Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті
05
лют.
2014
Блаженні убогі духом Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
nagirnДрабинка, щоб бути здатною до використання, повинна мати першу сходинку. Наш Спаситель починає все з самого початку, даючи можливість Євангельській дитині пізнати Бога.
Це євангельське благословення дається нам на тому місці, де зупинився Закон, коли виконав для нас все, що було в його можливостях. Найбільше, що може зробити закон для грішного людства, - відкрити нашу духовну убогість і виявити наш гріх. Найбільше, що може закон – відірвати людину від уявної праведності, показати, в якому величезному боргу ми перед Богом, і заохотити схилитися перед Творцем. Подібно до Мойсея, закон виводить нас з Єгипту,переводить через пустиню і підводить до краю річки. Більше нічого він зробити не може – потрібен Ісус Навин, щоб перейти через потік і увійти в обіцяну землю.
Хоча перше блаженство і стоїть на початку, щоб усі мали можливість ним скористатися, воно багате великими благословеннями. Убогі духом так само благословляються, як і чисті серцем, як миротворці… Убогі духом, як би підняті з пороху і поставлені князями в Царстві. Блаженна та духовна убогість, про яку говорить Христос! Вона надає значення тому. що світ зовсім не цінить. Це блаженство стоїть першим, бо є першою сходинкою, лежить в основі наступних. Перше блаженство – як грунт з якого все інше проростає.
Тільки убогий духом, може плакати перед Богом, мати спрагу правди, бути тихим і милостивим.
Перше блаженство, це благословення не за те, що є доброго в людині, а за визнання власної гріховності. Найбільше мою душу з Богом єднає не те, що я маю, а те, чого я потребую. Коли убогі духом приходять до Нього, Він негайно приймає їх. Як лікар шукає хворих, пастух заблуканих, так ще більше Спаситель шукає того, хто має потребу в спасінні.  Нехай кожен потребуючий грішник п'є воду з цього джерела.
Убогість митаря була цінніша за показову праведність фарисея. Убогий духом чоловік в очах Бога цінніший за самодостатнього «праведника». Найменша перлина є ціннішою за найбільший камінь.
Якщо ти бачиш свій гріх, якщо Дух Святий відкриває цю болючу духовну убогість, ти блаженний. Ісус з гори благословляє тебе. Коли людина пізнає, що вона заблукала, по своїй суті і по житті, вона вже отримує благодать – благодать правди. Постійно молюсь про те, щоб пізнавати в собі все, найгірше. Гіркі плоди пізнання себе завжди корисні, якщо вони обмиті сльозами покаяння і зцілені джерелом спасіння.
Убогість духа готує людину до прийняття благодаті. Бідний грішник спішить до дверей милосердя. Його рани лікує добрий лікар. Бог тамує його голод небесним хлібом. Милосердя починається там де закінчується наше «я», наша влада, наші сили, наша мудрість.
Для одежі праведності потрібна нагота, для поживи небесної манни  - голод душі. Духовна убогість відкриває людині очі. Убогий духовно ховається в ранах Христа, омивається в крові Христа, одягається в Його праведність.
Світ цінує сильну і горду людину. Гордий намагається вхопитися за Царство, але воно не його. Переможцями стануть не Олександри, Наполеони, але люди, подібні до того, хто одного разу умив ноги своїм учням. Ті, хто в тиші молитви жив для Бога, вони не кидаються в очі, безкорисливі, скромні і побожні, бо, через власну духовну убогість зреклися себе.
Їх володіння – царство небесне. Світ їх може зневажати, але для Бога вони стали своїми.  Убогим духом належить вся честь і щастя, Божого царства тут на землі і у вічності. Щаслива убогість! Вони мають все вже в цьому житті, в якому вони плачучі, голодні і гнані за правду. Яким великим буде їх блаженство, коли вони засяють як сонце в  царстві Отця, коли здійсниться обітниця: «Переможцеві дам сісти зі Мною на престолі Моїм».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину