Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
28
лют.
2013
Опамятайся! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
Лк.15.11-24. "Опамятався".  Ці слова можна віднести до людини, що приходить до свідомості після тривалого сну, втрати памяті чи розумової хвороби. Так блудний син повернувся до дійсного бачення свого життя. Наче у сні минулися тимчасові друзі, забрані у батька гроші, розпусні забави. Опамятавшись він побачив, що життя дійшло до тваринного рівня, їжа стала тваринною, відношення інших людей, як до тварини. Світ ніколи не може запропонувати чогось кращого, крім задоволення інстинктів, він нічого не має, крім тваринної поживи. Як часто люди шукають порятунку поза Богом; шукають радості без Бога, прагнуть зцілення, але без Бога! Коли блудний син опам’ятався, він зрозумів дві речі: 1)він помирає від голоду; 2)в батька достаток хліба! Нехай ці думки прийдуть у серце кожної людини, яка ще не повернулася до дому Отця!
В небесного Отця багато поживи для змученої і голодної  душі. У Бога безмірне багатство благодаті. «Ласки Господні не скінчились, не вичерпалось його милосердя. Вони нові щоранку, велика твоя вірність. Господь - мій пай, - моя душа говорить; тому й надіюся на нього,  Благий Господь до того, хто його чекає; до душі, яка його шукає»(Плач.3:22-25). Бог є любов! Наша уява не може помістити, розум безсилий, щоб осягнути, немає слів, щоб могли передати усю силу Божої любові.
«Встав і пішов до свого батька» - ключовий момент життя! Справжня зустріч бідної душі і люблячого Бога. Можливо гріхи твої великі, але той, хто віддав свого Сина на хрест за них, виявить усе милосердя, щоб їх пробачити. Може твоя ситуація надто важка і серйозна, але Той, хто для тебе створив всесвіт, використає усю свою могутність, щоб тобі допомогти піднятися з болота гріха. Бог, який посилає поживу для кожної пташки і одягає красою кожну квітку - наситить спрагу душі і голод твого життя.
В домі Отця достаток хліба. Бог щедрий у своїй милості! Того, хто до нього приходить Він не відкине. Батько виходить назустріч сину,  його виглядає, чекає…О як багато, мільйони грішників віднайшли спасіння.
Велику помилку допустив, покинувши отчий дім і тепер зрозумів це. Віддає свою «незалежність» і хоче жити в любові батька. Якщо ти готовий до цього, приходь! Признайся у своєму гріхові, не зменшуй провин і не придумуй оправдань. Блудний син не скривав бруду і не прав одягу, прийди таким, як ти є. Признай свою вину і віддайся в руки Божого милосердя. Кожного, хто повертається, Батько зустрічає з відкритими обіймами, усіх одягає в одяг праведності, повертає втрачене синівство. Яка велика переміна: із хліва - в обійми батька, від свиней – у родинний дім! Це може відбутися з тобою, чому  не прийти? І для тебе є місце, тільки прийди. Які б не були твої гріхи, Боже милосердя очистить їх.  Опам’ятавшись, ти прийдеш! Відкинь страх, не бійся прийти до Того, хто помер за тебе. Господь кличе: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас» (Матф.11:28)
Життя без Бога невмолимо котиться до безодні. Кожного дня все більший тягар гріхів, з кожною секундою  ближче до вічної смерті. Поступово залишають друзі, втрата здоровя, менше людського і більше тваринного, тілесного у житті. Наближаємося до смерті. Якщо ви знаєте Бога тільки в теорії, живете без покаяння, між вами і пеклом - тільки одна мить, один подих, один крок до місця, де немає надії. Чи можеш ти спокійно про це думати?
Наслідників смерті Бог робить наслідниками життя, ніби вони не засмучували Його і не відходили далеко. В Божих очах вони завжди були наслідниками Царства, бо Він завжди любить своїх дітей. Молімося, брати і сестри, щоб Господь сьогодні прийняв у свої обійми багатьох заблуканих дочок і синів.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Фрязино