Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті
16
бер.
2013
Нагорода за вірність Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
«Коли хто хоче йти слідом за Мною, хай зречеться самого себе і хай візьме хреста свого та за мною йде» (Мр.8.34). Хрест був знаряддям смерті і Ісус мав на увазі, що іти за Ним,- означає померти для себе. Усі наші егоїстичні бажання й амбіції повинні бути розІпяті, бо двом панам ніхто не може служити (Лк.16.13). Він дарує нове життя, але це нове життя – набагато величніше й цінніше за все, чого ми могли б досягти у світі.
Навернення до Ісуса, свідчення іншим, може коштувати нам втрати прихильності колег, друзів, навіть найближчих людей. Але, якщо ми визнаємо Його перед людьми, то і Він визнає нас перед Отцем небесним. Вічне життя - це «дорогоцінна перлина», для володіння якою варто віддати все. Нерозумно триматися за цінності цього життя, яке так скоро проминає, і втратити вічність. «Яка користь людині, якщо здобуде увесь світ, але душу свою занапастить?» Кожного дня багато християн у світі зберігають вірність Христові ціною власного життя. Ісус попереджає нас, що переслідування за Його імя неминучі, називаючи блаженними тих,кого переслідують і говорить: «Радійте та веселіться, бо нагорода ваша велика на небесах!» (Мт.5.10-12).
Ісус нагадує, що Його учні завжди будуть гнані. Старозавітніх пророків переслідували, ображали, катували (Євр.11.37), усі апостоли (крім Івана, який був засланий на Патмос) були вбиті за проповідь Христа. В своєму першому посланні Петро написав: «Коли ж вас ганьблять за Христове Імя, то ви блаженні, бо на вас спочиває Дух Слави й Дух Божий» (1Петр.4.14). Апостола Павла багато разів ув’язнювали, зневажали, але він знав, що його страждання нічого не варті в порівнянні із славою, яка очікувала його. Нагорода християн очікує не тільки у вічності, але і наше земне життя наповнене особливим духовними обітницями, яких світ не може зрозуміти. Ісус обіцяв завжди бути з нами (Мт28.20); Він ніколи не зречеться нас (Євр.13.5); Він знає наші болі й страждання (1Пет.2.21); Його любов до нас безмірна. Він ніколи не допустить випробувань, що перевищують наші сили і підтримає у терпінні (1Кор10.13).
Прийнявши Христа ми стаємо членами Христової Церкви і Його посланцями для своїх ближніх і цілого світу. Ми можемо стати інструментами, котрі Бог використовує, щоб привести до Себе інших людей, даруючи нам радість, яку ми раніше навіть не уявляли.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину