Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті
07
лют.
2013
Стережи серце Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
iCAG95ZA6«Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи…»(Пр.4:23)
Згідно статистичних даних, найпоширенішою причиною смертності людей у світі є хвороби серця. Серце людини хворіє через неправильне харчування, спосіб життя, стреси і багато інших причин. Людина витрачає багато коштів і зусиль, щоб вилікувати хворе серце. Хірурги навчилися виконувати надскладні операції і трансплантувати серце, продовжуючи життя. Про здоровя фізичне ми зазвичай турбуємося, а коли захворієм- негайно спішимо до лікаря. Для лікування хвороби дуже важливо вчасно звернутися до лікаря про допомогу, встановити правильний діагноз, прийняти запропоновані засоби лікування, а після одужання - дотримуватись здорового способу життя.
Проте, окрім серця фізичного у людини є серце духовне, як осередок духовного життя людини. Це духовне серце наражається на ще більшу загрозу, ніж  фізичне здоровя. Світ, диявол, похоті тіла – становлять постійну загрозу для серця. Кругом нас шкідливий і отруєний злом світ. Слово Боже говорить, що ми усі згрішили, кожен інфікований гріхом.  Наслідок хвороби гріха –життя без миру і  вічність без Бога. Стан мого серця визначає де я проведу свою вічність- на небі з Богом, чи в пеклі з дияволом. Знаючи лукавство своєї душі Давид кликав до Господа: «Серце чисте створи мені, Боже, і духа правого в моєму нутрі віднови»(Пс.50:12). Давид розумів, що тільки Бог може перемінити його серце. Це молитва людини, яка пізнала усю глибину і гріха і тепер з покаянням у щирій молитві звертається до люблячого Бога з просьбою про прощення. «Помилуй мене, Боже, з великої милости Твоєї, і з великого милосердя Свого загладь беззаконня мої!»(Пс.50:3). Спасіння людини починається тоді, коли ми визнаємо власну  грішність, правдиву нужду свого духовного життя. Наступний крок- навернутися, покаятись, звернутися до небесного лікаря: «І дам Я їм серце пізнати Мене, що Я Господь. І вони Мені будуть народом, а Я буду їм Богом, бо вони навернуться до Мене всім серцем своїм» Єр.24:7. Прийняти те, що Бог дає, це єдине, що ми можемо зробити: «І дам їм одне серце, і нового духа дам у вас, і вийму з їхнього тіла серце камінне, і дам їм серце із плоті»(Єз.11:19).
Якщо ми, пізнаючи свій гріх, покаємося і приймем Боже милосердя – він дасть нам нове серце! Дарує нам нове життя і Божу родину- Христову Церкву. Цей лік безкоштовний, за нього заплачено на Голготі, джерело життя відкрите для кожного. Лікування смертельної хвороби не відкладають на завтра, завтра може бути запізно. Сьогодні ще лунає заклик: «Прийди! І хто прагне, хай прийде, і хто хоче, хай воду життя бере дармо!»(Об.22:17).
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину