Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
16
вер.
2017
Неділя п’ятнадцята. Як жити, щоб не жити марно. Друк
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

bibleІсуса часто запитували: «Що найголовніше потрібно зробити, щоб мати вічне життя?» Одні питали, щоб знати, інші – щоб звинуватити. От і цього разу, законник, спокушаючи, запитав Його: «Учителю, яка заповідь найбільша в законі?» Ісус Христос відповів йому: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. Це найбільша й найперша заповідь. А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе. На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять»Мт.22.37 -40. Це означає: оці дві заповіді, вміщають все, чого вчить Божий Закон, бо все вченя і заповіді закону свідчать нам про любов. Тому, заповідь любові – найбільша заповідь в житті.

І. Найбільша заповідь в житті.
Любов... Як багато говоримо про неї. Увімкніть радіо, включіть телевізор: дев’яносто дев’ять відсотків пісень присвячені саме любові. Якби хоч десять відсотків із усього того, що сказано, написано, проспівано про любов, дало практичні сходи в наших серцях, – на землі не залишилося б місця для страждань. Але чи знаємо насправді, що є любов? Чи розуміємо значення цього слова? Чи є десь книга, яка містить визначення любові?.. Така Книга є! І її назва – Біблія, Слово Боже.

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Iван.3:16). «Бог є любов» (1 Івана 4:8). Він є джерело любові. Чому Бог дав першу заповідь першою? Бо Взнав: якщо ми справді любимо Його, то захочемо виконувати всі інші заповіді. «Бо то любов Божа,- каже Іван,—щоб ми додержували Його заповіді» (1 Івана 5:3). Ми повинні поставити Бога перед всім іншим в житті. Він має стати першим: «Хай не буде тобі інших богів передо Мною!» (Вихід 20:3). Найбільша заповідь в житті: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою…і свого ближнього, як самого себе. Нехай же Бог благословить нас, щоб перше завжди було першим. І тоді знайдемо мир в земному житті та повноту радості в бутті вічному.

ІІ. Найбільше випробування в житті.
Заповідь любові одночасно є найбільшим випробуванням християнської вірності. Адже, коли Бог на першому місці, все інше займає властиве місце, або зникає з життя. Любов до Господа визначає наші інтереси, пріоритети та витрати. Коли Йосиф потрапив у Єгипет, що саме було на першому місці? —Бог, карєра, чи дружина Потіфара? Коли вона захотіла спокусити його, він сказав: «Як же я вчиню це велике зло, і згрішу перед Богом?» (Буття 39:9). Йосипа вкинули у в’язницю через те, що Бог був на першому місці! А як ми поступаємо, опинившись в подібних обставинах? Робимо все, щоб догодити Богу, чи своєму начальнику, вчителю, сусіду? Як хтось, або щось, може стати важливішим від Бога? Коли доведеться робити вибір, нехай Бог завжди буде на першому місці!

ІІІ. Найбільше завдання в житті.
Любити Бога і ближнього – найбільше завдання в житті. Люди покликані до справжньої любові, джерелом якої є Бог. Адже ми створені Ним і для Нього: «Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них не було...»(Пс.138:16) Часто сприймаємо людей як своїх і чужих. Забуваємо, що всі вони - наші брати, створені за образом і подобою Божою. Господь покликав нас бути свідкамиЙого любові. Але, нажаль, ми так мало свідчим для світу. Любов до ближнього починається з цієї миті, коли ви дивитись в очі людині і розумієте, що її духовне і фізичне виживання залежить від вашої допомоги. Якщо ви не відчуєте біль терплячих, трагедії біженців, стану помираючих без Христа, то як виконаєте заповідь любові? В останній день Господь не запитає нас, в яких храмах ми служили. Не буде розпитувати про матеріальні статки чи славу. Він запитає, чи дали ми поїсти голодному, відвідали ув’язненого, підтримали слабкого… Коли допомагаємо найменьшим, робимо це для Господа. Якщо хочемо свідчити бути громадянами неба, то нам теж слід любити тих, за кого помер Христос.

IV. Найкраща риса в житті.
Зрештою, любов до Бога і людей- найкраща риса християн. Ми—народ, який любить Господа усім своїм серцем, душею і розумом, і ближніх, як самих себе. Це— маяк, який показує світові, чиї ми учні. Ісус торкався прокаженних (Мт.8.3); обідав з непопулярним збирачем податків (Мр.2.16); Ісус плакав біля гробу Лазаря (Ів. 11.35); врятував блудницю (Ів.8.7); допоміг сліпому(Мт.20.30).

V. Найважливіший вибір в житті.
Бог любить нас; диявол нас ненавидить. Бог хоче, щоб ми мали повноту радості. Диявол хоче, аби ми були такими ж нещасними, як він. Бог дає нам заповіді, щоб благословити нас. Диявол хоче, щоб ми, нехтуючи великою заповіддю любові втратили Боже благословення. Кожного дня ми вибираємо між благословенням і прокляттям, життям і смертю. Якщо хочемо навчитися по християнськи і жити по-справжньому любити, усе, що нам потрібно—це наслідувати Спасителя, бути Його покірними учнями. Кожна Літургія пригадує найбільший приклад любові в історії світу: «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Iван.3:16).
Найбільша нагорода чекає тих, хто люблять: «Як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!»1Кор.2.9.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 3 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Plan cul avec belle salope Maizières