Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
11
бер.
2017
Друга неділя посту. Все для Божої слави! Мр.2.1-6 Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

Коли ж Він по кількох днях прийшов знов до Капернауму, то чутка пішла, що Він удома. І зібралось багато, аж вони не вміщалися навіть при дверях. А Він їм виголошував слово. І прийшли ось до Нього, несучи розслабленого, якого несли четверо. А що через народ до Нього наблизитися не могли, то стелю розкрили, де Він був, і пробравши, звісили ложе, що на ньому лежав розслаблений. А Ісус, віру їхню побачивши, каже розслабленому: Відпускаються, сину, гріхи тобі! Там же сиділи дехто з книжників, і в серцях своїх думали: Чого Він говорить отак? Зневажає Він Бога... Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого? І зараз Ісус відчув Духом Своїм, що вони так міркують собі, і сказав їм: Що таке ви в серцях своїх думаєте? Що легше: сказати розслабленому: Гріхи відпускаються тобі, чи сказати: Уставай, візьми ложе своє та й ходи? Але щоб ви знали, що Син Людський має владу прощати гріхи на землі, каже розслабленому: Тобі Я наказую: Уставай, візьми ложе своє, та й іди у свій дім! І той устав, і негайно взяв ложе, і вийшов перед усіма, так що всі дивувались і славили Бога, й казали: Ніколи такого не бачили ми! Всі дивувалися і славили Бога.

Так закінчується подія. Але повернімося на сам початок. Незабаром після приходу в Капернаум, в будинку, де був Ісус, зібралися багато людей. Людей тягне до присутності Бога. За натовпом людей знаходився розслаблений. Важко уявити людину в більш жалюгідному, безнадійному стані. В задумах Отця ми створені для Божої слави! Часто в це важко повірити і прийняти. Так було у випадку з розслабленим. Перешкоди тиснули на життя, проблеми ламали волю, гріхи крали силу. Гріх зруйнував життя, понівечив плани Творця. Та для Бога завжди є надія, бо «Ісус Христос прийшов у світ грішників спасти…»1Тим.1.15. Спасти, означає повернути на своє місце – в присутність Бога, для Божої слави.  Це місія Спасителя!  Спочатку розглянемо перешкоди для слави Бога в житті людини, а потім побачимо, як ці перешкоди служать для поширення Божої слави.

І. Перешкоди для Божої Слави: 
1. Фізичні проблеми. Світ поважає силу, та він не міг навіть поворухнутися. Друзі несли його, допомагали і все вирішували. Тому можемо зробити висновок, що сам чоловік не мав жодного бажання кудись іти. Можливо, окрім розслаблення фізичного, людина перебувала і в душевній депресії. Чоловік міг назавжди залишитися в такому безсилому стані. 
2. Духовні проблеми. Пізніше побачимо, присутність гріха. Бо Ісус в першу чергу на це зверне увагу. Диявол знищив, украв і майже вбив людське життя. 
3.Перешкоди в житті. Будинок наповнений людьми, пройти здається не можливо. Та віра підказує рішення. Друзі забралися на дах будинку частково розкрили стелю і спустили розслабленого вниз - до Сина Божого. В дорозі до Ісуса, обов’язково зустрінемо перешкоди. Але не лякайся! Бо, говорить пророк Ісая: «Господня рука не скоротшала, щоб не помагати, і Його вухо не стало тяжким, щоб не чути»(Iс.59:1). В Ісусі Бог став людиною, щоб звільняти і піднімати. Те, що було перешкодою, стало славою!

ІІ. Наслідки зустрічі з Богом - життя для Божої слави.
1.В дорозі до Бога перешкоди зникають. Диявол завжди все показує у чорному світлі. Проблеми здаються занадто великими , перешкоди нездоланними… Але - «Син Людський прийшов шукати і спасти те, що загинуло» (Лк. 19.10). Найважливіше, хоч і найважче – встати і йти до Ісуса, Не можеш іти – повзи, не можеш повзти – попроси інших, щоб допомогли, але не залишайся нерухомим. Бо нерухомість і остиглість – ознаки смерті! Ти не залишишся сам. Господь говорить словами Біблії: «Не бійся, бо Я ж із тобою!» Іс.43.5
2. Від зустрічі з Богом гріхи прощаються. Ісус, вражений їхньою вірою, каже розслабленому: Відпускаються, сину, гріхи тобі! Ці слова здаються дивними. Адже справа була в паралічі, а не в гріху, чи не так? Так, але Ісус за симптомами бачив причину. Зцілюючи тіло, Він дбав про душу. Христос ніби сказав розслабленому: «Дитино! Бог прощає тебе, все буде добре». Так заспокоюють налякану дитину. В серці людини панували страх, сум і байдужість. Тепер все це минуло і людина повністю зцілилася! «Встань, візьми ложе своє, та й іди у свій дім»
3.Після зустрічі з Богом життя відновлюється. «І той устав, і негайно взяв ложе, і вийшов перед усіма, так що всі дивувались і славили Бога, й казали: Ніколи такого не бачили ми!» Це чудова розповідь: Ісус завжди, перш за все говорить: «Дитинко, Бог не гнівається на тебе. Повертайся додому і не бійся». Євангелія – це Добра новина! Сьогодні, на цій землі, в цьому житті Бог хоче звільнити від гріхів і відновити життя! Кожен, хто з вірою і покаянням приходить до Господа, чує ті ж самі слова!

Ми створені для Божої слави і тому усіма нашими вчинка-ми, покликані звеличувати Бога. Кожен новий день нагадує про можливість жити для Божої слави. Нехай же ваші руки не опускаються! Скажи до Господа словами псалма: «Я завжди з Тобою, Ти держиш мене за правицю»(Пс.72:23). Нехай безконечне милосердя вічного Бога, який нас простив, підняв і перемінив, незважаючи на обставини і перешкоди, дарує сили жити так , «щоб усі дивувалися і славили Бога!» «Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!» (1Кор.6:20)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 12 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Знакомства с женщинами Инта