Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
05
січ.
2012
Євангелізація на вулиці Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Євангелізація

"Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію всякому творінню" (Мк 16,15)
Мета цього служіння
1. Ціллю євангелізації на вулиці є те, щоб людина яка нам зустрілась, залишилась після зустрічі торкнута Божою Любов'ю.
2. Бог обдаровує нас величезною відповідальністю ввіряючи нам, хоча лише на кілька хвилин, зустрічну особу.
3. Найважливішим є те, щоб на зустрічну особу подивитися з любов'ю і передати їй радість зустрічі з Ісусом. Ми ідемо по двох, так як апостоли
4. Ісус висилає нас в парі, щоб можна було між нами спізнати любов: „З того усі спізнають, що мої ви учні, коли любов взаємну будете мати” (Йо 13,35). Отже ніколи не євангелізуйємо поєдинчо.
5. Важливо створити в парі єдність. Тобто важливо є, щоб разом молитися: а. перед вирушанням: помолитися разом просячи Святого Духа про дар єдності б.підчас євангелізації: тоді як одна з осіб з пари євангелізує, а друга слухає і молиться у тиші в. на завершення : ввіряємо Ісусові обличчя осіб, яких ми зустрічали, їх імена (які можна десь записати),задані питання, трудні ситуації, моменти в яких нас зігнорували, і т.д.
6. Коли один з пари говорить, то другий мовчить навіть тоді, коли б мав щось важливіше і цікавіше розказати, або якби зумів зробити це краще. Вже пізніше з любов'ю і покорою можна виправити товариша: „Щодо мене можна було б сказати так..., вважай, щоб не....” Кого задержувати?
7. Ми не є тими, які на підставі наших осудів вирішують хто увійде в Церкву, а хто ні. Ісус говорить, щоб „не ходити з дому в дім” що означає також не задержувати всіх (тобто іти на кількість), але підходити до тих людей, до котрих посилає нас Святий Дух.


8. Згідно із засадою - „молоді євангелізують молодих” тобто краще євангелізувати своїх ровесників. Але якщо ми зустрінемо групу підлітків, то належить трошки змінити стиль євангелізації, тобто пристосувати до їх віку.
9. Проповідування повинне бути особистим, отже краще затримувати осіб поєдинчих, або також пари. Тобто не великі групи. Перед євангелізацією потрібно вибрати лідера.
10. Краще підходити до осіб, які не спішать, напр. ті, що сидять на лавці чи ті, що оглядають виставки або прогулюються. Якщо хтось спішить то не буде з нами витрачати часу.
11. Потрібно звертати увагу на особливі ситуації, для прикладу бідняки, п'яні чи наркомани - потрібно особливо зацікавитись їхніми проблемами. Не належить зачіпати закоханих. Як зачепити?
12. Важливим є те, щоб наша поведінка була  „євангелізаційною ”. Наші жести, усміх, свідчать про нашу радість, що ми можемо там бути і євангелізувати.
13. Ми не розносимо реклам, картку яку комусь вручаємо, лише повід, щоб зав'язати розмову.
14. Немає якогось одного методу чи „магічних” слів: кожен має власний стиль і власний характер. Уникати фраз, баналів і „професійної мови” (обожнювання, постановка, Євхаристія, Святе Таїнство).
15.Запропонована пропозиція ясна і проста: „Я запрошую тебе в Церкву, там зустрінеш Ісуса...”. Добре є відразу сказати це, що найважливіше. Пізніше буде все з'ясовуватись. Діалог, полегшуючий дані свідоцтва
16. Коли нам вдалося когось зупинити і налагодити перший контакт, то через прості питання ми можемо спробувати зав'язати діалог: „Віриш в Бога?”, „Чому не хочеш ходити в церкву?”, „Що думаєш про те, що ми робимо?”
17. Навіть якщо діалог розпочнеться в спосіб дуже неформальний, то належить спонтанно і просто довести дані свідоцтва: „Бог тебе кохає і прощає тобі, сьогодні Він нас послав до тебе, щоб ми могли тобі сказати...”
18. Щоб свідоцтво було ефективним дуже  допомагає власне свідоцтво, якщо є така можливість (зазвичай починаючи від критики): колись я був такий – я  зустрів  Бога – ось як змінилося моє життя.
19. Щоб зав'язати діалог, вслухайся добре в те, що особа, яку зупинив хоче розказати. Джерелом критики може бути якась глибока, невиліковна рана.
20. НІКОЛИ не засуджуємо віри нашого співрозмовника, ми лише пропонуємо. Зрештою, багато разів трапляється відкрити дуже глибоку віру.
21. Якщо хтось атакує Церкву і ЇЇ гріх, не пробуємо його дуже відстоювати (як також не давати рації розмовнику), але жертвуйємо і пропонуємо зустріч з Богом. Якщо може бути корисно, то попросіть про пробачення від імені Церкви, яку в тому моменті репрезентуємо перед нашим співрозмовником. Це не є момент на великі дискусії. Потрібно вважати, щоб не втратити мети євангелізації: „Сьогодні крім всього Ісус хоче тебе зустріти, навіть якщо не віруєш. Він хоче тобі щось сказати на ці теми, які тебе болять...
22. Ми мусимо бути завжди щирими: якщо ми не зуміємо відповісти на деякі питання, признаймося до того з покорою.
Завершення зустрічі
23. На завершення зустрічі можна запропонувати разом відмовити коротку молитву, або також закінчити кажучи: „Я помолюся за тебе”.
24. Лише якщо є необхідним, то належить потоваришувати особі аж до Церкви, і там познайомити її з братами та сестрами з групи.
25. Невдача є невідлучною частиною євангелізації. Не належить її боятися. „Оскільки переслідували мене і вас переслідуватимуть”. Ми ніколи не дізнаємося наскільки була ефективна наша зустріч. Євангельське право говорить, що там де продемонструвалася слабкість там також є Божа ласка. Найважливіше - проголошення Ісуса. Кілька практичних уваг
26. Потрібно одягнутись святково і чисто: зовнішній вигляд це знак наскільки ми поважаємо осіб, до яких Ісус нас посилає.
27. На вулиці ніколи не давати своєї адреси чи номеру телефону, давати тільки номер телефону  „Аніматора ” з нашої групи євангелізаційної.
28. Якщо ми заходимо до якогось приміщення, то належить спочатку запитати у власника, чи йому не заважає наша присутність і дана форма євангелізації.
29. Не затримуватись дуже довго з однією особою (проповідування мусить дійти до багатьох). Під час євангелізації не палиться цигарок, не відпочивається і не споживається їди (морозива, солодощів і т.п.) Кожну невигідність і наше стомлення належить віддати Богові.

?wiat?o w nocy www.sentinelledelmattino.org     Подяка  Воробець Надії за переклад з польської мови.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину