Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті
10
трав.
2011
Оздоровлення недужого Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
i2Йоан 5.1-15. В цьому уривку Євангелія є момент, дуже актуальний до нашого щоденного життя. Чоловік довгі тридцять вісім років лежав в одному з найбільш багатолюдних місць Єрусалиму. Перебував у крайній нужді через свій фізичний, а також духовний стан. Бо можемо собі уявити чоловіка, на якого кілька десятків років ніхто не звертає уваги, він змушений жити з милостині, досвідчує людську байдужість та зневагу. Так близько був порятунок, та не було допомоги, не мав сил зробити кілька кроків до цілющої купелі. Не було нікого, хто б йому хотів допомогти. І так день за днем, рік за роком. Самотність серед натовпу. Терпіння фізичне і духовне.  Подивімося навколо, брати і сестри. Скільки людей у наших містах і селах переживають подібні ситуації.
Терплять від самотності, спаралізовані гріхом, зранені черствістю. Втративши  надію, продовжують просити милостиню та шукаюти порятунку. Може навідь у нашому домі чи родині, у колективі праці чи навчання. Ця сама картина- десятки років немає людини, щоб їм допомогти.
Чому я, а також усі ми не увійшли в їхнє життя, не почули болю серця і крику душі.
Адже Христос колись і нас знайшов у подібному стані. Звернувся по імені, забрав немочі, зцілив  рани…простив гріхи. Простив і більше не згадує. Зцілений чоловік пішов і іншим сповістив, «що той, хто вздоровив його, то Ісус».Чому ми, брате і сестро ніяковіємо, соромимося підійти і допомогти людині зануритися у купіль Божої ласки, яка є постійно цілюща і всепрощаюча. Розповісти про Бога, Його любов і милосердя, поділитися, що Бог зробив у нашому житті, як знайшов і простив.Так багато духовно розслаблених, яким нікому допомогти. Якщо  «ти не остережеш його й не будеш говорити, щоб остерегти несправедливого від його несправедливої дороги, щоб він жив, то цей безбожний помре за свою провину, а його кров Я зажадаю з твоєї руки!»(Єз.3:18)
Мусимо відкрити очі свого серця, щоб помітити потреби наших ближніх, допомагати Богові віднаходити і зціляти. Молімося до матері Воскреслого Христа, щоб вона допомагала нам звіщати Божу любов і в її материнські руки віддаваймо нашу непевність та острах. Скріплені вірою Христової Церкви спішімо бути апостолами милосердя та прощення.
 

Коментарі  

 
+1 #1 Наталя 24.06.2011 13:57
Направду біля нас багато людей які мають духовні і фізичні терпіння, і немає нікого хто б їм допоміг. Але порятунок і допомога так близько – це Ісус , який хоче діяти через нас. Тож ми не будьмо байдужими і черствими до терпінь ближнього, ідімо і поділімося з ними тим що колись ми отримали зцілення і допомогу, і тим самим досвідчили Божу Любов у нашому житті.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину