Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 64 гостей на сайті
04
жовт.
2012
Неділя вісімнадцята. Велике твоє покликання. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
Doryc«Від нині будеш ловити людей…» Яке велике покликання! Спасіння душ є найбільшою працею у світі. Всяка інша праця обмежена часом, інколи її наслідки можуть залишити слід протягом століть, але спасіння душ має значення для цілої вічності, як благовісника, так і тих, кому він проповідує. Змінюється карта світу, виникають і зникають держави і цілі імперії,  а «А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а ті, хто привів багатьох до праведности, немов зорі, навіки віків»(Дан.12:3).  Сьогодні розважимо про значення особистого євангелізму.
Господь кожного із своїх учнів знаходив особисто і кликав іти за Ним. Петро був приведений до Христа своїм братом Андрієм. Найбільші святі були навернені  до Бога через чиєсь особисте свідчення. Один проповідник говорив, що особисте свідчення, це зіткнення душ, подібно як Натан колись сказав Давиду «Ти той чоловік», як Христос говорив з Никодимом, або  Самарянкою біля криниці. В Божому Слові є багато серйозних попереджень про нашу відповідальність за поширення Його Царства. «Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх? Якщо скажеш: Цього ми не знали! чи ж Той, хто серця випробовує, знати не буде? Він Сторож твоєї душі, і він знає про це, і поверне людині за чином її» (Пр.24:11-12).  Чи можеш як Павло, сказати «що я чистий від крови всіх»?
На жаль сьогодні більшість християн нічого не роблять для проповіді Євангелії. Віра людини, яка нічого не робить для спасіння душ є втраченою, або лицемірною. Якщо у вас не має турботи про душі інших, то потрібно поставити знак запитання про ваше власне спасіння. Хто спасенний, той спасає інших. Найперше бажання віруючої душі- говорити іншим про Христа. Відкрий Біблію і ти побачиш велике доручення Христа; схили коліна для молитви і відчуєш біль Божого серця за наверненням грішників; підійди, брате, до лікарень, хоспісів, тюрем  і відчуй люську агонію і крик про допомогу; підійди до воріт пекла і побачиш змарновані можливості і занедбані добрі наміри! А тоді підійди до Христа, згадай, скільки ласки ти отримав, яке велике прощення пережив і пробудися.
Скажи Йому, що ти підеш  до ловитви, що тілом і душею стаєш до євангелізації. Проповідуй, молися, допомагай і підтримуй працю спасіння людей. Читай, співай,говори, жертвуй час , сили і  можливості. Роби все, що можеш, щоб люди пізнали правду про себе, про Божу Любов, прощення і спасіння. Прожени сон, не зупиняйся ніколи! Яка велика честь – ловити людські душі, виривати із пекла гріха і приводити до Бога. «Ми співробітники Божі», говорить апостол. Якщо Сам Бог так вивищив нас, то це для того, що ми, знаючи це, славили Його імя між людьми.
Борися із кожним гріхом,
Уникай фальшивих ідей,
Свідком будь перед світом,
Не бійся суду людей!
 

Коментарі  

 
+2 #1 Lesya 09.10.2012 12:39
Господи, стверджую, що люблю Тебе всім серцем. Хочу і маю можливість свідчити про Тебе. Допоможи мені, маленькій і недосконалій бути Твоїм воїном. Духу Святий, допоможи не боятися цього світу, терпінь,а сміливо, з любов"ю свідчити про спасіння. Прошу Тебе, Господи...
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину