Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті
27
бер.
2012
Покликані до місії Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 5
НайгіршеНайкраще 
Місія
ev«Не буду мовчати я ради Сіону, і ради Єрусалиму не буду спокійний, аж поки не вийде, як сяйво, його справедливість, а спасіння його як горючий світильник! І побачать народи твою справедливість, а славу твою всі царі» (Іс.62.1).
Христа - Світло істини для усіх народів несуть християнські місії. Світло правди досить могутнє, щоб освітити морок світу. Привабливість, сила правди, завоювання сердець- належать до самої суті християнства і не залежать від людської успішності, хоча наша співпраця збільшує їх ефективність. Послідовники Христа повинні не тільки світити, але іти і сіяти, проповідувати, свідчити Боже Слово! Звільняти людські душі. Ані на одну мить не припиняється боротьба між двома імперіями – Любові і силами найпотворнішого зла. Папа блаженний Іван Павло!! говорив про дві цивілізації: цивілізацію смерті та цивілізацію Любові. В цьому контексті Христос і Його Церква – імперіалістичні.
Христос заповідав, щоб усі почули Добру Новину. Завойовували світ апостоли і перші учні, силою проповіді, любові, ціною терпінь і власного життя. У них не було людських планів та стратегій. Куди б вони не йшли – вони ішли із свідченням (Діян8.4;11,9) «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.»(Матв.28:20). Ця заповідь на усі часи і до всіх послідовників Христа. В часовому просторі все співдіє віруючому. Переселення народів, гоніння, торгівля і багато інших чинників сприяли росту Церкви- Божого Цаства. Але основна складова її успіху - Вірність Отцю, слідування за Христом, чутливість подихам Святого Духа, що черпали свою силу із витривалості в молитві.
В перших віках місіонерська, євангелізаційна праця була в серці кожного християнина, вони були покликані до праці, а не егоїстичної радості.Ми живемо в світі, зустрічаємось із ним. Не потрібно шукати поле для проповіді. Невіруючі оточують нас постійно. Немає такої місцевості де усі є практикуючими християнами.Якийсь філософ казав, що не існує народу без релігії. Справді, у кожному народі і поселенні існують вівтарі «невідомому Богу». В серці  людини горить бажання пізнати правду. Але, нажаль шукають її часто в єресях, забобонах, сектах, у грісі. Людство релігійне. Погляньте на історію всіх не християнських релігій, на їх сьогоднішній стан і зрівняйте їх із проповідю Христа. Це поле і шанс для нашої праці. Християнство дарує людині  можливість  пізнати Бога. Конфуціанство пропонує безособове небо, індуїзм заохочує шукати блаженство в байдужості нірвани, мусульманство не пропонує жодного спілкування навідь із пророком, який нижче аллаха. Кожна із цих релігій сьогодні намагається в різний спосіб поширити свій вплив у світі, переслідує християн.
Господь сумував, що люди не пізнали істинного Бога (Ів.17.25).Тільки християнські- місіонери несли людям правдиве звільнення від рабства гріха, навернення від темряви до світла. « І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.»(Дiї.4:12)А тому, це відповідальне доручення, великий привілей, радісна можливість для нас ,християн третього тисячоліття- встати і іти! До кожного, хто ще не прийняв  Доброї новини, «щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди.»(1Тим.2.4)
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину