Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
Будуємо блок пост! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

DSC_2474Багато з нас в неділю і свята підуть до свого: затишного, намоленого храму. Скоріш за все він художньо оформлений, оздоблений і гарно прибраний.
Марія Йосипівна, щоб побувати на Літургії, добирається в інший бік міста, а потім піднімається на п’ятий поверх. Тут, в приватній квартирі, вже багато років збирається бершадська громада УГКЦ. Ще маленькою, Марію Йосипівну з батьками вивезли до Сибіру, повернутися на Галичину не дозволили, тож більшу частину життя прожила в Бершаді. Довго шукала рідну Церкву, а коли знайшла – не пропустила жодної Служби!

В нашому районі п’ять парафій Української –Греко –Католицької Церкви і тільки один невеличкий храм – в с.Голдашівка. Християни Кедрасівки приходять у Голдашівку, В Романівці та Осіївці Служба правиться в пристосованих приміщеннях – стареньких хатинах. В м.Бершадь вже кілька років місцева громада збирається на Літургію у квартирі, в пятиповерхівці біля цукрового заводу.

Бершадчанка Надія Михайлівна одна з перших прийшла на Службу, полюбила Бога, прийняла хрещення, бо батьки боялися охрестити Надійку при радянській владі. Через приклад віри Надії Михайлівни, прийшли до Бога її внуки. Після Революції Гідності громаді виділили землю для будови храму. Завдяки підтримці Київської Архиєпархії виготовлені документи на право постійного користування землею, проектна пропозиція, проектно – кошторисна документація, зроблено підведення електро - енегргії. Весною почали будову храму – каплиці. Змонтовано надійний фундамент, сходи, пандус. Вартість вже виконаних будівельних робіт- 93 000гривень. Першими будову підтримали духовні діти з спільноти Рух Назаретських Родин, друзі мережі Фейсбук, Ігор Генадійович, патріоти Бершаді. Дякую за пожертви! Разом збудуємо блок пост перед воротами пекла, для порятунку багатьох душ.

Ще одна парафіянка, п.Надя - активна християнка, родом з Горлівки, але в Бершаді знайшла своє кохання, з добрим і працьовитим чоловіком виховали дітей. Цілим серцем служить Богу, ділиться вірою, розповідає людям про Українську Церкву, шукає доброчинців. Наша громада активна і жива, та своїми силами нам не справитись. Один блок газобетону коштує 50грн, 100грн – це 30 штук цегли. Якщо ви підтримаєте, то ще до зими громада Бершаді побудує затишну капличку. З кожного по цеглинці і виросте храм. Звіт використання коштів теж опублікую на сторінці ФБ.

Просимо підтримати будову храму:
Картка рахунку(Приват) 5169 3305 1085 8142

Або на рахунок: 26 00 24 96 24 90 01 МФО 302689
Код 255 00 436 З поміткою "Храм у Бершаді"

DSC_2727


"Хліб свій пускай по воді, бо по багатьох днях знов знайдеш його"(Екл.11:1)


 
 
 

 

 

Останнє повідомлення: 3 роки, 9 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Частные секс знакомства в новосибирске