Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
12
вер.
2012
Прийди, покайся... Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
pokajanКожному із нас доводилося шукати загублену річ. Існує закономірність- чим більша цінність речі, тим наполегливіше ми її шукаємо. В п’ятнадцятому розділі євангелії від Луки у  притчах розповідає Ісус про віднайдення. загубленої драхми і загубленої вівці.  «Котрий з вас чоловік, мавши сотню овець і одну з них загубивши, не зоставить дев'ятдесят дев'ять у пустелі та не піде шукати загублену, поки її не знайде? А, знайшовши, кладе її собі, радіючи, на плечі й, повернувшися додому, скликає друзів та сусідів і до них каже: Радійте зо мною, бо я знайшов овечку, що була загубилась. Отак, кажу вам, що на небі буде більша радість над одним грішником, що кається, ніж над дев'ятдесят дев'ятьма праведниками, що їм не треба покаяння. Або котра жінка, маючи десять драхм, і як одну загубила, не засвітить світла, не замітатиме своєї хати й не шукатиме її старанно, поки не знайде? А, знайшовши, скличе подруг і сусідок і їм каже: Радійте зо мною, бо я знайшла ту драхму, що була загубила.Отак, кажу вам, буває між ангелами Божими радість над одним грішником, що кається» (Лук.15:4-10).
А якби у нас загубилася дитина? Без сумніву- усі засоби, час і сили були б використані для її пошуку, батько, або мати не знайде спокою, поки не поверне дитини. Недавно я відвідував жінку похилого віку, її дочка, покинувши маму, чоловіка і дітей поїхала з дому. Горе і біль старенької мами важко передати, вона дочку виглядає, чекає, за неї день і ніч молиться.
Так Бог шукає за нами: як господиня загублену драхму, а добрий пастир загублену вівцю. Кожен наш гріх-  це відхід від Бога. Відходячи, ми губимося  у власних ілюзіях, дорогах життя, потрапляємо у різні пастки сатани. Ми, кожен із нас-  найдорожчі для Бога у світі. І Він пішов шукати за нами. Полишив небо, славу, небесний престол і став людиною. Так поступає Любов!  Господь знайшов нас у темниці відчаю, в кайданах гріха, через гріх ми були довічно засуджені і не мали надії! Ніхто не міг нас визволити, заступитися за нами, заплатити наш борг. Ніхто крім Бога! Кожен гріх твій і мій- найбільша зневага Святого Бога. За найбільшу зневагу була принесена найбільша жертва. «Бог бо так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, а жив життям вічним»(Иоан.3:16).

Дорогий брате і сестро, може саме зараз ти зв’язаний гріхом, кругом тебе темрява відчаю і всі двері замкнені. Але є надія! Вона близько- Христос воскрес! З часу воскресіння кайдани порвалися, двері в’язниці відчинені і амністія для всіх грішників проголошена! Тобі потрібно тільки прийняти її і вийти з темниці. Бог пропонує вихід, покаяння і віра, життя і спасіння, але рішення приймає кожен особисто. 10 Отак, кажу вам, буває між ангелами Божими радість над одним грішником, що кається.”(Лук.15:10)Жінка радіє, знайшовши загублену драхму, пастир тішится знайденою овечкою, а добрий батько виходить назустріч блудному сину! «На небі буває більша радість за одного грішника, що кається, ніж за дев’яносто девять праведників, що не потребують покаяння» Наше покаяння дарує небові радість. Пекло тоді у паніці, там бють тривогу, а небо радіє!
Багаторічному в’язневі буває важко покинути в’язницю, не уявляє собі життя за іншими, не тюремними законами, не вміє жити на волі. Та за стінами в’язниці гріха панує інше життя. Вийди і побачиш, який добрий Бог. У Христовій Церкві - життя за  законах Божої Любові. Там радість Божих дітей, щастя і мир у серці. Вязень боїться залишитися без тюремного товариства, але за межами зони гріха ти знайдеш друзів, справжніх християн, спільноту Христової  Церкви.
Не має значення минуле життя і колишні гріхи. Господь сьогодні тобі пропонує прощення. Вчорашній день не повернути, завтрашній - нам не належить. Багато людей відклавши покаяння на пізніше - так ніколи і не покаялися. Завтра- це пастка сатани. Є  тисячі причин, через які можемо не дожити до наступного дня. У цю хвилину хтось помирає, так і не отримавши прощення за гріх. В цю мить чиясь безпечна душа опиняється перед воротами пекла, місця, де не має надії.  У Бога є тільки сьогодні. Слово Боже говорить: «сьогодні день приємний, сьогодні день спасіння». В одній пісні є чудові слова: «Прийди, покайся, з Богом примирись, стань дитиною Божою, як ти був колись.» Сьогодні Бог ще шукає тебе, совість кличе і обставини для навернення найкращі. «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим.Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.»(Матф.11:28-29)         

 

 

Коментарі  

 
+3 #1 Леся 13.09.2012 13:00
Щиро дякую за чудову проповідь.Глибоко. І зачіпає. Де ж я знаходжуся? Начебто і не в тюрмі уже. Але важко змінити поведінку в"язня. Який нікому не довіряє, навіть собі,не те що Богові. Сам не знає що утне при чергових провокаціях. Де ж ти моя віро хоча б з гірчичне зерно? Допоможи Господи стати спражньою дитиною Божою. Стати світлом для світу, обігрівати ув"язнених, вселяти в них надію і віру. Дякую.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 12 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Знакомства с женщинами Алексеевка (Белгородская обл.)