Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 82 гостей на сайті
16
квіт.
2012
Ми більше не мертві! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 
Проповіді
V«Першого дня після суботи дуже рано прийшли до гробу, несучи пахощі, які приготували, [і ще дехто з ними].Знайшли, що камінь відвалений від гробниці; увійшовши, не знайшли тіла Господа Ісуса.»(Лук.24:1-3)
Дійсно, нам пора перестати шукати живого серед мертвих. Час перестати блукати посеред гробів гріха, спогадів і комплексів попереднього життя і перейти до життя воскресіння! Життя воскресіння- це життя в любові до інших, в бажанні спасення усіх людей. Після свого воскресіння Ісус залишив усім, хто повірить у Нього  найбільшу заповідь: іти і навчати інші народи, бути свідками, проповідувати Євангеліє.
Як людина воскресла з Христом ви не мусите бути іграшкою в руках долі. Наше життя – не мережа випадкових подій та обставин. У Бога є конкретні плани для вас. Саме в цей час хтось, десь (може зовсім близько) потребує вашої уваги і допомоги, доброго слова, усмішки, потіхи. Можливо саме сьогодні хтось потрапить до пекла бо ми йому не розповіли про можливість прощення і спасіння. А може, Господь хоче що ви стали  проповідником, місіонером, учителем.  Саме через вас Він прагне рятувати сотні, або міліони інших людей для вічності! Навідь якщо ви приведете до Бога тільки найрідніших, або одну людину- це буде найкращою справою вашого життя. Але ви ніколи не взнаєте про це, якщо не будите уважні до свого покликання, не знайдете часу для Бога. Саме тому диявол дуже старається привернути нашу увагу до проблем цього життя. Саме тому він відвертає вашу увагу від Євхаристії, Божого Слова, щирої молитви. Він не хоче, щоб ви знали, про можливість свідчити воскреслого Христа! Одна думка про це приводить його у трепет. Сатана знаходить безліч думок і проблем для інших переживань тільки для того, щоб ми не мали часу для Бога і виконання Його планів, для повноти життя.
Якщо забудемо про себе і почнемо виконувати Божу волю, Господь візьме на себе наші турботи, вирішить наші проблеми, якщо ми будемо Йому допомагати вирішувати найбільше бажання Його серця - спасати людей, проповідувати Добру Новину.Ви можите стати частинкою Христового Тіла на землі- Його Церкви, духовної армії. Ваше свідчення буде  що рятувати душі від загибелі та нищити плани диявола.Не дозволяймо  сатані зв’язати нас похоронними полотнами вчорашніх гріхів і поразок. Господь їх простив у хвилі нашого покаяння в таїнстві примирення, омив своєю кровю на хресті. Ми більше не мертві. Ми воскресли разом з Ісусом! Тисячі, міліони людей чекають на нас. Вийдімо до них із відповідю на пошуки їхнього серця- це і є добрий вчинок, якого Господь очікує від нас. Якщо людина не свідчить про Христа, не виконує головного покликання, все інше поступово завмирає.Вийдімо з гробу і почнімо жити новим життям- життям воскресіння!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 1 місяць тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Парень 25 лет, хочет найти девушку в Ярославле для секса