Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті
26
вер.
2012
Риси місіонера Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Нотатки

?1. Місіонер повинен  вести святе життя. Ловець душ має бути вільним від усякого шкідливого  захоплення, нечистоти, прив’язання до світу.  «Отже, як хтось очиститься від цього, буде посудом на честь, освяченим, корисним для господаря, готовим на всяке добре діло»(2Тим.2:21) ; «Ніхто, бувши воїном, не втручається у справи життя цього, якщо хоче догодити тому, хто його найняв на службу.»(2Тим.2:4) Григорій Великий говорив про святого Василія: «Його проповідь була подібна до грому, тому, що життя його було подібне до блискавки, що родить цей грім.»
2.Місіонер повинен плакати за душами. «Хто дасть голові моїй воду і очам моїм-джерела сліз! Я буду оплакувати день і ніч дочок народу мого» (кн..Єр.) Великі святі, як Іван Віяней,що рятували багато душ, цілі ночі проводили в сльозах і молитві. Ловець душ повинен плакати і молитися: «Боже, наверни ці душі!»
3.Володіти духовним мечем. « Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже.»(Еф.6:17);  «Старайся виявити себе перед Богом випробуваним робітником, який не має чого червоніти, який добре настановлює словом правди.»(2Тим.2:15)  Ловець душ повинен знати Слово Боже і науку Церкви, щоб допомогти потребуючим душам.


4.Місіонер повинен боротися за душі. Апостол Юда Тадей говорить про це так: «Вириваючи з вогню» Сатана і демони вишикувалися проти місіонера. В книзі Вихід ми бачимо як фараон розпочав війну проти Божого народу. Не впадаймо у відчай, зустрічаючи опір і образи. В Прит.11.30 ми читаємо: «Плід праведного - дерево життя, а мудрий здобуває душі.» Той, хто збирається завоювати фортецю «Людська душа» мусить бути готовий до війни, щоб штурмом здобути укріплення гріха.
5.Місіонер повинен посвятити себе для місії. Віднайдення душ- це жертва. Ловець душ мусить посвятити себе душам, які він бажає знайти.
Навернення душ вимагає скрушеного серця. Наші холодні, сухі проповіді і молитви без сліз не торкнуться людських сердець. Нехай Господь зішле нам ревність і розпалить наші камяні серця. Нехай наповнить нас любов, що була відкрита на Голгофському хресті.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 1 місяць тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Девушка, 28 лет, ищет представителя сильного пола в Валуйках