Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
23
груд.
2011
Місце для Христа Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
R« І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них...» (Лук.2:7)
Згідно пророка Міхея, місцем народження Спасителя мав стати Вифлеєм (Мих5.2,3). Цар Август для збору податків обявив перепис населення по родах(згідно юдейського звичаю). Усі потомки Давида зібралися у Вифлеємі, звідки походив їхній рід. У Йосифа не було рідні в місті, які могли б їх прийняти. Довкола міста було багато гостинниць, але вони також були переповнені. Свята родина рухалася повільно і прибули пізно. Йосиф і Марія, якій прийшла пора родити заночували у хліві. Ясла стали місцем, де було покладено дитину. У стайні був народжений Цар Світу. Розважмо сьогодні причину такого приниження Божого Сина. Він поклався у яслах, «бо в заїзді місця не стало для них»
Від першої миті свого приходу на землю Спаситель показує нам приклад смирення. Як подібні ясла і хрест, що знаходяться в різних кінцях земного життя Ісуса. Чужі ясла і чужий хрест. Пізніше Він скаже: «Мають нори лисиці, а гнізда небесні пташки, Син же Людський не має де й голови прихилити...» (Матв.8:20)
Народжене дитятко приходить до убогих і стає найбіднішими. Можна боятися підійти до трону, але ніхто не боїться підійти до ясел. Не було нікого більш доступнішого ніж Христос. Охорона нікого не відштовхнула від нього, не мав годин прийому відвідувачів, доступний завжди і для усіх. Від вертепу до Голгофи. Про Нього буде сказано, що «їсть з митарями і грішниками». Прийдімо до Нього- «втомлені і обтяжені», поневолені гріхом, зневажені собою і іншими.
Це дитятко для усіх відкрите! За вхід не потрібно платити! Можна приходити без попередження і домовленості. Вхід відкритий, Він не робить різниці і прийме вас такими як ви є! Кожна людина, яка має в серці бажання довіритися Богу, покаятись, іти за Христом – може прийти негайно! Ясла відкриті, двері Божого милосердя відкриті- не закривай їх сам!
Христос народився у стайні, де раніше були тварини, і як тільки Він покинув вертеп- тварини знову зайняли його! Сьогодні у світі є тенденція- усунути Бога! Вигнати Бога із наших родин, навчальних закладів, суспільства, континенту. Тоді місце Христа займе тваринна розпуста, язичництво, ідол грошей і тіла.
Христос народився у вертепі, бо для нього не було місця в інших місцях. Не було місця для Бога у домах правителів, сенаторів, суддів, не було місця у домах законовчителів і книжників…в суспільстві…
Як мало місця для Христа у нашому щоденному житті, наших ромовах, які ведемо з іншими людьми, рішеннях котрі приймаємо, методах праці, засобах досягнення мети…
А тепер основне питання життя: чи є у вас місце для Христа? Минуле не має значення, Господь його пробачить і очистить через покаяння- сповідь, наша досконалість і гідність не має значення- стайня і ясла не були найгіднішим  місцем.  Власна убогість, пустота і негідність можуть стати місцем для Христа!
Коли в своєму житті, словах, серці знайдемо місце для Христа-  радості і духовного миру- ніхто не зможе відняти. Серце стане співати «Слава на висотах Богу…», коліна зігнуться перед народженим Богочоловіком, небеса прославлять народження Спасителя в серці ще одного спасенного грішника!
 

Коментарі  

 
+3 #1 Леся 28.12.2011 13:38
Такі глибокі і зворушливі роздуми над народженням Спасителя. Роздрукувала і пороздавала друзям, хай читають.Є над чим задуматися кожному.
Хочу, дорогий Ісусе бути як Ти: терплячою,смире нною, повною любові і безстрашною. Твоя я, Господи, тільки слабка ще дуже.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Секс знакомства с замужними Красноармейск