаючі цифри статистики про хрещення чи перше причастя. Розчулені почуття, емоції, сльози витиснуті з людини- це пил, який швидко осідає. Вигуки, шум під час екзорцизмів також важко назвати наверненням людей  до Бога.
Найкращий засіб для спасіння душі -  жива проповідь, пояснення  Божого Слова. Євангеліє має силу навертати серця.Це найкращі і найміцніші сіті для будь якої риби – як великої, так і маленької. Найбільш спасителькою є проповідь, що основана не на людській мудрості, а на словах живого Бога. Першим етапом проповіді Євангілія є навчити людину основних правд віри, відкрити істину, а далі- від розуму, промовляючи до серця, закликати душу до покаяння і переміни життя. Навернення – це радикальний поворот від гріха до Христа. Це означає – повернутися спиною до всього, що є поза Христом,  не веде нас до Нього. Себе самого і ціле життя довірити Христу. Довіра і покаяння- як два близнюки в духовному житті християнина. Ознакою правдивого навернення є також бажання виконувати Божу волю, спрага виконання Божої волі. В праці спасіння людських душ нас може зустріти багато невдач і прикрих розчарувань. Не сумуй. Буває, що риба рве невід- Господь дарував людині свобідну волю і вона сама обирає власну вічність. Апостол Петро міг за одну проповідь покласти три тисячі цеглин (навернених душ) у духовну стіну Христової Церкви. Більшість із нас не можуть так проповідувати. Але і одна цегла у день,надійно покладена має безмежну вартість. Не варто деревяну стіну фарбувати під цеглу, еле нехай уся споруда буде істинною,надійною і довговічною. За словами ап..Павла: «За Божою ласкою, яка мені дана, я, мов той мудрий будівничий, поклав підвалину, а інший будує на ній. Хай же кожний пильнує, як будує!  Бо ніхто не може покласти іншої підвалини, окрім уже покладеної, а нею є Ісус Христос.  Коли хто будує на [цій] підвалині з золота, срібла, коштовного каміння, дерева, сіна, соломи,  то діло кожного розкриється; день покаже, бо вогнем об'являється; сам же вогонь і випробує діло кожного, - яким воно є. Коли чиєсь діло, яке він збудував, вистоїть, той одержить винагороду»(2Кор 3.10-14)
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину