Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
30
груд.
2017
Як зустріти і прожити Новий рік Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

rizdvo-ta-novyi-rik-2014У дні приготування до нового року ми особливо відчуваєм біг часу. Вітаючи друзів, щороку зичимо щастя, радості, миру… Оглядаємось на дні і години року, що минає. Мабуть, кожен бажає, щоб наступний рік став кращим від минулого. Я теж, усім своїм друзям, читачам, духовним дітям хочу запропонувати три поради для щастя в Новому році…

І. Минуле залишити в минулому. Мабуть ви пережили багато приємних моментів, за які варто подякувати Богу. Пригадай подаровані світанки, чудові можливості... Не забуть подякувати за кожен удар серця, вільний подих легень, зроблений крок. Ви навчалися, працювали, робили важливі рішення… Мільйони людей цього року відійшли у вічність.  А нам подарований шанс жити. Тому схилися в молитві подяки.  Подякуй за віру, за людей, які поряд, за кожну отриману усмішку, допомогу, підтримку. Особливо подякуй за важкі благодаті: ситуації, які чогось навчили, загартували, допомогли зрозуміти. Якщо оцінимо наші думки, вчинки і слова  в світлі Божих заповідей, то схиляючись на коліна  з глибини закличемо: «Боже, милостивий будь мені. Грішному!»

Бо Слово Боже говорить, що «Всі згрішили і позбавлені Божої слави»Рим.3.23. Є речі, які боляче згадувати, події, котрі обтяжують наше сумління. З гріхом важко жити, страшно помирати. Гріх – це промах, життя без мети.
Але є вихід – минуле потрібно залишити в минулому. Увійди в Новий рік з новим серцем! Покайся і почни нове життя! Адже це чудова можливість! Господь каже: «Я дам вам нове серце» (Єз. 36,26). Бо хто вірує в ім'я Ісуса Христа- має вічне життя, той Божа дитина. Бог бажає прощати. Тому, не потрібно іти в наступний  зі старими гріхами. Піди ідо сповіді – покаяння, розпочни рік  нового життя!  Минуле залишити в минулому – це перший крок на зустріч нового року! Чим швидше ви покаєтесь, прийдете до Христа, тим швидше знайдете радість і надію!

ІІ. Майбутнє довірити Богу. Це наступний крок віруючої людини. Адже вступаємо в новий рік як подорожній в незнайому країну. Не знаємо, що він принесе  - радість чи страждання.  Та не варто через це лякатися і сумувати. Після покаяння Божий мир входить в серце людини. Ви тепер багаті , бо  Бог дає  впевненість, милість і прощення, розраду і життя, святість і блаженство. Маленька дитина знаходить спокій на руках батька, а християни знаходять мир в обіймах Бога. 
Якщо  увійдемо в новий рік з вірою, молитвою і Словом Божим, то скажем впевнено: «Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись?»Пс.26 . Тоді і ми, як Божі діти  з довір’ям  заспіваємо псалом:  Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду, на пасовиськах зелених оселить мене, на тихую воду мене запровадить! Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені"Пс.22.  Ісус каже: «Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя» Ів.8.12. Він наша розрада і надія в цьому світі. Цей рік маже стати останнім,  але радіємо в надії.  Бо в нас є Спаситель, а в Нього є воскресіння і вічне життя!

ІІІ. Жити повним життям. Хто покаявся за минуле, довірив Богу майбутнє, починає жити новим життям. Це третій крок до зустрічі нового року! Ісус сказав: «Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали».Ів.10.10. Не політики творять історію і не багаті міняють лице землі, а люди повні Святого Духа.  Невідомі світу християни, мовчазні герої, тисячі малих святих усіх віків.  Бо «Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити» (I Кор. 1,28). Чому б і вам не показати світу, що  Бог може вчинити через вашу слабкість? Яким піднесеним стане життя,  яке радісне натхнення любові! Живіть для поширення Божої слави: «Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!»Мр.16.15.   Живіть для  добрих вчинків, бо ми «Створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував»Єф.2.10. Любіть своїх ближніх. Даруйте рідним квіти, поки вони живі! Знайдіть час для дітей. Вони так швидко ростуть і найбільша їхня потреба – потреба спілкування з батьками.

В Новий рік ми бажаємо щастя! Бог теж хоче, щоб ви були щасливі. Він вчинив легкою дорогу до щастя. Всього три кроки: минуле залиш в минулому, майбутнє довіряй Богу і  вже зараз живи новим життям! Або ще простіше: покайся, довіряй і живи!  Щастя вам у Новому році! Нехай Небесний Отець, осінить вас вічною славою, дасть радість, яку  ніхто і  не відбере у вас (Ів. 16,22)! Амінь.

Ще одна проповідь на новий рік

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину