Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
30
жовт.
2017
Знайди своє місце Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Нотатки

jmage20042017_1-1024x764У Бога є місце для кожного з нас. Він приготував місце для нашого життя, праці, служіння. В книзі Притч говориться, що людина, яка покинула своє місце подібна до пташки без гнізда. Мабуть вам доводилося бачити пташеня, яке випало з гнізда і не може до нього повернутися. Ми ніколи не будемо по справжньому щасливі, поки не знайдемо свого місця. Я говорю найперше про місце в Христі. Місце служіння Богу. Адже усі віруючі є членами Церкви – містичного тіла Христа. І як члени тіла, кожен з нас має бути на своєму місці. Рука не може бути на місці голови, а вухові не дуже пасує на чолі. Тому, дуже важливо пізнати своє покликання і виконувати його - зайняти належне місце.

В другому посланні до Тимофія (1.9) апостол говорить, що Бог спас нас і покликав. Після того, як ми через віру і покаяння приходимо до Христа, Бог кличе нас до праці – служіння. Церква – це Божа родина, а в родині кожен має свої особливі доручення. Не має ні одного християнина, який би не був покликаним. Але є багато християн, які не відкрили свого покликання в Церкві. Не має значення, скільки вам років, як давно ви свідомо повірили. Ви будете переживати розчарування доти, поки не відкриєте своє покликання. Молитва означає не тільки просити щось, але в першу чергу прийняти те, що Бог дає. Встань на коліна і не піднімайся, поки не зрозумієш, до чого Бог кличе.

Старайся перебувати в центрі Божої волі. Не має безталанних людей. Але є люди, які закопують свої таланти. Подумай, чим ти можеш служити Богу і починай працювати. Співай, вишивай, навчай, прибирай, проповідуй, тільки не закопуй свого покликання. Так, інколи це ризиковано! Але воно того варте! Бог буде завжди буде поряд. Не тому, що ти особливо обдарований чи освідчений. А тому, що «Вірний Той, Хто вас кличе, - Він і вчинить оце» 1Сол.5.24. Якщо Бог кличе вас і ви відгукнетеся, то Він буде вірний.

Я служу священиком. Звершую Таїнства, проповідую Євангелію, допомагаю людям. Колись давно, Бог захопив мене своєю любов’ю. Я завжди щасливий, навіть тоді, коли боляче. Це моє життя, це те, до чого Бог мене покликав. Знаю багатьох християн, які свято виконують своє служіння. Аніматори, катехити, співці, учителі… В наші Церкві сестра Галя вишиває ікони, обруси – це її служіння, Марія відповідає за прибирання, Наталя за соціальну працю, Людмила і Аня стараються на кожну Службу вивчити нову пісню, а Іванко телефонує до молоді… Знаю багатьох людей, які проводять Біблійні зустрічі в робочому колективі, створюють живі спільноти на кожній вулиці села, організовують молитовні групи… Боляче бачити християн, які не знають свого покликання, або не вважать його святим. Павло порівнює подвиг християн до олімпійських ігор. Атлет посвячує своє життя для досягнення тлінної нагороди. А ми, говорить він, біжимо до нагороди вічної. Дайте пріоритет своєму покликанню, виконуйте його як найкраще! Наше служіння не залежить від наших здібностей. Бог вибирає не тих, хто здібний, але робить здібними тих, кого вибирає. Майже кожен герой Біблії, якого Бог кликав, зсилався на свої слабкості… Покликання залежить від Божої благодаті, а не від наших здібностей. Бог знає вас краще, ніж ви самі себе знаєте. Він вірить у вас.

Бог приготував для вас працю ще до того, як появився світ. До початку відліку часу, Бог знав вас. В Нього ще тоді, був план для вашого життя. Розумієте, наскільки ви важливі? Кожен з нас необхідний і важливий для Бога! В Бога є покликання для кожного. Воно бере свій початок від зорі вічності. «Бо ми – Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували»1Еф.3.10. Якщо ви справді, віддали своє життя на служіння Господу, то воно належить Йому. Не ви вирішуєте, де будете жити, яку працю виконувати, але Бог вирішує. Він бере відповідальність на Себе! Друзі, я молюсь, щоб ви знайшли своє місце. Не потрібно мучитись цим питанням. Запитайте в молитві: «Боже, які Твої плани, що мені потрібно робити, чим служити Церкві?» Порадьтеся з своїм духовним провідником і починайте, виконувати ті добрі діла, які Бог для вас п

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 3 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Plan cul avec belle salope Champigny