Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті
10
лип.
2017
Траур для пекла Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

Усім відома розповідь про навернення Савла… Проте, його перша зустріч з віруючими відбулася раніше і при інших обставинах. Молодий фарисей, ревнитель закону Савл, був присутній при смерті мученика Степана. Читаємо в книзі Діяння Апостолів: «І за місто вони його вивели, і зачали побивати камінням його. А свідки плащі свої склали в ногах юнака, який звався Савлом» (Дiї.7:58). Гордий, самовдоволений фарисей похваляв убивство покірного і вірного служителя первісної Церкви (Діян.8.1)

Що побачив Савл у страті за мурами Єрусалиму?
1. Сяюче лице. «Коли всі, хто в синедріоні сидів, на нього споглянули, то бачили лице його, як лице Ангола!» (Дiї.6:15)
2.Живу і натхненну проповідь. Діян.7.2-53.
3.Гідне життя і переможну смерть. «І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!... Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...» Діян.7.59,60. Перше враження не навернуло Савла, але змусило задуматися. Посів віри, пізніше приніс великий урожай!

Помирав вірний слуга, але наступник був близько. Він знаходився серед ворогів. Ще не знаючи, що Господь вибрав його. Завтрашні великі святі, Проповідники, служителі Церкви, сьогодні теж можуть перебувати у ворожому таборі. Чи наші слова впливають на долі людей? Чи поведінка, стиль життя вражають навіть ворогів? Можливо саме при зустрічі з вами у них появиться шанс пізнати Христа!

Коли Іван Хреститель, вказуючи на Ісуса, мовив: “Ось Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!”, Андрій відразу пішов за Христом. Прийшовши до Спасителя, Андрій негайно приводить свого брата Симона. Господь звертається до нього словами: «Ти — Симон, син Іони; ти наречешся Кифа, що означає камінь (Петро). Петро і Павло – верховні апостоли Христової Церкви, її вірні пастирі. Варто пам’ятати, що два найбільші проповідники Євангелії, прийшли до Господа через свідченні віри інших людей. Один через розповідь брата, інший, після прикладу віри мученика Степана.

Багато людей таким способом пізнавали Бога. Ми спасенні, щоб спасати! Тобто, так являти Христа, щоб згадка про Нього досягала людських сердець. А може ти вже багато разів чув проповідь Євангелії, та все ще не покаявся? Бог дарує і нагоду чути цей заклик сьогодні, поки триває день спасіння. Бог чекає, щоб ти прийшов. Можливо, що через твоє покаяння, як через покаяння апостола Павла, навернення апостола Петра, - інші люди теж прийдуть до Христа! Мабуть, в той день, коли навернувся Савло, у пеклі оголосили день жалоби. Тому, нехай кожен день нашого життя приносить славу Богу, а жалобу для пекла!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину