Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті
16
квіт.
2013
Вірність Церкві Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
cerkwa1У різних видах бойових мистецтв існує поняття спрямованих ударів.. Професійний боєць, щоб знешкодити супротивника не наносить хаотичних ударів, але намагається вразити чутливі ділянки тіла. Терористичні атаки  на вежі всесвітнього торгового центру у США були спрямовані на архітектурно важливі ділянки споруд, що і спричинило їх руйнування. Атаки на християнство теж носять не хаотичний, а цілеспрямований характер. В першу чергу критика спрямована на Церкву.
Кому із нас не доводилось чути нападів, критики Церкви? Провідні ЗМІ, а за ними і пересічні громадяни ніби змагаються в очорненні Церкви. Відвідуючи одну і туж церкву одні люди освячуються, а інші відходять. Як у притчі про муху і бджолу: на одному лузі муха помічає тільки відходи і болото, а бджола бачить лише цвіт і квіти.  У Церкві є грішні люди! Так, це правда, бо «Всі ми згрішили»; проте Церква свята, бо вона є містичним Тілом Христа, непорочна,  Христова невіста, хоча складається з грішних людей, які щойно прямують, перебувають у  дорозі до святості. Пророк Ісая говорить: «Уся праведність наша, мов заплямлений одяг». Правда у тому, що Бог святий, а ми грішні. Якби Церква була ідеальною, то мені і вам у ній не місце,  бо ми не ідеальні! Одні люди, навіть у чорному небі бачать яскраві зірки, інші у щиро простягнутій відкритій долоні шукають бактерії та мікроби. Інша поширена думка: яка різниця, до якої Церкви належати, усі одинакові. Христос заснував одну Церкву! У часі всесвітнього потопу багато людей пробували спастися на власних засобах, човнах. Або плотах, але врятувалися тільки ті, хто знаходився у кораблі Ноя, що був прообразом Церкви, більше ніде не було спасіння! Церква Христова стоїть на скалі Петра, невидимим головою є Христос, збудована на основі науки апостолів і пророків, усі віруючі – живі каміння її вічних стін. В Бога багато дітей, але родина одна, багато овечок, але отара одна, багато живого каміння, але будівля одна. Спаситель молився, «щоб усі були одно»! Це єдина мрія Христа, яка ще не здійснилася. Інший закид: можна вірити і без Церкви. Ісус сказав своїм учням: «Збудую Церкву мою і ворота пекла не переможуть її» Не існує християн – одиночок, навіть монах у пустині живе в єдності з усією Церквою. «Церква – стовп і утвердження істини» 1Тим.3.15. Це означає,що окрема людина може помилитися, відійти від істини, а Церква  - ніколи, через тисячоліття зберігає істину. Якщо хтось скаже, що любить Христа, а не любить Христову Церкву, це теж саме, що сказати: я люблю тебе, але мені не потрібна твоя родина! Хто тебе підтримає у важку хвилину, як не Церква, де ти зреалізуєш своє покликання і служіння, поза Церквою, хто буде супроводити тебе постійною молитвою? Де навчишся любити братів і сестер? Один святий говорив: «Кому Церква не мати, тому Бог не батько!»
Хтось скаже, що у Церкві бракує любові, але питання в іншому: чому ти не любиш? Мало тепла – чому ти не грієш? Мало світла – чому не гориш? Господь зігріває нас у спільній молитві, дарує повноту любові у Євхаристії, дає світло життя у вивченні Слова! Усі намагання ворогів осквернити, зруйнувати Церкву, подібні до старань дітей, що кидаю каміння, хочуть зруйнувати велику, непохитну скалу. Нехай ніхто і ніщо не відверне нас від Єдиної,Святої і Апостольської Церкви! Коли ми прийшли в Церкву, ми прийшли до Христа, не дивись ні вліво ні в право, будь вірний Христу і Церкві!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину