Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 54 гостей на сайті
03
черв.
2017
Дух Господній не змалів! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

mqdefault«О ти, що звешся Яковів дім, чи змалів Дух Господній?» Міх.2.7 Завжди були і є люди, які намагаються надіються змінити світ з допомогою грошей, науки, філософії, нових технологій… Та їхні спроби закінчилися невдачею.
І є ті, котрі знають відповідь і наділені силою міняти світ. Це ми – християни. Для проповіді,  євангеліїїзації,  місійних  стратегій, нам потрібна міць Святого Духа. Коли ви почнете працювати для Божої слави, то зрозумієте, які ви слабкі. Коли ви будете турбуватися про спасіння загиблих душ, тоді зрозумієте, що без допомоги Святого Духа нічого не відбудеться!

Тільки Святий Дух дає живим християнам бажання іти на Божу ниву, і тільки Він дарує силу для духовної битви. Необхідна присутність Святого Духа, а якщо Його не має, вся наша праця не принесе плоду.

І. Пророк Міхей, дивлячись на світ, запитував: «Чи змалів Дух Господній?» Святий Дух незмінний. Часто сильні цього світу думали, що Дух Господній можна ув’язнити, примусити замовкнути, змаліти… Цього не може бути! Дух Божий не може змаліти, бо християнин, в якому Він перебуває не може не говорити! Пророк Єремія цей стан виразив словами: «І стало це в серці моїм, як огонь той палючий, замкнений у костях моїх, і я змучивсь тримати його й більш не можу!»(Єр.20:9). В усі часи Бог кликав людей до проповіді і вони проповідували, часто ціною власного життя. Бог ніколи не залишиться без проповідників Євангелії!

Він дасть своїм слугам силу говорити. Згадайте мучеників, ісповідників нашої Церкви з минулого століття. Вони падали під серпом гонінь, як колоски в жнива. Але як тільки вороги доходили до кінця поля, на його початку вже зеленіли молоді паростки! Бог піднімав нових людей. І так буде завжди, поки існує цей світ!

Дух Святий не змаліє через наукові досягнення. Кожне відкриття допомагає краще розуміти Боже творіння. В Римських катакомбах, при світлі факелів, проповідувалося теж саме Боже Слово, яке ми проповідуємо з допомогою інтернет технологій! Технології нас не лякають, багато вчених були і є правдивими християнами: лорд Кельвін, Ісаак Ньютон, Луї Пастер. Блез Паскаль написав: «Бог є творцем всього — від математики до порядку елементів». Знаючи закони руху небесних тіл чи мікроелементів, ці мужі науки знаходили радість біля ніг Христа!

Також марність і суєта не можуть зменшити міць Святого Духа. Часто нам здається, що світ ще ніколи не був таким жорстоким, люди такими байдужими і грошолюбними, як зараз. Але немає нічого нового під сонцем! Весь світ лежить у злі? – Він там лежав завжди! Той самий гріх панує в серцях і те ж саме Боже Слово, що колись перемінило Коринф, Ефес і Рим, сьогодні може змінити лице Києва, Одеси, Донецька! П’янство, наркоманія, розпуста не в силі зупинити дію Святого Духа!

ІІ. Якщо Він Бог – Він всемогутній і нікому, ніколи не вдасться зв’язати Його! Ця істина повинна змінити наше життя, працю і проповідь! Може вам здається. Що ситуація безнадійна, ви готові опустити руки? Або ви працюєте, а плодів не видно, рутина віднімає сили. Та не змалів Дух Господній!

Можливо ви покриті гріхам і втрати всяку надію на спасіння, але десь в глибині душі горить бажання бути прощеним? Дух Святий може змінити ваше серце, дати вам віру і покаяння! Без Бога не має надії. Віруй, що Бог може все і все для тебе! Я тебе запитую: «Чи змалів Дух Господній?» Дух Святий може врятувати цілу парафію, місто, країну!

Незважаючи на вашу слабкість. Бог може використовувати вас. Він може використати для найбільших планів найменших, нікому не відомих, найслабших людей. Так Господь покликав бажанішого Любомира з маленького монастиря до патріаршого престолу. Незважаючи на свою фізичну слабкість, поважний вік, патріарх Любомир перемінив лице Київської Церкви! Бог дуже часто використовує порожні посудини. Якщо у нас не має нічого, тоді вся слава буде належати Йому! Повірте, що Бог хоче діяти через вас і беріться до праці! Бо не змалів Дух Господній!

А може ви служите в малій капличці, яку відвідують кілька людей. Часто велике служіння починалося з малих парафій. В них може загорітися великий вогонь віри! Згадайте про запущену парафію в Арсі, де ніхто не хотів служити і сільського священика, отця Віянея! Навіть якщо Бог через вас перемінить серця лише кількох дітей катехетичної школи, або освятить дітей у вашій родині. Не журіться, бо де двоє, або троє – там Він посеред нас! Дух Господній не може змаліти через невелику кількість людей!

Якщо вам здається, що хтось назавжди втрачений і опустився на саме дно гріха, блукає далеко від дому – не втрачай надії! Згадай святого Августина, Ігнатія Лойолу, Марію Єгипетську і багато інших… Найбільші грішники через своє покаяння приносять Богу найбільшу славу!

ІІІ. В кінці віків кожен зрозуміє, що Дух Господній не змалів. Усі люди визнають Його перемогу. Не залежно від того, вірили вони, чи ні. Він звеличиться через тих, хто буде спасенний і через тих, хто буде навіки засуджений. Постійне відкидання Бога приведе людей до вічного засуду. Дух Святий буде прославлений в своїй Церкві, в народі Божому, який збереться від усіх племен Землі перед Божим престолом.

Я прошу Святого духа, щоб Він допоміг Вам повірити. Погляньте на Розп’ятого. Покайтеся і живіть! Господь сказав: «Того, хто до Мне приходить я не відкину!» Прийди, покайся і живи! Нехай Святий Дух торкнеться вашого серця ! Нехай благословить!

Ще одна проповідь на Пятидесятницю

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину