Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті
01
вер.
2018
Найважливіше запрошення! Неділя чотирнадцята. Мт22.1-14. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

«Царство Небесне подібне одному цареві, що весілля справляв був для сина свого. І послав він своїх рабів покликати тих, хто був на весілля запрошений, та ті не хотіли прийти».
Вірші 1-14 - це притча, що складається з двох частин. Ми зрозуміємо їхній зміст легше і краще, якщо розглянемо їх окремо. Ширше значення полягає в тому, що  гості, які відмовилися прийти, символізують юдеїв. Багато століть тому вони були запрошені Богом стати Його обраним народом.  Але, коли Син Божий прийшов у світ, вони з презирством відмовилися. Тому запрошення було послане  на роздоріжжя і на дороги.  Люди на перехрестях  символізують грішників народи, які ніколи не очікували запрошення в Царство.

У вужчому значенні, притча нагадує, що Бог запрошує нас на свято, радісне як весільний бенкет. Він запрошує нас радіти. «Та вони злегковажили та порозходились, той на поле своє, а той на свій торг». Бог запрошує,  і кличе, а люди знаходять причину для відмови.  

Притча нагадує, що не обов'язково  погані речі роблять нас глухими до запрошення. Бо одні пішли на поля свої, інші на торгівлю. Вони  не пішли на дику гулянку, на аморальне спілкування. Люди займалися, по суті, буденними. господарськими справами. Чоловік  може так зануритися в  щоденні справи, що геть забуває про вічність.  Виконуючи  вимоги світу, люди не чують голос Христа. Трагедія життя  полягає в тому, що  добрі справи займають місце справ головних.  Ми  часто  зайняті заробітком на життя, забуваючи про саме життя. Можливо і ти хочеш служити і Богові і мамоні. Ти хочеш мати свою частку в цьому світі , і одночасно кажеш, що віриш в Христа. Але це самообман.

Ось свідчення, написане про багатьох: «Вони не хотіли прийти!». Знову Бог шукає словами проповіді, голосом совісті, обставинами життя.  І знову люди не хочуть прийти. «Вони не хочуть прийти». Це написано про деякі з нас. Я прошу вас пам'ятати про це. Ваша відповідь записана.. Очі Божі на кожному місці. І вони зараз дивляться на вас. «Тоді каже рабам своїм: Весілля готове, але недостойні були ті покликані. Тож підіть на роздоріжжя, і кого тільки спіткаєте, кличте їх на весілля. І вийшовши раби ті на роздоріжжя, зібрали всіх, кого тільки спіткали, злих і добрих І весільна кімната гістьми переповнилась».

Притча  вчить, що, Боже запрошення - це милосердне запрошення. Всі запрошені з доріг і з роздоріжжі не мали на це ніякого права. Вони  ніколи не могли очікувати такого запрошення на весілля царського сина. Воно прийшло до них з відкритого серця Царя. Милосердя послало запрошення і милосердя привело і жебраків  на бенкет.

«Як прийшов же той цар на гостей подивитись, побачив там чоловіка, в одежу весільну не вбраного, та й каже йому: Як ти, друже, ввійшов сюди, не мавши одежі весільної? Той же мовчав...» До Бога можна прийти тільки на Його умовах! Чого ти чекаєш? Може чекаєш, поки  станеш кращим? Або поки буде більше часу? Але зрозумій: якщо відкладаєш чекаєш, то можеш чекати вічно. Сьогодні, зараз, день спасіння!!! Увіди в радість весільного бенкету! Сьогодні Бог готовий прийняти  тебе таким, як ти є. Довірся  Ісусу – своє минуле, теперішнє і майбутнє.. Він змінить твоє серце. Подарує тобі всю Свою любов і милосердя. Послухай Його голосу і будь врятований сьогодні.. Кров вже заплачена за твою душу, кров Христа. Віддайся Йому сьогодні. Він чекає на тебе.

Ще одна проповідь

Запрошую відвідати сайт парафії

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину