Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті
28
груд.
2016
Новий рік – час вибору! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

godПрочитаємо уривок зі Старого Завіту: Книга Ісуса Навін.24.14. Перед початком нового етапу в житті народу, великий полководець згадує усі прожиті роки, попереджує про відповідальність перед Богом. Покритий сивиною, провідник запитує: «Виберіть собі сьогодні, кому будете служити… А я та дім мій будемо служити Господеві». Святкування Нового року є доброю нагодою поглянути назад, оцінити прожиті роки і зробити чітку постанову на майбутнє. Адже життя – не випадковість, ми прийшли в цей світ з певною метою. Біблія говорить: «Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався…»Iв.15:16.

В Біблії Господь порівнює життя людини до дерева, від якого виноградник очікує плоду. Так у Євангелії від Луки читаємо: «Один чоловік у своїм винограднику мав посаджене фігове дерево. І прийшов він шукати на ньому плоду, але не знайшов. І сказав винареві: Оце третій рік, відколи приходжу шукати плоду на цім фіговім дереві, але не знаходжу; зрубай його, нащо й землю марнує воно? А той йому в відповідь каже: Позостав його, пане, і на цей рік, аж поки його обкопаю довкола, і обкладу його гноєм, чи року наступного плоду не вродить воно. Коли ж ні, то зрубаєш його. (Лк. 13: 7-8)


Коли люди садять плодові дерева, то очікують від них рясних плодів. Для цього вони доглядають саджанці, охороняють і вирощують їх. А яку велику радість отримуємо, коли праця увінчуються успіхом, і посаджене дерево приносить багато плодів! І, навпаки, скільки розчарувань і смутку переживаємо, коли дерево, незважаючи на всі старання, залишається безплідним. Посадивши дерево, господар обкопує його, поливає, захищає від шкідників. Та незрівнянно більше робить для людей Господь. Людське життя постійно вимагає турботи. Господь дбайливо і терпеливо плекав наш ріст. Псалмопівець Давид говорить: «Ти виткав мене в утробі матері моєї» Пс.138.13». Даруючи життя, Творець очікує добрих плодів послуху і любові від людей, яких Він оточує своєю турботою.

І все ж у Його саду є безплідні смоковниці. Багато разів Небесний Отець застерігав їх, застосовуючи ніжність і строгість. Вони чули тихий шепіт любові, і строгий голос Судді, але незважаючи на все - залишалися сухі. Господь посилав байдужим християнам Свої благословення, але вони вживали ці благословення на гріховні потіхи і залишалися черствими. Щоб якось підняти очі до неба, праведний Суддя посилав їм випробування, хвороби; смерть заглядала їм в очі, але ніщо не допомагало. Якби нам довірили долю дерева, що не приносить плоду, ми б негайно зрубали його. Ми часто не хочемо терпіти і хвилину, а Владика неба і землі терпить наше безпліддя протягом двадцяти, тридцяти, сорока, п'ятдесяти, шістдесяти і більше років! Яка ж причина такого великого довготерпіння? Відповідь на ці питання дає нам Євангеліє, - тому що Спаситель, Ісус Христос заступається за нас, благає за нас Небесного Отця: "Господи! Залиш її і на цей рік".

Бог чекає і дає шанс, тому, що Його улюблений Син помер за гріхи наші. Господар знав про смоковницю і напевно, часто приходив шукати плодів. Але все було марно. Бог дарував нам і попередні роки. Спершу пройшли роки молодості. Як провели ми їх? За молодими роками наступив період зрілості: ми влаштовували свій дім, створили сім'ю і, повинні були б принести плід для Господа. Але чи принесли ми його насправді? У багатьох з нас позаду вже більшість прожитих років. Невже нам доведеться визнати, що плоди всіх наших прожитих літ з'їдені черв’яками гріхів і гусеницями байдужості? Чи для того ми прийшли в цей світ? Чи так Бог планував наше життя? Що ми зробили з своїми роками, як осквернили можливості, знівечили людські стосунки. "Пане! Залиш її і на цей рік" – слова Біблії свідчать про велике Боже милосердя і наповняють подивом серце. Це прохання звучало і в попередні роки, але ми залишилися глухими. Він нас полюбив до смерті - та цього виявилося замало для нас, щоб змінити життя. Вирішальне запитання: Чи буде наступний рік прожитий з Богом?

«Виберіть собі сьогодні, кому будете служити… А я та дім мій будемо служити Господеві». Згадуючи прожиті роки, вдивляючись у рік майбутній, таку ж постанову має зробити кожна людина. Ми покликані зробити вибір: служити власному «я», світу, дияволу, чи живому і всемогутньому Богу? Подякуймо Богу за те, що дав час і молімося, щоб привів мою і вашу душу до покаяння. Нехай це станеться з кожним із нас, щоб кожен з нас відродився до нового життя і «приносили плід, і щоб плід ваш зостався» Iв..15:16. Щоб ми любили один одного, служили один одному, бути уважними, строгими і ласкавими одночасно. Вступимо в цей новий рік з наміром стати правдивими учнями Христа. Приймімо рішення, служити Богу цілими серцем і любити один одного всім своїм життям. «Виберіть собі сьогодні, кому будете служити… А я та дім мій будемо служити Господеві». Амінь.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину