Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті
03
жовт.
2012
Бог чує молитву. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Нотатки
molytva"Ти, що молитви вислухуєш, всяке тіло до Тебе приходить!"(Пс.64:3)
З прочитаного уривка ми бачимо, що природньо Бог відповідає на молитву. Вислухання молитви являється однією  з Його властивостей, його єством.  Псалмопівець називає Його Вислуховуючим молитву, Він сам обрав цей атрибут. В цьому місці Святого Письма відкривається характер Бога, одна з багатьох Його ознак. Милосердя Бога ніколи не міняється, незалежно від обставин, Божа святість і праведність ніколи не змінюється. Він завжди святий, завжди праведний, Його характер незмінний і вічний. Він говорить: «Я Господь і я не міняюся» (Мал.3.6);  ап.Пало говорить: «Ісус вчора, сьогодні і навіки Той самий» Євр13.8. Він Той Самий Бог, що протягом віків чує і відповідає на молитву. Бог чує молитву кожного, кожної живої душі. Він чув молитву Єноха і взяв його на небо, врятував Ноя, що підносив молитву до неба, Він вислуховував молитву Авраама і врятував Лота із Содому. Пізніше Він зволив вислухати молитву Іллі, воскресив мертвого, послав дощ на землю, вогонь на принесену жертву; Він чув молитву Даниїла і врятував його у рові з левами, юнаків у вогняній печі, прощав і рятував ізраїльський народ, відповідаючи на молитву пророків. Відповідь на молитву не залежала від місця і часу. Так само і в Новому Завіті Бог почув молитву жінки ханаанянки і римського сотника; молитву апостола Петра і розбійника, помираючого на хресті; молитву митаря у храмі і молитву жінки- блудниці; сліпих, прокажених і розслаблених, так само як праведного і благочестивого.
Бог чує молитву і любить відповідати на неї, це належить до властивостей Його єства,  як Його милосердя, Його праведність, Його святість і  всемогутність. Він чує і молитву грішника. Молитва також є властивістю людини. Навідь невіруючий молиться підсвідомо у хвилинах небезпеки, терпіння чи загрози, звертаючись до Творця, якого він не знає. Той, хто чує крик птаха і годує його, чує також біль людського серця, бо ми важливіші за багатьох птахів. Бог чує і відповідає на молитву. Людині важко пізнати Бога, поки вона не повірить, що Він є Богом, що чує і відповідає на молитву. У цій властивості Божа всемогутність, Божа любов, Боже милосердя, сила , святість і доброта. Коли ми не довіряємо і обмежуєм готовність Бога відповідати на молитву ми стаємо винні у недовірї Богу. Жодні природні закони, Ним створені, не обмежують Його. Бог завжди був і буде Святим, всемогутнім і милосердним Богом. А також Бог завжди був і є Богом, що чує і відповідає на молитву. «Кожен, хто прикличе імя Господнє спасеться.»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину