Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
14
січ.
2017
«Ось Агнець Божий» – в центрі проповіді, життя і молитви. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

agnus_dei_for_web-304x392_1І. Агнець Божий  - це тема проповіді
«Ось Агнець Божий». Ці слова промовив Іван Предтеча, посланий Отцем, вказуючи на Сина. Якби Іван хрестив, проповідував, осуджував гріх, але так і не сказав: Ось Агнець Божий», то його життя було б даремне і місія не виконана. Бо для цього він був посланий Богом у світ. Це головна тема Біблії. На Христа вказували усі пророки Старого Завіту, Кожен християнин покликаний звіщати: «Ось Агнець Божий». Це зміст християнської проповіді.  Якби ми проповідували звичаї, історію чи філософію без Христа, що бере гріхи світу, то марна наша проповідь. Проповідь без Агнця це злочин, богохульство і обман людей. Обов’язок кожного священика, аніматора, катехита, свідомого християнина – проповідувати Спасителя в якого віруємо і любимо. Це правдива євангелізація

ІІ. Агнець Божий  - основа віри. 
«Оце Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!» ці слова - фундамент нашої віри. Жертва Авеля, Ноя, приношення Авраама, храмові жертви тільки вказували на єдиного, чистого Агнця, якого Небесний Отець віддав для спасіння багатьох Кров Ісуса Христа, пролита на Голгофі, омила наші гріхи! Бог справедливий, Його постанови «кара за гріх смерть» незмінні. Тому без крові не має відкуплення. Він приніс себе в жертву замість нас. Єдина можливість спасіння в тому, щоб покаятися і вірувати в Христа. Ніхто інший не міг оплатити вину наших гріхів. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Iван.3:16). Агнець був розп’ятий, щоб ми могли мати вічне життя.

ІІІ.Агнець Божий  - допомога в житті.
Якщо ви змучені, розчаровані, настрашені: «Ось Агнець Божий!». Коли спокуса перемагає і гріх обтяжує серце, зверніться до Христа і ваш гріх буде розп’ятий на хресті. Тільки Він врятує вас. «Ось Агнець Божий!». Якщо ви в біді і вам потрібна допомога – дивіться на Ісуса, Він готовий допомогти. Зверніться до Нього і ваш тягар стане легким. Друзі священики, катехити, аніматори спільнот, можливо вам здається, що ви вже багато років марно проповідуєте. Не має причини для суму! Істина в руках Того, хто не програє! Перемога за Господом! «Ось Агнець Божий!». Вперед, воїни Христа, бо Він – наш прапор перемоги!

IV. Агнець Божий  - центр молитви.
Зверніть увагу: «Іван бачить Ісуса, що до нього йде…»Ів1.29. Коли проповідуєш Христа – дивись на Нього! Хто краще бачить, той ревніше проповідує! Не на світ дивись, а на Ісуса! Схились перед своїм Господом і Спасителем! Молись і роздумуй про Нього. Вічний Бог став людиною і жив на землі. Їв звичайну їжу, спав не землі, терпів і помер за наші гріхи. Помер за тих, хто ненавидів Його. Найбільші благодаті отримуємо від молитовного споглядання Христа. Без живого спілкування з Богом не має християн. Він достойний споглядання і поклоніння. Ось Він перед вами, вірте, Йому, любіть Його, розмовляйте з Ним. «Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!»Єв.4.7.

V. Агнець Божий - єдина надія.
Хочу звернутися до тих, кого найбільше шукаю очима душі. До бідного грішника зраненого гріхом. Молюсь, що Дух Святий торкнувся кожного… Якщо ваше серце плаче під тягарем гріхів, а душа рветься отримати прощення, Він – твоя Єдина надія! Іди до сповіді -покаяння. Бог приготував для тебе дорогу спасіння. Поклади свої гріхи біля ніг Христа і отримай прощення! Він за тебе страждав, Він твоє визволення, Він - єдина надія! «Ось Агнець Божий!» - Іди до Нього!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 12 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Знакомства с женщинами Малая Вишера