Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
30
квіт.
2016
Христос воскрес! Пасхальна проповідь Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

3264946ХРИСТОС ВОСКРЕС! Ми звикли так вітатися тільки в пасхальному часі, перші християни так віталися завжди і до того ж з великою радістю! У своїх проповідях апостоли, учні Христа завжди говорили про воскресіння Спасителя. Що надихало їх проповіді? Факт воскресіння Ісуса з мертвих! Перші, хто принесли цю радісну звістку, були жінки. Вони пішли рано вранці в день воскресіння, щоб згідно звичаю намастити тіло Христове. Побачивши Ангела, вони сильно злякалися, але він сказав їм: " Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп'ятого це ви шукаєте. Нема Його тут, бо воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться на місце, де знаходився Він. Ідіть же хутко, і скажіть Його учням, що воскрес Він із мертвих, і ото випереджує вас в Галілеї, там Його ви побачите. Ось, вам я звістив! (Матв. 28: 5-7).
Кожна проповідь апостолів була пасхальною. Вони розуміють, що наріжним каменем християнства є воскресіння Ісуса Христа! Так, воскресіння Ісуса Христа - основа нашого спасіння. Якщо Христос не воскрес, тоді Голгофська смерть Спасителя є всього лише трагічним кінцем не вдалої місії. Найкраще цю істину висловив апостол Павло: "А якщо Христос не воскрес, то й проповідь наша марна, марна і віра ваша" (1 Кор. 15:14). Ми теж повинні так вірити і проповідувати.

Євангеліє говорить, що ми є грішні, але Бог пропонує і дарує можливість прощення. Добра Новина - це Ісус Христос! Він залишив славу неба і став людиною для однієї мети: врятувати людей від покарання за гріх.. Там, на Голгофському хресті, Він зайняв наше місце і переніс те, що ми заслужили!
У 60-ті роки минулого століття академік Білецький отримав завдання від ЦК компартії України дати аналіз всієї антирелігійної літератури. Він "перерив" гори літератури, закритих джерел і таємних архівів і прийшов до висновку: Христос воістину воскрес! Така зухвалість по відношенню до радянської влади коштувала карєри. Але цей мужній вчений знайшов тверду основу для свого життя.

Дорогий друже, який фундамент ти поклав в основу свого життя? Якщо фундаментом для тебе є Христос, то дякуй Бога за це. Якщо ж в основі закладено щось інше, коли бачиш, що життя дає тріщини і розвалюється, прийди в сповіді до Ісуса Христа з покаянням і зроби Його основою свого життя. Господь допоможе тобі у цьому. Повір, ти не помилишся. Коли почувши Євангеліє не покаєшся, то погубиш своє життя. Зневажаючи Божі заповіді ти куєш ланцюг для своїх же вічних пут. Бо Слово Боже говорить: «Хто грішить, той раб гріха». Колись зрозумієш і скажеш: «Я засудив себе самого, бо відкинув покаяння, знехтував милосердям, топтав Любов, а тепер я гину від своїх гріхів - сумне самогубство власної душі. Якщо відчуваєш на серці гріх, то сьогодні є шанс врятуватися. Ти зазнав моральної невдачі, але можеш бути прощеним. Бог бачить твоє серце. Вся наша природа зіпсута гріхом, проте Господь через покаяння сповідь пропонує прощення і нове життя! Воскресіння Ісуса Христа запевняє, що питання гріха вирішено.

Після воскресіння Ісус бере живу участь в житті віруючих. Воскреслий Христос потішає Марію, подорожує з учнями, допомагає апостола у їхній праці, скріпляє у вірі Тому. В цих розповідях ми вчимося пізнавати присутність Господа у звичайних земних справах. На жаль є ще багато не віруючих, формальних, сплячих християнин. Дозвольте вас пробудити: ти спиш, а тим часом душі гинуть; спиш, а в цей час люди отримують засудження на вічні муки; спиш, тоді як пекло наповнюється людьми; спиш, тоді як Христа ображають; спиш, а диявол посміхається в твоє спляче обличчя; спиш, а тим часом демони танцюють навколо твого сонного трупа і все пекло насміхається над тим, що християнин спить. Ти ніколи не застанеш диявола сонним. Чувайте, щоб завжди бути готовими виконувати свій обов'язок.

Як Ісус помер і воскрес, так і ми воскреснемо до життя вічного. Ми всі колись помремо. Тіла стануть обідом для черв'яків. Але в день суду, душа і тіло зєднаються перед престолом Божим. Смерть - що вона? Вона кімната очікування, в якій ми одягаємося для безсмертя. Небо - це місце повної перемоги і славного торжества. Тут - поле битви; там вінець і корона. Небесний Єрусалим – місце радісного голосу сурми, білого одягу і торжества перемоги. О, яка радість охопить серця всіх блаженних, коли коли сама смерть буде знищена; зло переможене, а великий вигук загальної і вічної перемоги підніметься з сердець всіх спасенних – Христос воскрес!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 12 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Знакомства с женщинами Хабаровск