Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
13
січ.
2018
Початок Євангелії. Мр.1.1-8 Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

І.Божа любов.
“Початок Євангелії Ісуса Христа, Сина Божого» Євангелист Марко починає свою розповідь про Ісуса  з видінь древніх пророків,  з глибокої давнини і задумів Божих…. В цьому уривку, вперше зустрічаємо словло «Євангелія». Тому  виникає питання перше запитання: “Що це таке? ”Євангелія –  в перекладі з давньогрецької мови   означає  «Добра звістка». Протягом навіть одного дня ми чуємо багато різних новин. З добрих новин радіємо. Сумуємо через тривожні.
Є в цьому світі дійсно добра новина. І, головне, вона є доброю для всіх жителів  планети. Про неї говорить автор уривку. Це Євангелія Ісуса Христа. Суть Доброї Новини в тім, що Ісус Христос – Син Божий, прийшов у світ, щоб спасти людей від гріха. Слово Боже говорить, що всі згрішили і заслужили на справедливе покарання. «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!»Рим. 6:23 . Отож, вже перший вірш  відкриває суть християнської віри – Син Божий, Ісус Христос прийшов на землю і віддав своє життя за нас, грішних.  Це дар Божий для кожного з нас. Це і є жива Євангелія, яка   більше 2000 років проповідується всім народам і поколінням, в тому числі, й  для кожного з вас. Тож прийміть її до серця, і радійте з Господом.

ІІ.Відповідальність людини.
Бо, Євангелія - це  любов Бога до людей. Бог став людиною, щоб людей підняти до неба.  Але виникає цілком природнє питання: «Що робити нам грішникам? Чи Бог вирішив проблему гріха замість нас? Невже, можна продовжувати грішити, а вкінці потрапити на небо?» - «Звісно, ні!» Відповідь на це питання даВ Іван Хреститель. Він був голосом Бога, що кличе: «У пустині готуйте дорогу для Господа, рівняйте стежки Йому!».
В Україні, на жаль, дуже погані дороги. Якщо постійно їздити такими вибоїстми дорогами, автомобіля на довго не вистачить.  ТакІ дороги не можливо використовувати за  призначенням. Саме такою дорогою є життя людини без Бога. Воно криве, побите й знівечене гріхами.  Таке життя буває подібним до існування, а тому потребує серйозних змін. Сьогодняшній уривок говорить про це. 

Необхідно відремонтувати, виправити життєву дорогу, зробити її рівною і зрозумілою. Потрібно довірити життя  Богові і жити згідно Його науки. Іван Хреститель закликав людей рівняти стежки життя. Відкривати серця для Божого Слова. Саме прості і відкриті серця з радістю  приймають Добру Новину і вірують в Ісуса Христа. Ви змучились іти по житті вибоїстими і кривими шляхами. Можливо все життя шукали правдивої дороги? Тож будьте уважні і пильні – не втрачайте  можливість.  

ІІІ.Що робити? 
 1.Повірити в слово істини. Істина  відкриває грішність людини, святість Бога.  Істина веде людей до Спасителя. І сьогодні я запрошую вас звернутися саме до народженого,  розп'ятого, але воскреслого Христа в покаянні з вірою,
2. Покаятися.  Покаяння означає зміну напрямку життя, відвернення від гріха.
3. Слідувати за Христом в спільноті Христової Церкви. Світ буде намовляти вас на компроміс віри,  але Біблія говорить, що «Хто витриває до кінця, той спасеться».

Тільки у вірі в Ісуса Христа  знайтемо те, чого прагнуть наші змучені серця. Він врятує вас і допоможе прожити життя чисто, свято і непорочно на славу Імені Його.Світ потребує святих, і ви, дорогі друзі, можете понести факел Євангелія в 21 століття. Нехай благословить вас Господь.  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину