Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
03
січ.
2015
Проповідь ангела. Різдво. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

imagesГлибока ніч лягла на Вифлеємські поля. Морок духовної ночі огортав цілу цивілізацію стародавнього світу. Світ втратив віру і надію на майбутнє. Однак були і ті, хто, усвідомлюючи духовну загибель світу, все ж сподівалися на порятунок згори. Один стародавній філософ висловив стан людства словами: «наступить кінець світу, або на землю прийде Бог».  Звістку про прихід Спасителя світу зберігали і несли з собою юдеї, розсіяні по всій землі після вавилонського полону.
Я не знаю, чи відчували пітьму ночі пастухи Вифлеєму, але  певно знаю, що її відчувають серця багатьох наших сучасників. Безцільність життя привела до розчарування, а розчарування вбило останню надію, погасило останню зірочку розради, і в душі оселився повний морок.
Сьогодні тисячі українських матерів, сестер, дружин плачуть як Марія – сестра Лазаря, втративши найдорожчих.  Страх і непевність паралізував життя багатьох співвітчизників. Байдужість – найважча хвороба нашого часу. Можливо ніч байдужості покрила і твоє життя? Як багато душ пригнічені тягарем життя!

Темряву ночі осяяло світло Різдва: «Ось Ангол Господній з'явився їм, і слава Господня осяяла їх»(Лук.2:9).
Прислухаємося до небесного проповідника. Він вітає пастухів з найбільшим Днем народження - народженням Спасителя. Це перша євангелізація. Мова його дуже коротка, але кожне слово мов промінь, що проникає в душу. Якби я тільки міг з цією звісткою облетіти весь світ, заглянути в усі хати, присісти до ліжка кожного хворого, пробратися за важкі двері тюремних камер і всім змученим та сумуючим повторити світлу проповідь ангела!
Я не забуду палати воєнного госпіталю, змучені болем обличчя, покалічені душі і долі…  Згадую армійські палатки, мужні обличчя і сльози, що тихо котяться по чоловічих щоках, сльози, викликані звісткою про Божу Любов. Мне знову тягне туди  де ніч, темна і непроглядна Донецька ніч. І де так багато людей потребують світла Різдвяної зірки.
"Народився Спаситель!" Хіба це не Добра Новина в темряві твоєї "ночі"? Народився для того, щоб "зцілити скрушених серцем, відпустити пригноблених на волю". Тепер уже не Ангел розганяє темряву ночі, а Сам Спаситель, Господь Ісус. Це Він проситься у твоє життя, щоб наповнити змістом, стукає до твоєї душі, щоб лікувати її рани. Він проганяє темряву!
Ангел сказав: "Не бійтеся", бо час страху пройшов і настали дні надії і радості. "Не бійтеся". Ці слова були сказані не тільки наляканим пастушкам, вони були призначені  для тебе, і для мене, для тих, хто на війні і для тих, хто чекає. "Не бійтеся", не стійте більше далеко від Нього! Слово стало плоттю, Бог спустився, щоб бути серед людей, щоб більше не було прірви між Богом і людиною.
Так, Він шукає тебе. Твій смуток і страх не дає Йому спокою. Це твоя біда, твій сум привели Його в бідні ясла Вифлеєму.
Може ти запитаєш:"Що мені робити?"  Пастухи пішли до Того, про Кого сповістив їм Ангел. Піди, друже, і ти до Того, про Кого так багато чув. Піди подумки до Вифлеєму, там народився твій Спаситель. Подивись у ясла, і вже тут осяє тебе світлий промінь любові Божої. Але не зупиняйся, іди далі. Піднімись на Голгофу, згадай Воскресіння, подумай про Євхаристію – святе Причастя, де той самий Ісус чекає тебе і світло Божої любові ще більше проникне в твоє серце.
Він живий, щоб сьогодні допомогти тобі! Народився, помер, воскрес, і ожив на віки віків! - Ось пісня, яку тепер оспівує ангельський хор.
О, так хочеться припасти до ніг Його і сказати: "Народжений невідомим, прийди в серця, що не пізнали Тебе; народись в серцях, які забули Тебе; явись серцям, що відреклися  Тебе; воскресни в серцях, що засумнівалися в Тобі; живи в серцях, вірних тобі! "
Не бійся, брате і сестро,прийди до Ісуса і Він народиться в твоїй душі. І тоді для тебе настане нове, світле життя!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 12 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Знакомства с женщинами Владимирская область