Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті
31
лип.
2012
Місія - покликання кожного. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 7
НайгіршеНайкраще 
Місія

christian-missions-trips-2Є багато різних покликань у світі, занять, видів праці. Подивляємо монументальні витвори людських рук, шедеври геніальних митців, геній відкриттів і досягнень. Мріємо залишити після себе слід на землі. Багатьом це вдається. Але є праця, наслідки якої тривають без перебільшення- вічно. Віднайдення душ для Бога.  Пророк Даниїл, що бачив пишність, розквіт і руїну великих держав свого часу, написав:  «Розумні сяятимуть небесним сяйвом, - і ті, що навернуть багатьох до справедливости, неначе зорі, повіки, назавжди.»(Дан.12:3) Мудрість і діла цього світу перейдуть, а хто виконує волю божу, перебуває навіки. Врятувати одну душу, важливіше, ніж побудувати найкращий храм. Віднайти одну душу для Христа набагато важливіше,ніж запалити в небі нову зірку, тому що зірки колись погаснуть, а душа буде сіяти вічно.


Не існує кращого способу євангелізації, ніж заохотити кожного члена Церкви усвідомити свою відповідальність за кожного грішника. Праця не буде виконана, поки кожен свідомий християнин не стане ловцем людських душ.
Основний метод спасіння людських душ- не масові заходи, не багаті засоби, а «коли один жебрак, іншому розповідає, де дають хліб». Один проповідник говорив, що не можна привести весь світ до Христа разом, а тільки по одному. Люди не народжуються масово і не помирають колективно, а по одному. І до Бога приходять по одному. На місійній ниві урожай збирають вручну, комбайни тут не проходять. Апостол Андрій,знайшовши Христа, привід до Нього свого брата Петра. Найкращі ловці людськи душ, що спасли тисячі інших були кимось віднайдені - були зірвані вручну.
Сумна статистика говорить, що девять із десяти християн, нічого не роблять для спасіння інших душ. Кожен із нас, по факту хрещення покликаний ділитися вірою, покликані бути рибалками людей. “Ідіть за мною, я вас зроблю рибалками людей.”(Матф.4:19)  Яка честь- бути ловцями людей! «Ми співробітники Бога»- говорить апостол. Ти- посол Божого царства у світі, Його легат, Він тобі довірив свою місію, не підведи надії свого Господа.
В Святому Письмі є багато серйозних попереджень про нашу відповідальність за спасіння людей.  «Коли ж вартовий побачить меч і не затрубить у трубу, і люди не будуть остережені, і прийде меч та й забере в когось із них життя, то той умре за свою провину, але кров його я буду вимагати з руки вартового.»(Иез.33:6)  Чи зможеш ти, як Павло сказати: «я - чистий від крови всіх.»?  Як ми можемо відпочивати і спати, коли потрібно проповідувати і рятувати душі, стояти на колінах в плачі і молитві за навернення грішників, щоб любов до людей і спрага спасіння з Голгофського хреста наповнила наші камяні серця. Варто жити тільки для того, щоб приводити душі до Христа!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину