Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
02
вер.
2017
П’ять порад віруючим. Неділя тринадцята Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

Текст апостола неділі тринадцятої: «Пильнуйте, стійте у вірі, будьте мужні, будьте міцні, хай з любов'ю все робиться в вас! (1Кор.16:13,14). П’ята глава послання до Коринтян починається з п'яти порад для життя святих. Перші чотири з них подібні до наказу командира своїм солдатам. Вони повинні постійно пильнувати, стояти в вірі, бути мужніми і твердими. Християни повинні бути завжди насторожі, діяти з мужністю і бути твердими у вірі. А п’ята, головна вимога - в усьому, що робимо, являти любов. Це означає присвятити життя Богу і іншим, віддавати себе. Життя справжнього християнина, завжди характерне мужністю і любов'ю. Отже, розглянемо ці поради детальніше.

І. Пильнуйте.
Одна з останніх порад, які Господь адресував учням в кінці Свого земного життя: "Пильнуйте!" Пильнуйте, проти нападів сатани; пильнуйте, бо ви не знаєте дня, коли прийде Син Чоловічий. Світ заколисує комфортом, бажанням спокою. Або кличе в погоню за успіхом, славою, грошима. Великий цар Соломон в роки старості розслабився, перестав пильнувати і впав. Спокуса до Давида прийшла тоді, коли він не пильнував у війні разом з військом, а натомість відпочивав у палаці. Заклик, який ми пригадуємо знову і знову: "Не спи, прокинься і воскресни з мертвих". Бог хоче, щоб ви принесли славу Йому. Бог веде ваш щоденник, ваше життя відкрита перед Ним. Ваша уява, цілі, читання, ходіння, справа, таємні думки лежать перед Ним. Що Він бачить – нашу пильність чи сонну в’ялість? Нажаль, багато людей ризикують пробудитися тільки перед воротами пекла.

ІІ. Стійте у вірі.
Це наступна вимога. Ми з’єднані з Христом. Господь молився за нас: «…вони не від світу, як і Я не від світу. Не благаю, щоб Ти їх зо світу забрав, але щоб зберіг їх від злого. Не від світу вони, як і Я не від світу»Ів.17.14. Ми належимо до Церкви, Божої родини, яка повинна бути нашою радістю. Тому, не маємо нічого спільного з світськими думками та оцінками. Якщо ми ходимо вірою в живого Бога, як Авраам, то не будемо залежні від оплесків людей, наша нагорода - на небесах (1 Пет. 1: 3-4). Це не легко - чути голос Бога в шумі голосів світу, мати очі очі віри, дивитися на вічне. Християни покликані так жити, щоб сказати разом з Петром: "Господи, Ти все знаєш, Ти знаєш, що я люблю Тебе".

ІІІ. Будьте мужні.
Стійкість поєднана з мужністю. Такою людиною віри і мужності, був Мойсей. Письмо говорить: «Вірою Мойсей, коли виріс, відрікся зватися сином дочки фараонової. Він хотів краще страждати з народом Божим, аніж мати дочасну гріховну потіху» (Євр. 11: 24-25). Мойсей вважав за краще з радістю служити Богу, ніж насолоджуватися скарбами Єгипту. Мойсей зробив багато великих справ в Єгипті. Це був мужній чоловік. Він відмовився від усього, щоб слухати Бога. З вірою пустився в пустелю з народом, який був у рабстві.
Погляньте на Ісуса. Біблія говорить, що Він, «випробуваний в усьому, подібно до нас, окрім гріха»( Євр.4: 15). Ісус пішов у пустиню, і там тричі диявол спокушав Його. Сатана названий «князем світу цього» (Ін, 12:31). Диявол має величезну силу і владу, могутність і багатство. Він може запропонувати вам все, якщо тільки ви поклонитесь йому. Ісус сказав: «Відійди, сатано! Бо ж написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!»!( Мф.4: 10). Ось найкращий приклад мужності! Біблія говорить, що «після цих трьох спокус Тоді позоставив диявол Його. І ось Анголи приступили, і служили Йому» (Мф.4: 11). Чи готові ви сказати "так" заклику Христа і мужньо говорити "ні" спокусам диявола ? Чи ви знаєте Христа?

IV. Будьте міцні.
Перед нами стоять гострі випробування: рекламу гріха на прилавках, де продаються книги і журнали; ми бачимо розпусту по телебаченню і в кіно; спостерігаємо зло майже всюди. Як можна протистояти такому тиску? Я не вірю, що хтось може сказати «ні», якщо не має Христа в своєму серці. Тільки з Ісусом Христом і Святим Духом, що дає надприродну силу, можемо сказати «ні». Аостол Павло писав: «Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі»(Фил.4:13). Ознака міцності християн- це самоконтроль і самодисципліна. Апостол Павло писав Тимофію: «Бережи себе чистим» (1Тим.5: 22). Він наставляв: «Стережися молодечих пожадань» (2Тім.2: 22). Тікай! Коли виникає спокуса, тікай! Проси в Бога сили!

V. Все робіть з любов’ю. Шукати корисного для ближніх - ось правило християн. Справді, марна кожна праця, яка не приносить користі іншім людям. Апостол навчає: «І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любові не маю, то пожитку не матиму жадного!» (1 Кор. 13,3). Більшої втрати, ніж втрата любові, не існує. Хто втратив любов - втратив все. Втративши любов, ми втрачаємо і силу, і світ, і радість, і святість. Горе тому, хто покинув любов! «Господи, помилуй, Господи, прости!» - такими хай будуть слова нашої негайної молитви! (Іс. 33: 2).

Всі ми згрішили і порушили закон Божий. Всі ми гідні суду і пекла. Ось тому і прийшов Ісус Христос. Біблія вчить: "Бог є любов" (1 Ів. 4: 8). Бог любить вас. Якби ви були єдиною людиною в усьому світі, Бог все одно любив би вас. Він полюбив вас настільки, що віддав Сина Свого на хрест заради вас. Бог любить нас. Ніколи в цьому не сумнівайтеся. Бог хоче пробачити всі наші гріхи. Він хоче витерти дочиста «дошку» нашого життя, немов ми ніколи не грішили. Це робить Кров Христа, пролита на хресті. Його Кров "очищує нас від усякого гріха" (1 Ін. 1: 7). Бог поклав на Нього гріхи всіх нас.
В таїнстві покаяння – сповіді, Господь прощає гріхи. А потім дає благодать пильнувати, стояти у вірі, бути мужнім і сильним. Все починається з віри і покаяння. Навіщо чекати, адже Бог "Тим, які прийняли Його, віруючим в ім'я Його, дав владу бути дітьми Божими» (Ів. 1:12)!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину