Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті
10
січ.
2015
Чи народився Ісус? Друк
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
iCASBBWNXМабуть більшість з нас зустрічали в соціальних мережах розповідь про командира, який накрив своїм тілом гранату, рятуючи життя бійців.
Кожен гріх подібний до гранати, яка здатна зруйнувати наше життя і цілу вічність. Син Божий прийшов у цей світ, помер на хресті захищаючи кожного від гріха. «Його ранами ми зцілилися».  Перекований, що врятовані юнаки ніколи  не забудуть  командира, який врятував їх життя, а люди забувають свого Господа, що дає спасіння кожному, хто до Нього приходить. Слово Боже говорить: «Віл знає свого власника, а осел ясла пана свого, а Ізраїль не знає Мене, не звертає уваги народ Мій на Мене...»(Iс.1:3). Людство шукає задоволення у розвагах, багатстві, все більше відходить від Бога.
Що ж нам робити, чи є вихід з цього жахливого становища? Де знайти людині порятунок? Де знайти справжню свободу, свободу від гріха, від поневолення диявола? У собі? У якогось східного гуру? Ні, всі ці способи ведуть до смерті і смерті вічної! «Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали»(Iван.10:10).
Бог прийшов на землю, щоб людині відкрити небо. Це місія Спасителя.Біблія говорить: « І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали»(Дiї.4:12). А тому, згадай про Господа сьогодні, коли в  оселях ще лунають Різдвяні колядки, вертепи прикрашають християнські храми, люди святкують народження Спасителя. Розважимо і ми про подію, яка змінила історію людства і життя кожної віруючої людини.
Він був народжений Богом Отцем перед створення світу, народжений, а не сотворений. Споконвічне існування Сина - це одна з найбільших таємниць, в яку не наважуються проникати навіть ангели, таємниця, розуміння якої знаходиться за межами можливостей людського розуму. Він є дар, даний нам Богом: "Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного ...". в іншому місці сказано: "Бо Дитя народилося нам, Сина нам дано ...".
Син Божий став людиною, народився у Вифлеємі, його сповили і поклали в ясла. Народження Ісуса Христа – це історичний факт. Атеїсти можуть оскаржувати його, але ми, християни, приймаємо його як незаперечну істину: Бог віддав Свого Єдинородного Сина для спасіння людей. Суть питання в іншому: Чи Спаситель народився для нас, у нашому житті?
Де Ісус – там переміна життя. Народження Ісуса змінило вертеп. З місця, де перебували тварини, він став оселею Бога. Так в серці правдивих християн теж відбуваються зміни. З місця опанованого пристрастями та божками світу воно стає престолом всемогутнього Бога. Бо це немовля не народиться для вас, поки ви не народитесь для Нього. Якщо хтось стверджує, що вірить в Бога і є християнином, але ніколи не покаявся за свої гріхи, не змінив напрямку життя, не довірив свого життя Богу, то обманює самого себе. Його віра марна, його надія - ілюзія. Тільки скрушені і упокорені серцем можуть стверджувати, що немовля у Віфлеємі народився для них.
Отже, запитайте себе:  Чи змінилися ваші захоплення на протилежні? Чи повністю змінилися прагнення вашого серця? Чи можете ви сказати, що потік ваших бажань змінив напрямок і ви тепер та людина, яка йде до Бога, і ваші ноги стоять на стежці благодаті? Чого бажає ваше серце: поринути в безодню гріха чи знайти абсолютну святість? Вам приємні земні задоволення, або ви тепер прагнете небесного? Поки твоє серце не переміниться покаянням - немовля не народиться для тебе.
Хоча навернення  відбувається всередині, його видно назовні. Скажіть, чи відбулися переміни у вашому життІ? Чи інші люди бачать. що ви вже не ті, якими були раніше? Які зміни помічають ваші друзі?  Доказ того, що людина стала християнином, - в його способі життя. Для оточуючих людей свідченням твого навернення є не слова, а вчинки.. Для тих, хто оцінює тебе, головний орієнтир – твоє життя.
З моменту приходу у світ, диявол намагався погубити Дитятко. Дорогі друзі, сьогодні цей ворог той же, тактика його стала ще більш прихована і більше хитра ...
Ворог намагається знищити ваше духовне життя, тому будьте пильні! Марія і Йосиф зустрілися з байдужістю людей, які не дали їм місця. Первосвященики, книжники та фарисеї теж були настільки занурені в храмовий ритуал та обговорення закону, що не звернули уваги на Ісуса. Він для них нічого не значив. Багато людей і нині настільки поглинені своїми справами, що Ісус Христос не має для них ніякого значення. Хай і вас не злякає холод і  байдужість людських сердець.
Глянь на поведінку Ірода -   бачимо відверту ненависть і ворожнечу. Ірод боявся, що Дитятко Ісус вторгнеться в його життя, забере його владу і вплив; і тому перша реакція Ірода – знищити Дитинку. І зараз є люди, які гріхами зневажають Бога. Вони хочуть жити свавільно, не рахуючись ні з чим, а Христос викриває їх вчинки і тому вони готові вбити Його. Якщо ваше життя відрізняється від стандартів світу - світ вас зненавидить.
Свята родина: Марія, Йосиф і Дитятко Ісус втечею рятувалися від убивць. Ти теж утікай від гріха, уникай найменшої спокуси. Втікай від місця, де є небезпека для чистоти душі, розірви дружбу, яка нищить святість серця!
Тому, сьогодні  я звертаюся до вас, бажаючих пізнати правдивий мир і вічну радість. Прийдіть ви, маленькі хлопчики і дівчатка, прийдіть, бо Він теж був хлопчиком. Він каже: "Пустіть дітей приходити до Мене, не бороніть їм". Прийдіть до нього, дівчата, в ранкову пору своєї краси, і, подібно Марії, зрадійте в Бозі вашому Спасителя. Діва носила Його біля своїх грудей, так і ви відкрийте для Нього своє серце, і скажіть: "Немовля народилося нам - Син даний нам". І ви, чоловіки у розквіті сил, згадайте, як Йосип піклувався про Нього, і виховував Його в дитячі роки. Будьте і ви для Його справи батьком і помічником, освятіть свою силу для служіння Йому. І ви, жінки в літах, матері і вдови, прийдіть, подібно Анні, і благословіть Господа за те, що ви бачили порятунок Ізраїлю. І ви, сивочолі, готові, як Симеон, візьміть дитину на руки, захоплюючись Їм як своїм Спасителем. Ви, пастухи, ви, простодушні, що проливають піт за шматок хліба, прийдіть і вклоніться Спасителю. І не залишайтеся осторонь, мудрі, знаючі істину з досвіду життя і проникаючі думкою в глибокі таємниці, прийдіть, і, подібно східним мудрецям, низько вклоніться Йому, і нехай це буде для вас честю - вшанувати Христа Господа.
Мій друг, який читаєш, або слухаєш ці слова,не зволікай прийняти дар Його спасіння. Ніхто не знає меж Божої благодаті. Один Господь знає призначену годину. Але сьогодні Він дає тобі Свою милість. Він готовий врятувати тебе. Він з любові до тебе бажає це зробити.
Найдорогоцінніше, що дає тобі сьогодні Бог - це час, час для того, щоб покаятися. "... Нині, коли почуєте голос Його, не робіть сердець ваших ..." - говорить Слово Боже (Євр. 3:15). Господь кличе: «Зверніться до Мене й спасетесь, всі кінці землі, бо Я Бог, і нема більше іншого Бога!(Iс.45:22)
Отже, прийдіть до Ісуса зараз і будете врятовані. Нехай Сам Господь допоможе вам зробити це!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину