Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті
13
трав.
2010
Жнива великі... Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Євангелізація
i7«Чи не кажете ви: Ще чотири от місяці, і настануть жнива? А Я вам кажу: Підійміть свої очі, та гляньте на ниви, як для жнив уже пополовіли вони!»(Iван.4:35) Минуло дві тисячі років - «а жнива великі і жатви багато». Сотні міліонів людей у світі нічого не знають про Бога, не чули звістки про Його любов і милосердя. Більше двох третіх сучасного населення світу ще не євангелізовані.
Кожного з нас оточують тисячі людей, які не знають Бога, або мають Його невірний образ. Часто релігійність зводиться до формального визнання, або відвідування храму тільки коли паску святять. Є християни котрі багато знають про Бога, але не знають Бога. Хтось уявляє Бога як строгого суддю чи прискіпливого бухгалтера, а не як доброго батька, котрий прощає і вчить прощати. Коли Господь щось наказує,Він дає можливість це виконати. Він не вимагає неможливого. Сьогодні як ніколи ми маємо можливість свідчити Христа, поширювати територію Його царства почавши від свого серця - через слово, добрі вчинки, молитву відповідно до свого покликання. Святий Максиміліан Кольбе закликав піднімати прапор Непорочної на радіо і телестудіях, редакціях газет, навчальних закладах, фабриках…скрізь де це можливо. Скажеш – не маю здоровя? Але св..Максиміліан їхав у Японію з четвертою частиною легені і не знаючи мови. Можливо ніколи не подорожуєш, але свята Тереза від Христа не покидала стін монастиря, визнана покровителькою місій. Засобів не вистарчає? У святого Франциска їх не було також, та через нього Бог врятував Європу від повені єрисей. Св. Анна Марія Таїджі, даючи поради королям була скромною дружиною і матірю. Архиєпархіальний собор Київської Архиєпархії закликав: «Христа прийняти, Христом жити, Христа свідчити». Це наш обов’язок, відповідальність і привілей – нести людям Євангеліє Христа. Ми є Біблією, котру люди читають кожен день спостерігаючи за нашим життям. Невіруючі не читають Св.Письмо і зазвичай не ходять до храму, проте вони мають можливість і право помітити у наших очах радість воскресіння, віднайти те, чого прагнули їхні серця. Тоді зустріч з християнами стане початком навернення і пізнання Бога. Кажуть, що кожної секунди десь помирає людина. Людина, якій можливо ще ніхто не розповів про Бога. Ми покликані євангелізувати наше покоління. Минуле – в руках Божого милосердя, для майбутнього покоління- Господь нових працівників покличе. Але за живучих сьогодні поряд з нами - ми повинні молитися і свідчити Христа. Якщо Бог кличе тебе до праці у своєму винограднику, скажи від серця: «Ось я Господи, пошли мене». А можливо, Господь хоче, що ви своїми вчинками підтримували справу євангелізації? Якщо Христос кличе вас бути молитвеником за ниву Його і працівників- то будьте вірні у цьому. Творіть молитву за потреби Церкви, навернення грішників. Молитвою приводьте людей до Бога.
 

Коментарі  

 
+1 #1 Наталя 24.06.2011 13:57
Христос Воскрес! Мені подобаються, отче ваші проповіді.Вони закликають задуматися над тим в чому полягає ціль мого життя. Заклик собору :”Христа прийняти, Христом жити, Христа свідчити” дає розуміння і відчуття, що коли ми приймаємо Христа у щоденній Літургії, ми повинні щоденно , щогодинно, щохвилинно Ним жити , а якщо ми так будемо Ним жити , то ще більше ми будемо Його свідчити. І тоді люди ,які живуть поряд з нами зможуть не більше “знати про Бога , але більше знати Бога”.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину