Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
31
груд.
2012
Перша колядка. Проповідь на Різдво. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Проповіді

rizdvoСлава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!(Лук.2:14)
Це перша колядка, що пролунала над землею. Пізніше люди складуть тисячі інших, міліони християн різних націй і народів у пісні і молитві прославлять Різдво Спасителя. Але сьогодні звернімося до цієї, першої хвали, яку співали ангели.  Залишивши небесні простори, слідом за своїм Господом, що народився в убогій печері, вони явилися убогим і простим пастушкам з радісною вісткою.  Багато таємниць всесвіту знали ці безтілесні духи, перші Божі створіння. Вони славили всемогутнього Бога в акті створення світу, співали Йому хвалу, коли народжувалися зірки і планети, виникало життя. Бога славить кожен промінь світла,  крапля роси, світло блискавки. А найбільше прославився Бог ставши людиною. Ангели раділи побачивши Бога в тілі і славили Його задум спасіння.
На землі мир. З часу гріхопадіння людина втратила мир з Богом, не мала миру з іншими людьми, навідь у власному серці не було миру. Обманувши людину, сатана відібрав у неї мир. Війни у світі і війна у серці людини, боротьба з власною совістю. Вертеп у Вифлеємі став місцем, де закічилася боротьба  між людиною та її сумлінням, між людиною і Богом.

Господь приніс у світ Добру Новину-  можливість для людини примирення з Богом, самим собою, з іншими людьми, можливість прощення усіх гріхів.
У людях добра воля. Бог добрий до людей, Він любить тебе, бідний грішнику! Навідь коли ти його щоденно зневажаєш, не хочеш чути Його голосу, не знаходиш часу для Нього- Бог любить тебе! Якщо сумніваєшся, прочитай ці слова: «Клянусь, як от живу я, - слово Господа Бога, - я не бажаю смерти грішника; бажаю, щоб він відвернувся від своєї поведінки і жив»(Иез.33:11);  «Ходіть же й розсудимось, - говорить Господь. Коли б гріхи ваші були, як багряниця, вони стануть білими, як сніг; коли б, мов кармазин, були червоні, стануть, як вовна»(Ис.1:18). Коли грішник кається. В його серці народжується мир, радість і прощення.
Як раділи ангели у ніч Різдва, піснею славили і прповідували Христа, так і ми покликані піснею, словом, молитвою, усім своїм життям славити Бога, нести у цей темний і холодний світ радіть Різдва.
Для багатьох людей святкування Різдва зводиться до його відзначення п’яними оргіями, забавами. Інші зранку йдуть у храм, а до вечора забувають про все християнське з друзями в гостях і барах. Ми повинні бути прикладом для інших людей у святкуванні Різдва. Ангели співали «На землі мир!»  І ти у день Різдва примирися із свої ворогом, сусідом чи може сином, або матірю. Принеси мир у свою сімю. Неси добро, любов і милосердя людям, яких зустрінеш сьогодні і кожного дня на дорозі життя. Іди і розкажи іншим, що для тебе зробив Господь!
І якщо ми жили до сьогодні без покаяння, у грісі і ворожнечі з Богом, моя молитва і найбільше бажання, щоб ви через  віднайшли радість, примирилися з Богом;  тоді, брате і сестро, це буде найкраще Різдво у вашому житті!

 

 

Коментарі  

 
+3 #1 Оля Дідух 01.01.2013 12:39
Різдво - величне свято яке сповнене красою та таємничістю. Дитятко Боже народжується не у палацах і навіть не в убогій хатині, а в стаєнці, у яслах... Якщо задуматися, то сльози навертаються на очі, що не знайшлося Йому- новонародженому Спасителю місця... Під час Різдва і нам потрібно задуматися, а чи ми маємо місце в серці для Господа, чи не проганяємо ми Його, коли Він стукає... Коли ми приймемо Господа у серце, то і в наших серцях відбудеться Різдво, у наших серцях народиться це Дитятко, яке змінить нас і наші серця - холодні і брудні, мов стаєнка, перетворяться хоча б в хатину, де б проживав Господь.
Святкування Різдва - це перш за все стан душі, при якому люди будуть прославляти Господа, славити свого Спасителя колядками та піснями... Коли серце буде наповнюватися теплом, бо там буде Господь... і тоді, повірте, не захочеться спиртного, не захочеться того застільного ідола, котрий так часто править балом на Різдво і займає місце в серцях та думках замість Христа...
Проведімо це Різдво для Христа і з Христом... Він нас любить, завжди чекає, хоче бути з нами, нас підтримувати і спасти! Ми діти Його, тому маємо горнутися до Нього і говорячи " Христос народився!" любити....
Бажаю гарного всім Різдва, щоб Христос дарував вам благодать Духа Святого і наповнив серця радістю, миром, надією, вірою та любов'ю!!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину