Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті
24
трав.
2017
Господь повернеться!. Діян.1.11. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

А коли вони пильно дивились на небо, як Він віддалявся, то два мужі у білій одежі ось стали при них, та й сказали: Галілейські мужі, чого стоїте й задивляєтесь на небо? Той Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо! (Дiї.1:10,11) Ангели співали пісню хвали сповіщаючи прихід Бога на землю - народження Христа. Ангели теж звістили відхід Христа на небо. Свідками Різдва були пастушки овець з Віфлеєму. Свідки вознесіння – учні Спасителя, пастирі Церкви. В Різдві ангели проповідують народження Божого Сина , в день Вознесіння – запевняють Його друге повернення на землю. «Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде…» 
Це не тема для теоретичних роздумів чи цікавості, а заклик бути готовими. Пастушки повернулися славлячи Бога, апостоли отримали виразне доручення: «Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!»(Мар.16:15) Це наша місія: працювати, проповідувати. поки Господь не прийде. В словах ангелів є заохочення для всіх працівників на ниві євангелізації.

І. Заохочення для працюючих.
Рятувати душі! Для цього Бог став людиною. Щоб вивести людей з прірви гріха, Господь віддав усе: своє серце, свою кров, своє життя! Місія – це любов до заблуканих душ! Проповідувати Боже Слово потрібно не тільки в далеких краях. Добре мати таку любов, щоб обіймала всю усю землю, але нехай першими її відчують ті, хто нас оточують. Заблукані душі живуть так близько: вони в вашій родині, у вашій оселі; вони на ваших вулицях і перехрестях. Ось тут перш за все і треба діяти, до них потрібно нести життя і світло. Дуже часто, біля наших дверей лежить Лазар, покритий фізичним, або духовними ранами. Покликання християн – світити своїм життям, зігрівати Божою любов’ю серцем тих, хто нас оточує.
Ісус повернеться, щоб вірні отримали нагороду за свою працю: «Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу. Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви». Мт.25. 34,35… В словах Вознесіння покріплення для втомлених на дорозі служіння.

ІІ. Сила для змучених.
Усім властиво втомлюватися. Завдання велике, а відповідальність лякає. Бувають хвилини, коли в душі появляється глухий шум, який все зростає. Це шум земних проблем, нарікання оточуючих, скарги чи зловісна закам’янілість душ, котрі гинуть. Всі ці голоси з'єднуються; піднімаються величезною хвилею, здіймається поривами грози... Тоді, вдивляючись у безодню гріха, ми готові подумати: "Що може зробити моє слабке, безсиле слово, кинуте в цей світ; як можна боротися проти цього величезного океану?" Приходить час, коли думка про все, що потрібно зробити, переслідує, тримає в облозі і паралізує нас.
Вам які втомилися, переживають подібні спокуси, важкі хвилини зневіри, сумнівів, я хочу нагадати слова Христа: «Я з вами по всі дні, аж до кінця віку» Христос прийде знову! Повернеться, щоб нагородити вірних слуг: «Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого!» (Матв.25:21), бо «Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!» 1Кор.2.9. Протилежно інша доля чекає тих, хто не повірив і не чекав Його приходу.

ІІІ. Попередження для невіруючих.
Багато разів Отець Небесний застерігав їх вживаючи то строгість, то ніжність. Вони чули і втішний голос милосердя, і загрозливий голос Судді, але залишалися байдужими. Господь посилав їм благословення, але вони їх зневажали і залишалися черствими… Тому, "Коли прийде Син Людський у славі Своїй і всі святі ангели з Ним:... Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований. (Матв.25:41) Господь прийде! Можливо вже сьогодні відкриється завіса вічності і грішники почують вирок: «Не знаю Я вас!»Лк.13.25.

Закінчення.
Мені радісно усвідомлювати, що сьогодні є багато таких, хто вірно змагається, проповідує Добру Новину. Їхнє серце відкрите, очі вдивляються в небо, а уста з молитвою кличуть «Прийди!» А ти чого чекаєш? Може догідного часу, другого разу? Або старшого віку? Або інших обставин? Але зрозумій: якщо ти цього чекаєш, то будеш чекати вічно. Сьогодні, нині, день спасіння грішників. Сьогодні Бог готовий простити тобі. Повір, покайся і живи в Церкві – Божому Царстві на землі! Бог простягає Свою руку, щоб прийняти тебе і благословити. Твоя душа вже відкуплена. Кров вже пролита за твою душу, кров Христа. Прийди до Нього сьогодні. Він чекає на тебе. Він повернеться, як справедливий суддя, або як твій Отець і Спаситель!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину