Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
21
квіт.
2017
Чого ти чекаєш? PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

10842116_aad4aee90e14e0392a986c39445a8a27_800Я священик. Інколи, розмовляючи з людьми запитую проте, чому не були на Службі. Найчастіше доводиться чути до болю стандартну відповідь: «Не маю часу…»
Час- важливий фактор нашого життя. Кожна доба має 24години, кожна година складається з 60хвилин, кожна хвилина- 60секунд. Ми не маємо права говорити, що не має часу для власної душі,  добрих вчинків... для місії і євангелізації. Прийде час, коли в твоє вікно постукає смерть і скаже: «Відкривай. Твій час закінчився!» Тоді ніхто не скаже: «Не маю часу».   Жінки живуть в середньому 70років, чоловіки – 65 років. Бог дав нам ці роки, щоб ми зрозуміли своє призначення, примирилися з Богом, духовно зростали і були світлом для світу. Попереду зустріч з Богом і звіт про те, як ми використали свій час на землі. Тому я хочу кожного запитати: «Чого ти чекаєш?»

І. Запитання до християн. Найперше я хочу запитати про це християн. Чому ви такі не рішучі і повільні? Як думаєте, чому Бог не забрав нас до неба зразу після сповіді? -Бо в Нього є ще праця для нас. І ніхто інший її не виконає. Християни покликані іти і плід приносити. Ми створені для добрих вчинків. Кожна людина наділена особливими талантами, має свій досвід життя, особливі обставини. Не має безталанних людей, але є християни, які не приносять плоду.

Хіба не достатньо можливостей серед тисяч людей котрі нас оточують? Звісно, є труднощі, але хіба ви не служите Богу, який має владу на небі і на землі? Хіба Бог не вам сказав ловами Святого Письма: «Я – твоя сила», «Я – твоє спасіння»? Митар Матвій умів писати і Бог використав його талант для написання Євангелії, гонитель Савл умів проповідувати і тому посвятив свій талант для проповіді Євангелії. Запальний Петро став главою Церкви і прикладом щирого навернення. Ви будете чекати поки закінчиться ваш час? Поки Божий дім не буде збудований без вас і ви не встигнете покласти жодної цегли? Роби те, що умієш – навчай,  співай, будуй. вишивай… тільки не будьте байдужі, не кажіть, що не маєте часу.

Християни – це армія Христа! Ми покликані боротися із найбільшим ворогом: «Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби»(Еф.6:12). Хто увірував в Христа, як у свого Спасителя, той вийшов на поле боротьби, щоб перемагати силою Божою. Може, ви будете ховатися, поки не закінчиться битва?  Тоді тільки ті, хто боролися почують слова: «Гаразд, добрий вірний слуга!» Тому, не лякайтеся труднощів, перешкод, власної слабкості. Чого ти чекаєш? Кругом іде війна, битва за спасіння душ і поширення Божого Царства. Господь не залишить вас на полі битви. «Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности, і взувши ноги в готовість Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже».Єф.6.14-17. Не шкодуй часу, бо Той, хто явив свою любов до нас на хресті, допоможе в служінні і приведе до майбутньої слави.

ІІ. Запитання до невіруючих. Хочу серйозно запитати тих, хто все ще далеко від Бога. Чого ти чекаєш? Жити далеко від Бога – це іти слизькою кладкою над безоднею пекла. Пекло реальне. Кожної миті можеш зірватися і все закінчиться. Тоді часу вже не буде. Цар Давид говорив: «Між мною і смертю один тільки крок» Поки ви читали цю проповідь у світі померли тисячі людей. Більшість з них опиняться в пеклі, бо «не мали часу». Чого ви чекаєте? Можливо світ своїм блиском засліпив ваші очі? А може ви боїтесь іти за Христом, щоб хтось не посміявся з вас… Не слухайте голосу губителя, не спокушайтеся тим, що ніколи не принесе щастя. Послухайте голосу Господа і не зволікайте. Бог сказав Лоту: «Рятуй свою душу, не оглядайся позад себе, і не затримуйся ніде в околиці. Ховайся на гору, щоб тобі не загинути»Бут.19.17. Якби ваш дім горів, і ви були охоплені полум’ям, чи ви б зволікали?

Прислухайтесь до голосу любові, що благає бідних грішників прийти до Спасителя: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!»(Матв.11:28). Так, стомлені життям і обтяжені гріхами, прийдіть і Він дасть вам спокій. Бути християнином, це на просто знати про Христа, але перебувати в єдності з Ним.
Господь створив велику спільноту – Вселенську Церкву. Кожен грішник запрошений увійти до Божої родини, принести свої гріхи, свою неміч, а натомість отримати право громадянства в Божому Царстві! Господь сказав: «того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть»Ів.6.37. Він ще нікого не прогнав. Тисячі людей віднайшли спокій.. Не відкидай голосу Ісуса. Він просто хоче, звільнити вас від гріха. Він сам буде вас вести, берегти і спасати, як доказ своєї любові і милосердя. Чого ти чекаєш? Нехай допоможе Господь нам усім бути рішучими, цінувати час, пам’ятати про ту зустріч з Богом, коли «Часу вже не буде» (От.10.6
).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 12 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Знакомства с женщинами Тамбовская область