Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
18
лип.
2016
Важливе запрошення! Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 5
НайгіршеНайкраще 
Євангелізація

497Кожному приємно отримувати запрошення. Хочу пригадати найважливіше. Це запрошення може мати ключове значення для вашої долі. Ісус говорить: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бо ж ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!»Мт11.28 – 30.

І. Перед нами – велике запрошення Євангелії. Слово Боже запрошує усіх прийти до Христа. Молоді і старі, багаті і бідні, білі і чорні. Запрошуються віруючі і ті, хто далеко від Бога. Запрошені навіть найбільші з грішників. Для усіх «струджених і обтяжених» відкриті двері. Обтяжені гріхом. Через гріх ми втратили спілкування з Богом; через гріх ми мучимося і помираємо; через гріх ми живемо в тіні Божого гніву і приречені до пекла, «Бо заплат а за гріх – смерть». Духовна, тілесна і вічна смерть. Справді, це важкий тягар. Запрошені струджені. Зморені життям далеко від Бога, погонею за примарами, запереченням Бога…

Атеїсти відкидають Бога, бо бояться зустрічі з Ним, покарання, якого заслужили. Атеїстом можна бути лише в цьому світі. У вічності не має жодного атеїста. Інші змучені гріховними розвагами. Скільки праці люди віддають в барах, кабаках, розпусті. Господь говорить на сторінках Біблії: «Покинули Мене, джерело живої води, щоб собі подовбати водозбори, водозбори поламані, що води не тримають»Єр.2.13. Але в домах гріха не має щастя, вони – «розбиті водозбори, що води не тримають». Там не має радості для безсмертної душі.

ІІ. В запрошенні помічаємо кілька пунктів.
1.«Прийдіть до Мене», - говорить Христос. В контексті Ісус говорить про себе, як про єдиного Спасителя. «Передав Мені все Мій Отець. І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити»(Матв.11:27). Перше в запрошенні – прийти до Христа. Ви не зможете звільнитися від свого тягаря, поки не прийдете до Нього. Ви запрошені прийти до Нього таким, як ви є: духовно мертвим, грішником, винним, але - розкаяним!
2.Друга думка в запрошенні: «Візьміть на себе ярмо Моє». а)Ярмо виконання Божих заповідей. Заповіді це не огорожа, а захист, фортеця людини. Кожна заповідь захищає одну з важливих сторін життя. б)Ярмо служіння. Як тільки ви щиро прийдете до Христа, ви будете покликання ним до праці. Ви перестане служити гріху і почнете служити Христу! Новий характер душі забажає служити Богу і людям. Це ярмо не рабства, а правдивої свободи! Віруючий несе ярмо служіння не один. Христос разом з ним! Бо «Без Мене не можете робити нічого». Посилаючи Апостолів до праці Господь говорить: «Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!»
3. Третя грань запрошення: «Навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий». Якщо ви прийдете до Христа і візьмете на себе Його ярмо, ви навчитесь від Нього. Він тихий і серцем покірний, і ви навчитесь від Нього бути такими. Апостол Іван говорить: «Будемо подібні до Нього»1Ів.3.2.
4.Четверте – говориться про тягар, який повинні узяти ті, які приходять до Христа. Під тягарем ми розуміємо страждання за Христа. В Біблії страждання інколи названі словом хрест. Тобто, кожен віруючий покликаний нести свій хрест слідування за Христом. Коли апостол Павло увірував у Христа, він зразу зустрів спротив і страждання. В іншому місці Спаситель говорить: «Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною». Христос не скривав від своїх дітей, що в цьому світі вони зустрінуть скорботу. Але Він заповідав їм бути мужніми, бо Він переміг світ. Будь яке терпіння з любові до Христа набагато легше ніж гріх. Божий народ воліє терпіти, але не грішити.

ІІ. Нагорода: «Я заспокою вас». В одній з газет я прочитав рекламу пам'ятників: «Наші пам'ятники - найкращі! Вони виготовлені з матеріалів, що не піддаються впливу часу! Це граніт, мармур, залізобетон. Встановивши наш пам'ятник на могилі близької вам людини, ви знайдете спокій і мир, ваша душа буде спокійна! » Та чи може пам'ятник, дарувати спокій і мир душі? Чи не все одно людині, чий тлінний прах лежить під цим надгробком, з якого матеріалу і як оформлена його могила? Мир дає тільки правдива, жива віра в Ісуса Христа
1. Найперша, це мир з Богом. Апостол Павло пише: «Маємо мир з Богом через Господа нашого Ісуса Христа». Це досконалий спокій, який не залежить від поворотів долі.
2. Мир совісті, це наслідок миру з Богом. Спокіна совість дає надію  Людина без надії на вічність не може мати миру. У юди не було надії, він впав у відчай і покінчив з життям.
3. Мир на небі. Це мир, який ніколи не перейде. Слово Боже говорить: «Блаженні ті мертві, хто вмирає в Господі! Так, каже Дух, вони від праць своїх заспокояться, бо їхні діла йдуть за ними слідом»Об.14.13.

ІІІ. Запрошення Євангелії скероване до всіх. Отже,  воно має значення і для тебе. Кожна людина запрошена прийти до Христа і жити. Одна молода жінка, сильно захворіла. Впавши в несвідомий стан, вона побачила себе, що померла і стоїть перед Архангелом Гаврилом біля входу в рай. Перегортаючи сторінки Книги Життя, він із сумом сказав: "Вашого імені немає в Книзі" - "Що? - Вигукнула вона, - мого імені немає? Воно повинно бути! Подивіться ще раз". Гавриїл перевірив Книгу і повторив: "Вашого імені немає". - "Але чому ж? - Закричала вона, - що я зробила, що я зробила? Чому мого імені немає тут?" Архангел подивився на неї з сумом і сказав: «Вашого імені немає в Книзі Життя не тому, що ви щось зробили, але тому що ви знехтували Божим запрошенням». Тут вона прокинулася і, не дивлячись на хворобу, вперше в житті відкрила серце в таїнстві покаяння сповіді. Людина примирилася з Богом.
Чому люди ідуть в пекло? - Тому що згрішив? Ні, - тому, що не покаявся! Є один гріх, який Бог не може пробачити Бог, і цей гріх є остаточне відкидання Його Сина. Якщо ви відмовляєтеся прийти до Ісуса Христа, для вас немає миру, немає надії, тому що немає іншого Спасителя!
 
Біблія говорить: «Сьогодні, коли почуєте його голос, не робіть закам'янілими ваші серця» Ідіть до Божого милосердя, спішіть до покаяння! Вирішуйте негайно! Чому чекаєш, навіщо відкладаєш найважливіше запрошення?...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину