Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті
23
лип.
2016
П’ята неділя. Не проганяй Ісуса. Мт.8.28 - 9.1 Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

Сьогоднішній уривок розповідає про трагічний вибір людей. Коли Ісус прибув до землі Гадаринської, «перестріли Його два біснуваті, що вийшли з могильних печер, дуже люті, так що ніхто не міг переходити тією дорогою. І ось, вони стали кричати, говорячи: Що Тобі, Сину Божий, до нас? Прийшов Ти сюди передчасно нас мучити? А оподаль від них пасся гурт великий свиней. І просилися демони, кажучи: Коли виженеш нас, то пошли нас у той гурт свиней. А Він відповів їм: Ідіть. І вийшли вони, і пішли в гурт свиней».
Але чому Господь наш Ісус Христос послав злих духів саме в свиней? Свині були для Ізраїльтян забороненими, нечистими тваринами. Де свині, там бруд, а злі духи люблять нечисте. Окрім цього, свині дуже жадібні і обжерливі тварини. Бісам вдалося дуже швидко погубити їх. Нищити і губити – це властивість злих духів. Так відбувається і з тими людьми, які крім матеріальної поживи і зиску більш нічого не бачать. Зцілені біснуваті почали нове життя, повернувшись до свого міста. А жителі міста просили Ісуса негайно покинути їхні околиці. В цьому рішенні весь трагізм уривку. Щоб краще зрозуміти глибину гріха, подивімося на духовний стан цих людей.

І.Стан людей.
Двоє біснуватих жили в печерах, де хоронили померлих, вони були настільки люті, що ніхто не міг переходити близько того місця. Біс завжди сильний нашою слабкістю. Тому слово Боже говорить: "Не давайте місця дияволові" (Еф.4,27). Зло, гнів, пияцтво, лихослів'я, заздрість, ненависть, скупість, грошолюбство, блуд, нечистота, лукавство, брехня і інші гріхи людського серця, цілком можна назвати біснуванням... Звідки в людині стільки зла? Звісно, від диявола, адже "Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку" (1 Ін.3,8). Злі духи існують і роблять все для того, щоб погубити людей. Яких тільки гріхів не вигадали люди, якого сорому не скоєно, яких тільки злочинів не вчинено за порадою диявола "людиновбивці споконвіку", "лева, що шукає, кого б пожерти", (1 Петр.5 , 8). Одержимість цих нещасних була відома, Ісус зустрів їх там, де інші уникали, прийшов у місця, куди ніхто не ходив. Зустрів і визволив від влади сатани. Дарував нове життя. 
З євангелія від Марка ми довідуємося, що принаймі один із них хотів бути і Ісусом. Господь наказав йому іти до свого дому і розповідати про Бога. В набагато гіршому стані перебували жителі міста. Хоч зовні вони могли видатись праведними, серця їх покорені злом. Читаємо: «Жителі Гадаринської околиці просили Ісуса піти від них». Чому жителі околиці відмовились зустрітися з Ісусом? 

а) Відмовились, бо не хотіли, що був порушений їх порядок життя. Своїм приходом Ісус порушував спокійний плин життя. Багато людей через те і ненавидять Ісуса, що Він порушує ними встановлений порядок життя. Ісус вимагає від людини: "Ти повинен позбутися цього гріха, ти повинен змінити своє життя, ти повинен відмовитися від лихої звички, маєш бути чесним у праці, чистим у шлюбі, вірним неділі… тому багато людей скажуть йому: "Іди геть і залиш нас у спокої".
б) Прогнали, бо своїх свиней любили більше ніж душу людини. Одна з найбільших небезпек полягає в тому, що люди цінують майно більше ніж людину. Ось він - людський егоїзм: їх не цікавило, що двоє людей повернулися до життя, а хвилювало, тільки те, що загинули їхні свині. Замість того щоб, впавши на коліна, дякувати Господу за порятунок двох співвітчизників, вони шкодують, що втратили свиней! Замість того щоб кликати Господа до себе, вони просять Його швидше піти. Замість того щоб дякувати Богу, оплакують свиней А скільки людей і сьогодні женуть Христа від себе - аби залишитися наодинці зі своїми свинями і зі своїми гріхами!

ІІ. Дві пропозиції.
Те, що сталося показує, що головна мета бісів – знищувати. Жителі Гедаринської округи стояли перед вибором: запросити Ісуса у своє місто, щоб послухати Слово, отримати зцілення і прощення, змінити життя, чи відмовитися і прогнати. Залишитися з дияволом, який руйнує і вбиває, чи вибрати Ісуса, що зцілює і повертає до життя. Адже, з приходом Христа диявол для нас не страшний. Біснуваті, побачивши Ісуса, кричали: "Що Тобі до нас Ісус, Син Божий? Прийшов Ти сюди передчасно нас мучити?" (Мф.8,29). Отже, Ісус Христос - поразка для злих духів, а для християн порятунок від їхнього впливу. Якщо в душі буде Бог, то злі духи втечуть від вас, як від вогню.

ІІІ. Перед вибором.
Світ благає Ісуса піти, бажаючи жити у власних задоволеннях. Ісус віддаляється. Євангельська розповідь завершується словами: «І, сівши до човна, Він переплинув, і до міста Свого прибув» (Мф 9, 1). Не сказав жодного слова, не дорікнув. Мовчки зійшов з гори, сів до човна і поплив від них. Яка лагідність, яке терпіння… Він нікому не нав'язується. Хто Його приймає, приймає Життя, а хто Його проганяє, залишається в свинячому хліві, в полоні бісів і вічної смерті. Яким буде твоє життя теперішнє і вічне? Це залежить від рішення, яке сьогодні приймеш. Приймемо Христа – джерело життя вічного, або відкинемо, і осудимо себе на вічну розпуку. Не пропустіть свій шанс.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину