Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
11
груд.
2012
Мусульмани- наші ближні Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Місія

iCAOJE31U1400 років  історії християнсько- мусульманських відносин позначені постійними конфліктами і трагізмом. Як правило ці відносини характеризувалися упередженням, нетерпимістю і ворожнечею. В наш час різного роду звинувачення, некоректність, ворожнеча продовжують отруювати мусульмансько- християнські відносини.
 Минулого не можна знищити, але його не варто повторювати. Для нас, християн є тільки один варіант майбутнього: «Любіть один одного, як Я вас полюбив». Ісус не залишив своїм учням вибору: кого любити, за що і коли. Ближній не стане менш ближнім через свої релігійні переконання. Тому мусульманин - завжди наш ближній.


Ми часто зустрічаємо мусульман на вулицях міст, у навчальних закладах, місцях праці чи торгівлі. Окремі групки живуть у своєму світі і ніхто не бажає порушувати невидимі границі. Проте  зустріч із мусульманином- це шанс для євангелізації. Кожна п’ята людина у світі сповідує іслам. Як зрозуміти їх і досягнути, виконуючи велике доручення Бога?  Ап.Павло навчав: «Для всіх я був усе, щоб спасти бодай деяких»(1Кор.9:22).  Українські священики надають пастирську опіку віруючим греко- католикам у країнах центральної азії. Молімось за той благословенний час, коли наша Українська Греко – Католицька Церква усвідомить усю повноту місійного покликання. Як Вселенська Христова Церква ми покликані бути місійною Церквою, адже Церква не для українців, але для усіх, хто ще не чув про Христа. Не рахуймо кількість греко- католиків, але кількість тих, хто не знає Христа. Завжди існує спокуса залишитися у власному світі, не переступати різницю світів. Вже зараз у наших семінаріях можуть викладатися бодай факультативно мови мусульманських країн, культура і звичаї народів Азії. Існує нагальна потреба у перекладах Святого Письма, Катехизму, Літургії… Адже книжка чи молитва на чужій мові, завжди залишиться чужою.

У часі служби в  армії  мав можливість спілкуватися і дружити з мусульманами. Завдяки дії Божої ласки один із них прийняв хрещення в місцевому православному храмі, другий став молитися приватно, вивчав Біблію, залишився християнином у свої культурі.

Відкриваймо мусульманам правди християнської віри з великою любовю і терпеливістю. Потрібно категорично уникати критики і беззмістовних суперечок, котрі  номінального мусульманина можуть перетворити у ярого захисника ісламу. Станьте другом для мусульманина. Вітайте його усмішкою, поважайте його. Можливо ви маєте потребу у їхній дружбі більше, ніж вони. Потрібно мати повагу до обмежень у їжі в ісламі і зберігати її приймаючи гостя.

Основне- будемо молитися за мусульман. Якщо ми серйозно відносимося до Божого Слова, то повинні усвідомити нашу відповідальність перед великою кількістю мусульман в усьому світі. Успіх чи невдача християнської місії не може вимірюватися кількістю навернених. Один християнський місіонер говорив: «Місія- це не обов’язково успіх, але обов’язок любові…Ми проповідуємо Христа по тій причині, що Він того гідний» 

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

   
   

   

   

  Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
  • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

      Лише зареєстровані
      користувачі можуть
      залишати повідомлення

  
  Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину