Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті
25
жовт.
2016
Про понти Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 
Нотатки

Маленький магазин, в нашому селі таких аж чотири. Зустрів приятеля, який виходив з великими понтами і двома пачками цигарок. Біля прилавка знайома теж розраховувалась за пачку цигарок і пляшку пива. Втомлені руки, потемніле обличчя. Я здивовано спостерігав. Пачка цигарок- двадцять гривень, це три хліби, іграшка, або зошит для дитини. За тиждень, разом із пивом – 350гривень. Це вже вудка для сина, книжки, навчання в музичній школі. А за місяць з димом і пивом витрачається мінімальна зарплата. За рік в середньому на дві пачки цигарок в день, або цигарки і пиво витрачається в деяких родинах 10-17 тисяч гривень. Це сума оплати навчання в університеті!!!

Люди хочуть виглядати поважними, забезпеченими, сильнішими ніж насправді. Пастка гордості, в яку колись потрапили Адам і Єва. А тепер усе людство потрапляє на цей гачок. Пам’ятаєте, що сказав змій до Єви? Це описано в Біблії: «Змій був хитріший над усю польову звірину, яку Господь Бог учинив. І сказав він до жінки: Чи Бог наказав: Не їжте з усякого дерева раю? І відповіла жінка змієві: З плодів дерева раю ми можемо їсти, але з плодів дерева, що в середині раю, Бог сказав: Не їжте із нього, і не доторкайтесь до нього, щоб вам не померти. І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете! Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло» Бут.3.1-5.

Інакше кажучи, змій сказав Єві: Не бійся, попробуй, ти будеш крутішою, поважнішою…» І вона попалась на гачок, а з нею Адам. З того часу появилося наше бажання «крутизни». Через століття, з покоління в покоління в серці людини чути нашепти сатани… Не бійся, закури, ти вже не маленький…», «Випий, це круто… так усі роблять…», «Не бійся, вколись, злови кайф… один раз…це нічого…», «Не бійся, вкради…ніхто не взнає…»

В нашому селі поєднуються маленькі зарплати і великі понти. Не має грошей для харчування дітей, навчання студентів, але є кошти на випивку, цигарки, «відпочинок» у барі. Скільки обдарованих дітей не змогли здобути освіту, влаштувати своє життя тільки через те, що родичі робили інвестиції в понти. В боргах, кредитах, але з цигаркою і пивом. До болю страшно, як люди заради дешевої «крутизни» руйнують життя своїх дітей. Буде голодний, зате з пивом в руках. Не допоможе дитині з навчанням, але дома завжди буде пачка цигарок на столі. Мета диявола – зруйнувати і погубити. Він спокушав і продовжує це робити. Люди клювали на обман, потрапляли в пастку і далі продовжують клювати і опиняються на гачку. Дорога понтів - це шлях деградації. Гріх руйнує життя і тягне в пекло. Тільки там люди зрозуміють, що по справжньому круто – не курити, не пити, не красти, не зраджувати, не вбивати!

Не роби так, зупинися… Не будь слугою сатани, не «рисуйся» ціною щастя своїх дітей. Ще при житті ти побачиш, що все це марнота. Покайся, поспіши до сповіді… Не соромно покаятись – соромно грішити. Навернися до Бога. Він перемінить життя і наповнить змістом кожен твій день.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину