Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті
02
трав.
2013
Ми проповідуємо Христа розпятого... Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
«Ми ж проповідуємо розіп'ятого Христа - і для юдеїв це спокуса, а для греків - безумство. Для самих же покликаних - і юдеїв і греків - Христа, Божу силу й Божу премудрість».(1Кор.1:23) Ми проповідуємо Христа розпятого - не людську мудрість, побожні оповідання чи повчальні історії. Через тисячоліття, простір і час Євангеліє скероване особисто до кожної людини. Проповідуємо Євангеліє, яке ще дві тисячі літ назад було осміяне, а його першого Проповідника вивели на вершину гори і прибили до хреста! Після цього, усі, хто служив Йому були переслідувані у світі. Замість того, щоб слухати Слово, люди глумилися над ним. Відкрийте життя святих, вчитайтеся у їхні долі, сповнені переслідувань і терпінь. Гонимі від міста до міста, побиті камінням, спалювані на вогнищах, віддані на розтерзання диких звірів, або оскаженілої юрби. А вони всупереч ненависті любили і дарували любов.
Можливо, ви заперечите мені, скажете, що люди стали кращими? Сто разів ні! Серце людини не змінилося, воно як і тоді – противиться Божественній Правді. Апостол Павло говорить, що для юдеїв Євангеліє спокуса, а для греків – безумство. Давайте спільно придивимось ближче до цих двох категорій людей.
Звернімо спершу увагу на поважного, всіма шанованого і побожного чоловіка. Він регулярно відвідує храм, робить щедрі пожертви; виріс у побожній родині; побачивши грішника, він перейде на іншу сторону вулиці; завжди все знає -  як правильно поводитися, скільки молитись, що робити; на грудях хрестик, на стіні ікона. Але одна кімната  замкнена для Христа – його серце, воно нікого не любить, не помічає своїх гріхів, ви не побачите сліз покаяння на його очах! Коли захочете йому розповісти про Божу любов, покаяння і жертву Христа, він назве вас фанатиком і порадить бути простішим. Брате і сестро, якщо ви помічаєте  подібні риси в своїй духовності, чи вам не страшно? – Покайся і віруй, викинь камяне серце з своїх грудей і дозволь Богу запалити твоє життя  вогнем любові!
Наступний  тип людей – повна протилежність до попереднього. Їх можна зустріти як в університеті, так і обкурених барах. Вони вважають релігію надто примітивною для свого інтелекту. Люблять багато і гарно поговорити на тему філософії, теософії знаються в історії християнства, «начитані» та «високо освідчені», Євангелія для них – безумство; усі релігії  однакові і корисні для моральності; істин багато і правда в кожного своя. З подібними поглядами легко жити, але важко помирати. За порогом смерті, перед лицем Судді, філософія не допоможе.
Але Христос не даремно помер, жодна крапля крові спасителя не пролита марно. Ніхто не в силі змінити «демографічну» ситуацію на небесах. Вічність не втратить ні одної спасенної душі! Якщо зарозумілі і всезнаючі «праведники» не почують заклику до покаяння, небо все одно наповниться розкаяними грішниками! «Проповідуємо Христа, Божу силу й Божу премудрість», о! Яка велика сили у цій Добрій Новині! Вона дає силу місіонерам в мусульманських і комуністичних країнах сіяти зерна віри. Ця сила віри допомагала слабкій жінці шукати хворих і помираючих у бідних кварталах Індійських міст, а звичайному священику служити хворим на проказу і помирати з ними. Але Христос, це не тільки сила, але й мудрість Божа! Боже Слово - це джерело мудрості,істини і правди. Якщо шукаєш мудрості – читай Біблію, звіряй із нею життя, шукай правдиву дорогу. Сьогодні ми спільно роздумували про два типи людей, вони були колись і є сьогодні. В своєму серці скажіть, з ким ви? Але пам’ятаймо, що суд неминучий, вічність чекає, де її проведеш? Не відкинь Христа, не відкинь Добру Новину, покайся і віруй!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 9 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Всем привет, ищу мужчину для встреч, можно несколько мужчин. Мне 25, живу одна, рост 167, вес 53, груди 3.