Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
03
січ.
2018
Роздуми у хліві, біля ясел Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

12«І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них»Лк.2.7.
I. Чому в яслах?
Я думаю, для того, щоб показати Його покору.  Чи міг Той, Хто прийшов померти на Хресті, при народженні одягнутися в шовкові одежі?  Відкупитель, якого покладуть в чужому гробі, народжується в чужих яслах. Ясла і хрест, початок і кінець земного життя Спасителя. Все життя Господь буде ходити в простому одязі. Спілкуватися з простими людьми. Пізніше Він скаже: «Мають нори лисиці, а гнізда небесні пташки, Син же Людський не має де й голови прихилити...» (Мтф. 8:20).
Тому не має нічого дивного у тім, Що Господь, залишив славу неба, прийнявши вигляд раба, зараз лежить у яслах . Господь у яслах став царем убогих, простих і принижених. Людині буває важко підійти до трону, але ніхто не боїться підійти до ясел.  Не було в історії нікого, більш доступного ніж Христос. Охорона нікого не проганяла геть. Ніхто не заважав  підійти до Нього. Він лежав у яслах,  як друг обездолених.  
Прийдіть до Нього, «струджені і обтяжені»! Прийдіть до Нього скрушені серцем! Прийдіть до Нього розпусники і блудниці! Прийдіть до Нього, наркомани, злодії і пяниці!  Дитина лежить у яслах! Станьте на коліна, вшануйте Божого Сина, прийміть Спасителя! Він поклався у ясла, щоб ви не боялися прийти до Нього!

ІІ.Чому не було місця
Євангелист Лука розповідає, що Ісуса поклали в яслах, бо для Нього не було місця … Не стало місця для Христа. В царських палатах не стало місця для царя царів! Зрештою, як земні царі могли прийняти Господа? Він  - Князь миру, а вони насолоджуються війнами!  Який володар може прийняти покірного Спасителя?  Вони закохані в розкіш,  а Він – втілення простоти. Син теслі і друг рибалок. Погляньте на сучасних політиків. За невеликим виключенням, про них можна сказати: «Повстають царі земні, і збираються старші докупи на Господа та на Христа Його» (Діян. 4:26). В державних кабінетах і залах засідань не має місця для Христа. Він частіше буває в трущобах, ніж у президентських резиденціях. Не впускають у  парламенти. Партії, політики і всі, хто тримається за крісло, не впускають Представника Неба до депутатів від землі.

Чи є місце для Христа в сучасному, громадянському суспільстві? Хіба не було у Вифлеємі поважних  людей?  - Чи не могли вони віднайти місце для  Христа?  Адже є місце для порожніх розмов, для культу тіла, кумедної крутизни… Але так мало місця для Христа. Попробуйте  розповісти про Нього і вас більше не запросять на свої заходи. Показ мод, високі посади, вишукані гаджети, підтвердять, що в цьому колі не має місця для Христа.
Чи є місце для Христа  у торгівлі? Якої тільки реклами  не побачиш.  Скільки хитрощів і лукавства!  "Горе вам!" – сказав би  Господь, дивлячись на багатьох підприємців! Бо за обманом і наживою не пам’ятають про Христа!. А школа, університети? Чи там знайдеться місце для Христа?  Так мало талановитих, обдарованих, ерудованих,  схилилися до ніг Вифлиємської Дитини.
Можливо храм, синагоги? Ні, і там не було притулку для Божого Сина. Господь приходить до своїх і свої не приймають Його. Часто найбільші вороги віри ховаються під маскою тих, хто її захищає. Хто переслідував Церкву в 20 столітті, хто сьогодні намагається провокувати  розколи?  - Для Ісуса не має місця в політичних проповідях патріарха – агресора. Для Христа не має місця в мертвих парафіях, наповнених пустим формалізмом чужої мови. Князь миру знаходить місце є тільки серед простих і скрушених духом людей.

ІІІ. Чому не в твоєму серці?
Чи сьогодні є люди, які приймуть Його? Чи у вашому серці знайдеться місце для Нього? Господь прийде і буде вашим гостем! Ваше минуле не має значення, Він хоче все забути і простити. Божий Син може підняти вас з ями, витягнути з болота. Чи є в тебе місце? Ніколи не говоріть: Пізніше, наступного разу… Наступає  час Різдва. «Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець»Євр.3.7,8.  «Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння!» О, як би я хотів, щоб кожен запросив Христа в своє життя! І Він прийде! Спаситель очистить ясла вашого серця і перетворить їх у золотий тронний зал. Це буде радісний день! Дорогі друзі, наш Господь народився у вертепі, щоб кожен міг до Нього прийти.  За вхід платити не потрібно. Євангеліє проповідується усім і двері спасіння нікому не закриті.  Ви можете прийти таким, як ви є, просто зараз. Він запрошує, Він  прийме…  
Якщо Бог відкрив для тебе двері спасіння, не закривай їх сам. Він кличе сьогодні, у дні Різдва:  «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» Мт.11.28 Повір цьому запрошенню. Прийди і ти побачиш, який добрий Господь! Нехай Господь допоможе тобі! Нехай Йому буде слава на віки віків!

Ще одна проповідь на Різдво

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину