Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті
02
трав.
2013
Ми проповідуємо Христа розпятого... Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
«Ми ж проповідуємо розіп'ятого Христа - і для юдеїв це спокуса, а для греків - безумство. Для самих же покликаних - і юдеїв і греків - Христа, Божу силу й Божу премудрість».(1Кор.1:23) Ми проповідуємо Христа розпятого - не людську мудрість, побожні оповідання чи повчальні історії. Через тисячоліття, простір і час Євангеліє скероване особисто до кожної людини. Проповідуємо Євангеліє, яке ще дві тисячі літ назад було осміяне, а його першого Проповідника вивели на вершину гори і прибили до хреста! Після цього, усі, хто служив Йому були переслідувані у світі. Замість того, щоб слухати Слово, люди глумилися над ним. Відкрийте життя святих, вчитайтеся у їхні долі, сповнені переслідувань і терпінь. Гонимі від міста до міста, побиті камінням, спалювані на вогнищах, віддані на розтерзання диких звірів, або оскаженілої юрби. А вони всупереч ненависті любили і дарували любов.
Можливо, ви заперечите мені, скажете, що люди стали кращими? Сто разів ні! Серце людини не змінилося, воно як і тоді – противиться Божественній Правді. Апостол Павло говорить, що для юдеїв Євангеліє спокуса, а для греків – безумство. Давайте спільно придивимось ближче до цих двох категорій людей.
Звернімо спершу увагу на поважного, всіма шанованого і побожного чоловіка. Він регулярно відвідує храм, робить щедрі пожертви; виріс у побожній родині; побачивши грішника, він перейде на іншу сторону вулиці; завжди все знає -  як правильно поводитися, скільки молитись, що робити; на грудях хрестик, на стіні ікона. Але одна кімната  замкнена для Христа – його серце, воно нікого не любить, не помічає своїх гріхів, ви не побачите сліз покаяння на його очах! Коли захочете йому розповісти про Божу любов, покаяння і жертву Христа, він назве вас фанатиком і порадить бути простішим. Брате і сестро, якщо ви помічаєте  подібні риси в своїй духовності, чи вам не страшно? – Покайся і віруй, викинь камяне серце з своїх грудей і дозволь Богу запалити твоє життя  вогнем любові!
Наступний  тип людей – повна протилежність до попереднього. Їх можна зустріти як в університеті, так і обкурених барах. Вони вважають релігію надто примітивною для свого інтелекту. Люблять багато і гарно поговорити на тему філософії, теософії знаються в історії християнства, «начитані» та «високо освідчені», Євангелія для них – безумство; усі релігії  однакові і корисні для моральності; істин багато і правда в кожного своя. З подібними поглядами легко жити, але важко помирати. За порогом смерті, перед лицем Судді, філософія не допоможе.
Але Христос не даремно помер, жодна крапля крові спасителя не пролита марно. Ніхто не в силі змінити «демографічну» ситуацію на небесах. Вічність не втратить ні одної спасенної душі! Якщо зарозумілі і всезнаючі «праведники» не почують заклику до покаяння, небо все одно наповниться розкаяними грішниками! «Проповідуємо Христа, Божу силу й Божу премудрість», о! Яка велика сили у цій Добрій Новині! Вона дає силу місіонерам в мусульманських і комуністичних країнах сіяти зерна віри. Ця сила віри допомагала слабкій жінці шукати хворих і помираючих у бідних кварталах Індійських міст, а звичайному священику служити хворим на проказу і помирати з ними. Але Христос, це не тільки сила, але й мудрість Божа! Боже Слово - це джерело мудрості,істини і правди. Якщо шукаєш мудрості – читай Біблію, звіряй із нею життя, шукай правдиву дорогу. Сьогодні ми спільно роздумували про два типи людей, вони були колись і є сьогодні. В своєму серці скажіть, з ким ви? Але пам’ятаймо, що суд неминучий, вічність чекає, де її проведеш? Не відкинь Христа, не відкинь Добру Новину, покайся і віруй!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину