Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
16
квіт.
2017
Христос воскрес!!! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Нотатки

Pasxa_13_banner_15_4_sКожна людина народжується, живе і відходить з цього світу. Що чекає за порогом могили? Шукаючи відповіді на ці запитання, люди завжди вірили, що покидаючи тіло, душа продовжує жити. Чи може сучасна людина відкрити знайти буття? Так. Правду про життя після смерті відкриває Той, хто створив життя, світ і саму людину. Бог, спочатку через пророків, а потім через свого Єдинородного Сина, відкриває таємницю вічного життя. Біблія говорить: «Багато разів і багатьма способами в давнину промовляв був Бог до отців через пророків, а в останні ці дні промовляв Він до нас через Сина, що Його настановив за Наслідника всього, що Ним і віки Він створив» Єв.1.1-2

Все населення земної кулі розділене на дві категорії: ті, хто іде за Христом і ті, хто відкинули Христа. Одні отримають все, інші все втратять. Ісус проповідував прихід Божого Царства: «Покайтеся, бо Царство небесне близько!»Мт4.17. Він знає, яке небо, бо Він залишив його, щоб відкрити нам рай. «Як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!»(1Кор.2:9). В словах Христа голос надії: «Знаємо бо, коли земний мешкальний намет наш зруйнується, то маємо будівлю від Бога на небі, дім нерукотворний та вічний»(2Кор.5:1). Наше життя чудове. Світлі світанки, зоряні ночі, щебіт пташок, чар гірських вершин і краса морських просторів… Все створене для людини, щоб проповідувати Божу славу.

Але в світлі Божого Слова я розумію, що все це тільки маленька частинка того, що Господь приготував тим, хто любить Його. Царство, куди нас кличе Бог, набагато краще! Світ, в якому будемо жити після смерті залежить від нашого вибору. Вхід до неба відкритий тільки тим, хто увірував і покаявся. Апостол Павло так описує стан людини: «Нема праведного ані одного; нема, хто розумів би; немає, хто Бога шукав би, усі повідступали, разом стали непотрібні, нема доброчинця, нема ні одного! Гріб відкритий їхнє горло, язиком своїм кажуть неправду, отрута зміїна на їхніх губах, уста їхні повні прокляття й гіркоти! Швидкі їхні ноги, щоб кров проливати, руїна та злидні на їхніх дорогах, а дороги миру вони не пізнали! Нема страху Божого перед очима їхніми...» (Рим.3:10-18). Чи могли люди в такому стані увійти до Божого Царства? Ні, не могли! Але Бог, з великої любові і безмежного милосердя, посилає свого Єдинородного Сина, щоб Він своєю кров’ю омив наші гріхи. «Бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Iван.3:16). Подивись на руки, простягнуті з хреста і зрозумій, як любить Бог! Пророк Ісая писав: «Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено!»(Iс.53:5) В Ісусі Христі сповнилося пророцтво. Ісус Христос – єдиний, хто після смерті залишився живим і могутнім. Його Слово проповідується для всіх народів, Його Церква продовжує працю спасіння! Ісуса люблять мільйони і до Нього моляться всі племена землі. Царство Ісуса Христа засноване на любові. Тисячі людей готові віддати за Нього своє життя! Ісус покорив своїх учнів, покорив народи, покорив увесь світ! І все це завдяки одному великому чуду. одній події - Христос воскрес! Після важкої смерті на хресті Спаситель воскрес і довів людям, що за дверима смерті є життя! Воскресіння Христа змінило світ! Після П’ятидесятниці учні Христа до всіх кінців землі понесли Євангелію – звістку про те, що Христос був розп’ятий за наші гріхи, помер і воскрес! Вони проповідували те, що бачили. Усі апостоли, крім Івана Богослова, померли за проповідь Христового воскресіння. За неправду ніхто не буде помирати.

Сьогодні ця звістка прийшла до нас. Як правильно поступити, яке значення це має для кожного з тут присутніх? Ісус Христос ос заплатив дорогу ціну за нашу можливість увійти в Боже Царство: «Його ранами ми зцілилися!» Після Пасхи перед кожним відкриті тільки дві дороги: повірити і покаятися, або не вірити і не каятися. Доля тих, хто не повірить: «І як збирають кукіль, і як палять в огні, так буде й наприкінці віку цього. Пошле Людський Син Своїх Анголів, і вони позбирають із Царства Його всі спокуси, і тих, хто чинить беззаконня, і їх повкидають до печі огненної, буде там плач і скрегіт зубів! (Матв.13:40-42) Господь не хоче, щоб ми загинули, тому ті, покаялися і повірили, в кінці віку почуть з уст Спасителя: «Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу»Мт25.34.

Що робити, щоб мати життя вічне, мир і радість в серці вже сьогодні? Повір усім своїм серцем в Божого Сина, в розіп’яту і воскрелу Любов, покайся перед Ним у таїнстві примирення – сповіді, сміло увійди в християнську родину- спільноту Церкви. Але зроби це сьогодні, покайся негайно! Нехай і для тебе радісною звісткою прозвучать слова: «Хто вірує в Сина Божого, має життя вічне!» Христос воскрес!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину