Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті
27
трав.
2017
Благословення і відповідальність християн. Ів.16гл. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

vwX8iUroxqWMfOJ9bFZd.r695x430Сімнадцята глава Євангелії від Йоана відома як молитва Божого Сина до Небесного Отця. Розважаючи над цим розділом Божого Слова пізнаємо риси Ісуса Христа і ті ознаки, які Він бажає бачити в характері та поведінці своїх учнів. В молитві вчення Ісуса досягає кульмінації Риси Спасителя є благословенням для християн, а прохання за учнів допомагає краще зрозуміти суть нашого покликання.

І. Благословення християн.
1.Ісус дарує пізнання Бога. Християни знають Бога, тому що Ісус прийшов і відкрий Його імя. В житті і науці Спасителя пізнаємо характер і властивості Бога. «Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його» (Iван.17:3). «Я Ім'я Твоє виявив людям, що Мені Ти із світу їх дав» -те ім'я, яке було настільки священним, що його не сміли вимовляти. Тепер кожна людина може говорити з Богом і вимовляти вголос Його імя. Знати Бога, це не тільки пізнавати Його розумом, але мати з Ним в особисте, близьке спілкування. Тільки Ісус відкрив людям, що Бог це не далека Істота, але Отець і Його імя – Любов!

2. Ісус заступається за нас. Ісус молиться за учнів учнів. Звичайно, Він часто благав за весь світ. На хресті Господь просив: "Отче, прости їм, бо не відають, що творять". Але тут Його молитва тільки про Своїх. Спаситель молиться за своїх учнів, за Церкву – Божий народ у майбутньому. Зверніть увагу, бо це дуже важливо: ні слова проти свого народу, жодної згадки про їх падіння чи недоліки ... Ні, Він говорить про віруючих, як про тих, хто є невід'ємною частиною Його Самого. Кожен батько бачить своїх дітей найкращими, любов не помічає бруду. Господь не просить для учнів богатства, почестей, або влади, чи успішної крєри… А благає захистити християн від злого, захистити від впливу світу, допомогти виконати свій обов'язок і переможно прийти додому на небеса. Це справжні пріоритети правдивих Божих дітей!

3. Ісус довіряє нам. У цьому уривку, є велике довіря до учнів. Господь не сумнівається, що вони виконають доручену їм справу. Після трьох років праці - одинадцять рибалок. Але цього досить для Ісуса. Ісус довіряє людям. Він не боявся скромних початків. Він як би говорив: "У Мене є тільки одинадцять простих рибало, і з ними Я переміню світ". Ісус довіряє нам, тому не слід боятися людської слабкості і скромного початку. Нам теж слід зміцнюватися Христової вірою в Бога і довірою до людини.

4. Ісус – джерело радості. Тепер же до Тебе Я йду, але це говорю Я на світі, щоб мали вони в собі радість Мою досконалу(Iван.17:13). Все, що Він говорив їм тоді мало принести їм радість. В Біблії близько девятсот раз вжито слово «радіте». Це не радість поверхова, швидко проминаюча, залежна від ситуації. Радість християн – не чергова рекламна усмішка на тридцять два зуби. Але радіть перебування з Господом, спілкування з небесним Отцем, плід Святого Духа. Хтось правдиво висловився, що сумний християни – це сумнівний християнин. Наслідком привілеїв, які господь дарує своїм учням є обовязки учнів Христа. Коли отримуємо подарунок, природньо, появляється бажання подякувати за нього. Тому обовязки християн – це вияв вірності, любові і вдячності за отримані від Бога благодаті. В Божій родині є не тільки права, але й обовязки!

ІІ. Обовязки християн.
1. Перебувати в святості. Християни покликані до святості. «Освяти Ти їх правдою! Твоє слово то правда» Ів.17.17. Ісус молиться не про тимчасове благополуччя учнів, але про їх освячення. В ервісні церкві слова учень, віруючий. Християнин, святий – були синонімами. Святий, означає відділений для особливого використання. Господь найбільше бажає, щоб учні були святі. Христос вказує на істину, як засіб, з допомогою якого можна досягти святості. Як з обману виростає зло, так з правди виростає праведність. «Твоє слово то правда» - істину знаходимо в Божому Слові і в науці Христової Церкви, яка керована Святим Духом пояснює істину.

2. Оминати гріх. Християни з усіх сил намагаються оминути гріх, уникають нагоди, не лучаться зі злом. «Я їм дав Твоє слово, але світ їх зненавидів, бо вони не від світу, як і Я не від світу. Не благаю, щоб Ти їх зо світу забрав, але щоб зберіг їх від злого»Ів.17.14,15. Ісус попереджає своїх учнів, що вони відрізняються своїми моральними мірками, від світу. Тому світ повернувся до них спиною і зненавидів їх. У них було багато спільного з Господом Ісусом, і тому світ зневажав їх. Господь не благав Отця взяти віруючих додому на небеса негайно. Вони повинні залишатися тут, зростати в благодаті і свідчити про Христа. Але Христос молився, щоб Бог зберіг їх від зла. Не забрав, але зберіг. Християни не від світу, як і Христос не від світу. Ми повинні пам'ятати це, коли нас спокушають взяти участь в якихось гріховних розвагах або заходах. Ісус не молився про порятунок учнів, але за їхню перемогу. Християнство не пропонує спокою, але перемогу в боротьбі. Християни не уникають труднощів і болю, але зустрічаючи перешкоди, перемагають їх Божою силою. Учеь Христа живе у світі, але живе по-християнськи. У нас не має бажання покинути світ, але здобути його для Христа!

3. Зберігати єдність. Наступне гаряче бажання Спасителя: «Щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав». Усі віруючі покликані плекати і зберігати єдність! Єдність Осіб Святої Трійці служить величним зразком для спільности віруючих - єдність в різноманітності. Тому кожен християнин повинен постійно прагнути єдності, щоб прославити Бога. На жаль не має молитви більш занедбаної християнами, ніж ця. Її занедбали окремі віруючі і цілі церкви.Там, де є поділ, заздрість, суперництво між церквами, там Тіло Христове страждає! Євангеліє не проповідується там, де немає єдності між братами. Неможливо євангелізувати світ серед розділених церков. Ісус молився про те, щоб учні були настільки ж єдині, наскільки Він єдиний зі Своїм Отцем.

4. Проповідувати Євангелію. Найбільше покликання учнів Христа – проповідуває Євангелію! «Як Ти послав Мене ... і Я послав їх» Ів.17.18. Ісус – найкращий приклад для місіонера. Кожен справжній християнин це місіонер, посланим в світ, щоб свідчити про Христа, досягати тих, хто гине всюди, де тільки їх можна знайти, і приводити до Спасителя.

Тож, після слів молитви, підемо за Христом. Памятаючи про такі великі благословення, будемо прагнути святості в буднях щоденного життя, живучи в світі, памятаймо, що ми – громадяни Божого Царства. Почнімо служити там, де нас Бог поставив. Один з нас буде проповідувати Святе Слово, яке піднімає і втішає кожного; інший постарається допомагати найбіднішим, третій перейметься долею сиріт… Кожна молитва буде вислухана, жодне старання не пропаде марно і ніколи з любовю зроблена жертва не загубиться.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину