Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті
12
вер.
2015
Для вас це слово. Діян.13.26. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Євангелізація
3_1_1«Для вас було послане слово спасіння цього»Діян.13.26. Чи ти чуєш, брате і сестро? Де б ти не був. Бог посилає для тебе слово спасіння. В гомоні світу лунає Слово Бога, пропонує порятунок в каруселі проблем. Це слово приходить крізь товщу віків, долає відстань простору. Не підвладне часу, бо: «Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме!»(Iс.40:8). Ще ніколи Слово Боже не мало таких засобів поширення. Зростають тиражі християнських книг, газет і журналів. Радіо і телебачення доносять Євангеліє в кожен дім. Інтернет відкриває нові можливості для євангелізації.
Слухаємо, але не виконуємо. «Не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть»(Рим.2:13).
Сучасна людина відслідковує політичні події, курси валют, попередження синоптиків… Але не живе по Божому Слову.  Слово Боже - це карта, яка допомагає нам прокласти курс по дорозі життя. «Для вас було послане слово спасіння цього»
В Біблії знаходимо  відповідь на важливі питання:

І. Що означає Слово спасіння?
Слово спасіння, це слово про Христа: « І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали»(Дiї.4:12).  «І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця»(Iван.1:14). Перша книга Біблії вказує на  прихід Спасителя, остання сторінка закінчується Його прославою. Тільки Ісус Христос є Спасителем,  Він один може дати людині те, чого вона насправді потребує.
Ісус сказав: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Матв.11:28). Гріх  – це найбільша проблема, яка краде спокій людини.. Всі інфіковані гріхом. Через  гріх заповнені тюрми і психіатричні лікарні. Через гріх починаються війни.Питання гріха і прощення не можна вирішити заливаючи горе вином, або ж сидячи на голці.
Бог пропонує прощення гріхів.  «говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!»(Iс.1:18). Через жертву Ісуса Христа отримуємо прощення гріхів, бо «Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас оздоровлено!»Іс.53.5. Біблія кличе : "Примиріться з Богом" (2 Кор. 5:20).
Христос прийшов  у цей світ, щоб примирити людину з Богом (Еф. 2:16), брата з братом, сусіда з сусідом.
«Для вас було послане слово спасіння цього» Отже, наступний пункт наших роздумів:
 
ІІ. Для кого Слово спасіння?
1. Для всіх семи мільярдів людей світу.  Господь сказав учням:  Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!»(Мар.16:15)
Яке дивне милосердя Боже! Людство відвертається від Бога любові, але Божа любов ніколи не відвертається від людини.
2.На всі часи. Слово спасіння завжди актуальне. Біблія говорить: «Слово Господнє повік пробуває! А це те Слово, яке звіщене вам в Євангелії» 1Петр.1:25. «Небо й земля проминуть, але не минуться слова Мої!»(Лук.21:33).
3.Найголовніше – Слово Спасіння звернене до тебе! «Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!»Євр.4.7.  Хто чує, але не приймає слів Біблії подібний до людини, яка в зливу біжить, тримаючи в руці не розкриту парасольку. Або вирушає в далеку дорогу без дорожньої карти чи навігатора.  «Кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску»(Матв.7:26).
В світлі Святого Письма : в якому стані ми перед Словом спасіння?
 
ІІІ. В якому стані ми перед Богом?
1.Християни привелійовані. Ми Божі діти у Божій родині!  «Очі ж ваші блаженні, що бачать, і вуха ваші, що чують»(Матв.13:16). Ісус називає щасливими тих, які мають можливість чути Боже Слово і жити ним.  «Блаженні ж і ті, хто слухає Божого Слова і його береже!»(Лук.11:28). Ще сьогодні велика частина мешканців планети не чула проповіді Євангелії. В багатьох країнах християнство заборонене законом, а віруючих жорстоко переслідують. Це привілей – іти кожної неділі до церкви, читати і слухати Боже Слово, молитися, проповідувати!
2. Християни відповідальні. Ми відповідальні за почуте Слово . З висоти неба на нас звернені погляди наших батьків, мучеників і ісповідників Церкви, які передали нам скарб Христової віри.  Своїй Церкві наш Господь залишив велике і відповідальне доручення: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь» Мт.28.18-20.   І хочу сказати всім дорогим слухачам: "Не бійтеся бути справжніми, живими християнами. Не бійтеся, ми служителі Церкви Христа і навіть ворота пекла Церкву не здолають. Ми стоїмо під охороною Всевишнього. Всі дипломати різних країн недоторканні, їх можна вислати, але не посадити у в'язницю. Ми легати Христа і ми недоторканні!  Нас можна посадити у в'язницю, і навіть убити.  Але  для нас приготована вічність!  І, знаючи це, ми, християни, не боїмося смерті і з радістю працюємо на ниві Христа.
Ми повинні донести до людей Євангеліє.
Рука Господня не змаліла, щоб рятувати і сьогодні. Але чи бачили вони цей хрест?  Безліч душ ще не знають Того, кого ми називаємо Спасителем!  Вони у вашій родині, у вашій оселі, вони на ваших вулицях і перехрестях. Ось тут насамперед і треба діяти, сюди  потрібно нести світло і життя!  Добре мати стільки любові, щоб обійняти всю землю, але нехай першими відчують  любов ті, які поряд з нами.

Вирішальне запитання. Почувши Слово спасіння, ви більше не залишитися таким як раніше. Зараз, перед кожним з  стоїть запитання:  що ти зробиш  з Ісусом? Від цього залежить  майбутнє, де проведеш вічність. На небі з Богом і з усіма святими, або ж у пеклі з дияволом і з усіма його ангелами? Одне з двох. Як ти вчиниш? Приймеш  дитячою вірою Ісуса Христа чи відкинеш і розіпнеш своїми гріхами? Він так близько…  Найдорожче, що дає тобі сьогодні Бог - це час.  Час для того, щоб покаятися.
Найбільше безумство відкладати вирішення на потім, і не замислюватися над тим, де проведеш вічність.  Не зупинись  на півдорозі . «Для вас було послане слово спасіння цього». Може більше ніколи не почуєш цього благодатного поклику .  «Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!»(Iван.12:48)
Хтось одягне маску побожності, але в серці нічого не зміниться. Такі почують справедливий докір: "Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що зачиняєте Царство Небесне; бо не входите і хоче ввійти не допускаєте" (Мт. 23:13).
Скільки нещасних, що починали навертатися до Христа, залишилися без покаяння, спокусившись поведінкою і словами деяких віруючих. Скільки людей зупинилися в пошуках істини через грубість сучасних  фарисеїв. Не будь лицеміром, бо «Господь дивиться на серце»1Сам.16.7.
Прийміть з радістю Слово спасіння. Нехай весь світ іде своєю дорогою, а ви повертайтесь і йдіть проти течії.  «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете,  і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!»Ів.8.31-32 .
"... Нині, коли почуєте голос Його, не робіть сердець ваших ..." - говорить Слово Боже (Євр. 3:15). Спаліть мости, які ведуть в старе гріховне життя.
Іди до Церкви – Божої родини. Виконуй Слово Боже і зберігай Його в серці своєму. «Для вас було послане слово спасіння цього»
Прийди до покаяння сьогодні. Нехай Сам Господь допоможе вам зробити це!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 10 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину