Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 101 гостей на сайті
28
січ.
2013
Таланти - для будови Божого Царства. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
carstwoВ дев’ятнадцятій главі євангелії від Луки, Ісус з допомогою притчі про міни – таланти, відкриває глибокі істини Божого царства. В першу чергу його майбутність, адже у знатному чоловікові, що відходить в далеку країну, щоб прийняти царство ми впізнаємо самого Господа. Він іде в Єрусалим, щоб померти ганебною смертю на хресті, бути похованим, воскреснути і відійти на небеса, царювати у славі праворуч Отця. А своїм учням, вірним слугам, доручив міни, щоб «промишляли ними». Господь доручив ці таланти нам, у кожного є неповторний  досвід життя,  духовні дари, унікальні переживання і погляди. Це належить Йому. Найбільша спокуса- все привласнити собі. Господар дав міни слугам у користування, це дар, а не власність. Адже насправді, все дано мені у користування: дім у якому проживаю, автомобіль, здоровя, роки життя, навички і вміння…Апостол Павло, багато потрудившись для проповіді євангелії писав: «Нічим не можу хвалитися, хіба своїми немочами…не я трудився, але Божа благодать в мені трудилася». Таланти- дари роздані Богом кожному з нас. Можеш співати – співай, можеш навчати- навчай, проповідуй, будуй, допомагай, витерай сльози, відвідуй - все для слави Божої!
Ми тільки знаряддя праці в Його руках. Я не можу хвалитися нічим, бо Бог дав мені все. Усе, чим володію, колись поверну Тому, хто мені довіряє.  Вірні раби при зустрічі з паном сказали: «Міна твоя придбала тобі…» Дари дано нам, щоб вони приносили користь Церкві, Божій родині. Бог дав нам талант, щоб укріпляти, будувати, поширювати Боже Царство. Ці міни- таланти не для змагання, приниження і  осудження один одного, Господь не хоче цього! Таланти не для нашої слави і власних амбіцій, але для слави Божого Царства. Кожний працює на особливій  ділянці Божої будови і орудує даними дарами, не осуджуючи праці іншого. Таланти дані, щоб будувати, а не руйнувати Христову Церкву…навчати, переконувати, приводити душі до Христа. Я запитую себе і тебе: а може я руйную Церкву своєю поведінко,  незадоволенням, своїми бажаннями. Скільки душ через мою і твою працю прийшли до Христа? А скільки душ через мене не прийшли до Христа? – це ще важливіше питання! Всі міни роздані кожному  для будови Христової Церкви.
Господь запитає у нас звіт. Звіт не за талант іншого брата чи сестри, священика, але за талант особисто кожному доручений. Для чого я працюю, що є мотивом моїх старань? Бог один досконало  знає моє серце. Якщо ми свій талант не правильно використали- є ще час покаятися і почати працювати: «Сьогодні день приємний, сьогодні день спасіння». Є багато людей, навідь у Церкві, які осуджують працю інших робітників. Але що ти зробив, конкретно ти, що судиш чужого раба- скільки душ до Бога привів, скільком грішникам не посоромився проповідувати, скільки людей у вічності тобі подякують за свідчення  Євангелії?
Звернімо увагу на пихату поведінку третього слуги. «Ось твоя міна» - я її не використав, бо я знав тебе… Він не вибачався за свою байдужість, не каявся за лінивство. Багато так званих християн і сьогодні говорять: в цю церкву не піду, бо там…., з ними співати не буду, бо вони…, жертвувати не буду, бо я знаю... Відповідають як у цій притчі і таку ж отримають відповідь: «Лукавий слуго….» Не твоя справа осуджувати, ти використовуй талант, який тобі даний.
 Брате і сестро, кругом нас іде духовна війна, диявол спокушає і перешкоджає нашій праці. Поки ми живемо, є час покаятися, схилитися біля хреста, попросити сили і мудрості, почати використовувати таланти, дані Богом. Щоб не почути осудження: «Раб лукавий і лінивий!» Хто працює -  не судить інших, у них не має часу і бажання для цього. Господь говорить до тих, хто підтримує, потішає, молиться, проповідує: вам буде дано ще більше сили, талантів, благословення, для того, щоб будувати і поширювати Боже Царство на землі!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 1 місяць тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Сексуальная девушка 30 лет встретится с мужчиной в Костроме