Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
13
бер.
2015
Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
i1Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що назамін дасть людина за душу свою? Мр.36-37.
У  світі все має ціну. Наприклад, ціна матеріального благополуччя – наполеглива, клопітка праця. Ціна кар’єрного росту – довге навчання, вдосконалення професійних навичок. Коли наш час наближається до завершення, люди готові платити будь яку ціну, щоб відтягнути момент смерті. Біл Гейтс, говорив, що готовий віддати всі мільйони, щоб тільки покращити свій зір. А яка  ціна людської душі? В перекладі з грецької душа  - це  сутність особистості, життя людини.
Людство завжди старалось продовжити тривалість життя. Намагаємось продовжити, бо створені для вічності, намагаємося покращити, бо створені для щастя. Книга Буття1.26: «Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усією землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі».  Щастя людини -  жити з Богом і для Бога. Ной був щасливий виконуючи волю Божу: «І зробив Ной усе, як звелів йому Бог, так зробив він»(Бут.6:22); Через довір’я Авраам став батьком багатьох народів(Бут.17.5); Давид був мужем по серцю Божому.  Довіряючи Богу,ці люди отримали спасіння для себе і благословення  свого роду. Отже, приклад Біблійних героїв показує, що тільки в Бога є повнота життя. І навпаки – трагічним застереженням стали життя і смерть Саула, два сини священика Ілія, Юда… котрі втратили Бога, зламали життя  і погубили власну душу.
«Що назамін дасть людина за душу свою?»  В погоні за життям земні володарі покоряли народи і країни. В ім’я щастя вбивали мільйони невинних. Великий завойовник Олександр Македонський заповів, щоб його хоронили з відритими, порожніми руками. Показуючи, що нічого не взяв з собою. Наполеон Бонопарт, помираючи на засланні запитував: «Чи є хоч одна людина, яка любить мене?»
Більшість людей не володіють світом і не вбивають мільйонів, проте, інфіковані гріхом будують власні маленькі світи без Бога і Його святих заповідей. Для комфорту вбивають ще ненароджених, для спокою – хворих і перестарілих.  Одна половина людства голодує, а друга потерпає від переїдання. «Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить?»
Що ти візьмеш з собою у вічність? Навіть зараз твоє серце не задоволено гріховними насолодами, розкошами і друзями. Твої друзі поступово зникнуть, розкіш відійде і ти залишишся один на один з Богом.
Подумай про це сьогодні, поки ще триває день спасіння.
«Що назамін дасть людина за душу свою?»  Кожен віруючий знає відповідь - Добру Новину! Людина нічого не в силі дати за душу свою! Але за нашу душу,  прощення гріхів і вічне життя вже заплачено! Христос віддав своє життя за наше!   «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне»(Iван.3:16). Хрест –  символ спасіння, ціна прощення.  Модерний світ живе для комфорту і амбіцій, Христос помирає, щоб дарувати  життя: «Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.(Iван.10:10) Він приніс Себе в жертву і заплатив високу ціну за нас. І тепер Він каже: "Поглянь на Мене і будь врятований!"
Батько турбуючись про дітей, приносить подарки. Для дітей це не коштує нічого, бо татком  все заплачено. Він знає вартість дару.  Дарунок можна прийняти, або відмовитись.  Ми просто живемо, але мати пам’ятає муки нашого народження. Каємось і негайно отримуємо прощення, бо Христос «Був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас оздоровлено!»(Iс.53:5). «Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить?» Бо без Господа не має життя. Відсутність світла - це темрява, Відсутність Бога –  пекло!
Тому, не залишайтеся без життя, не існуйте поза Богом!  Безконечне   Боже милосердя переконує і кличе вас до спасіння. Не зважаючи на ваше похмуре минуле, Бог любить вас такими, як ви є! Не зупиняйтеся, йдіть до Нього з усіма виразками вашої зраненої, хворої душі. Христос помер саме за таких, як ви. Прийдіть же зараз до Нього, поки голос Божої любові все ще запрошує вас, поки Дух Святий ніжно кличе  до покаяння. Прийдіть, улюблені, Господь очікує вас! Господь простить і благословить вас. Прийдіть!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину