Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті
12
вер.
2015
Для вас це слово. Діян.13.26. Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Євангелізація
3_1_1«Для вас було послане слово спасіння цього»Діян.13.26. Чи ти чуєш, брате і сестро? Де б ти не був. Бог посилає для тебе слово спасіння. В гомоні світу лунає Слово Бога, пропонує порятунок в каруселі проблем. Це слово приходить крізь товщу віків, долає відстань простору. Не підвладне часу, бо: «Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме!»(Iс.40:8). Ще ніколи Слово Боже не мало таких засобів поширення. Зростають тиражі християнських книг, газет і журналів. Радіо і телебачення доносять Євангеліє в кожен дім. Інтернет відкриває нові можливості для євангелізації.
Слухаємо, але не виконуємо. «Не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть»(Рим.2:13).
Сучасна людина відслідковує політичні події, курси валют, попередження синоптиків… Але не живе по Божому Слову.  Слово Боже - це карта, яка допомагає нам прокласти курс по дорозі життя. «Для вас було послане слово спасіння цього»
В Біблії знаходимо  відповідь на важливі питання:

І. Що означає Слово спасіння?
Слово спасіння, це слово про Христа: « І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали»(Дiї.4:12).  «І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця»(Iван.1:14). Перша книга Біблії вказує на  прихід Спасителя, остання сторінка закінчується Його прославою. Тільки Ісус Христос є Спасителем,  Він один може дати людині те, чого вона насправді потребує.
Ісус сказав: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Матв.11:28). Гріх  – це найбільша проблема, яка краде спокій людини.. Всі інфіковані гріхом. Через  гріх заповнені тюрми і психіатричні лікарні. Через гріх починаються війни.Питання гріха і прощення не можна вирішити заливаючи горе вином, або ж сидячи на голці.
Бог пропонує прощення гріхів.  «говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!»(Iс.1:18). Через жертву Ісуса Христа отримуємо прощення гріхів, бо «Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас оздоровлено!»Іс.53.5. Біблія кличе : "Примиріться з Богом" (2 Кор. 5:20).
Христос прийшов  у цей світ, щоб примирити людину з Богом (Еф. 2:16), брата з братом, сусіда з сусідом.
«Для вас було послане слово спасіння цього» Отже, наступний пункт наших роздумів:
 
ІІ. Для кого Слово спасіння?
1. Для всіх семи мільярдів людей світу.  Господь сказав учням:  Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!»(Мар.16:15)
Яке дивне милосердя Боже! Людство відвертається від Бога любові, але Божа любов ніколи не відвертається від людини.
2.На всі часи. Слово спасіння завжди актуальне. Біблія говорить: «Слово Господнє повік пробуває! А це те Слово, яке звіщене вам в Євангелії» 1Петр.1:25. «Небо й земля проминуть, але не минуться слова Мої!»(Лук.21:33).
3.Найголовніше – Слово Спасіння звернене до тебе! «Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!»Євр.4.7.  Хто чує, але не приймає слів Біблії подібний до людини, яка в зливу біжить, тримаючи в руці не розкриту парасольку. Або вирушає в далеку дорогу без дорожньої карти чи навігатора.  «Кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску»(Матв.7:26).
В світлі Святого Письма : в якому стані ми перед Словом спасіння?
 
ІІІ. В якому стані ми перед Богом?
1.Християни привелійовані. Ми Божі діти у Божій родині!  «Очі ж ваші блаженні, що бачать, і вуха ваші, що чують»(Матв.13:16). Ісус називає щасливими тих, які мають можливість чути Боже Слово і жити ним.  «Блаженні ж і ті, хто слухає Божого Слова і його береже!»(Лук.11:28). Ще сьогодні велика частина мешканців планети не чула проповіді Євангелії. В багатьох країнах християнство заборонене законом, а віруючих жорстоко переслідують. Це привілей – іти кожної неділі до церкви, читати і слухати Боже Слово, молитися, проповідувати!
2. Християни відповідальні. Ми відповідальні за почуте Слово . З висоти неба на нас звернені погляди наших батьків, мучеників і ісповідників Церкви, які передали нам скарб Христової віри.  Своїй Церкві наш Господь залишив велике і відповідальне доручення: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь» Мт.28.18-20.   І хочу сказати всім дорогим слухачам: "Не бійтеся бути справжніми, живими християнами. Не бійтеся, ми служителі Церкви Христа і навіть ворота пекла Церкву не здолають. Ми стоїмо під охороною Всевишнього. Всі дипломати різних країн недоторканні, їх можна вислати, але не посадити у в'язницю. Ми легати Христа і ми недоторканні!  Нас можна посадити у в'язницю, і навіть убити.  Але  для нас приготована вічність!  І, знаючи це, ми, християни, не боїмося смерті і з радістю працюємо на ниві Христа.
Ми повинні донести до людей Євангеліє.
Рука Господня не змаліла, щоб рятувати і сьогодні. Але чи бачили вони цей хрест?  Безліч душ ще не знають Того, кого ми називаємо Спасителем!  Вони у вашій родині, у вашій оселі, вони на ваших вулицях і перехрестях. Ось тут насамперед і треба діяти, сюди  потрібно нести світло і життя!  Добре мати стільки любові, щоб обійняти всю землю, але нехай першими відчують  любов ті, які поряд з нами.

Вирішальне запитання. Почувши Слово спасіння, ви більше не залишитися таким як раніше. Зараз, перед кожним з  стоїть запитання:  що ти зробиш  з Ісусом? Від цього залежить  майбутнє, де проведеш вічність. На небі з Богом і з усіма святими, або ж у пеклі з дияволом і з усіма його ангелами? Одне з двох. Як ти вчиниш? Приймеш  дитячою вірою Ісуса Христа чи відкинеш і розіпнеш своїми гріхами? Він так близько…  Найдорожче, що дає тобі сьогодні Бог - це час.  Час для того, щоб покаятися.
Найбільше безумство відкладати вирішення на потім, і не замислюватися над тим, де проведеш вічність.  Не зупинись  на півдорозі . «Для вас було послане слово спасіння цього». Може більше ніколи не почуєш цього благодатного поклику .  «Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!»(Iван.12:48)
Хтось одягне маску побожності, але в серці нічого не зміниться. Такі почують справедливий докір: "Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що зачиняєте Царство Небесне; бо не входите і хоче ввійти не допускаєте" (Мт. 23:13).
Скільки нещасних, що починали навертатися до Христа, залишилися без покаяння, спокусившись поведінкою і словами деяких віруючих. Скільки людей зупинилися в пошуках істини через грубість сучасних  фарисеїв. Не будь лицеміром, бо «Господь дивиться на серце»1Сам.16.7.
Прийміть з радістю Слово спасіння. Нехай весь світ іде своєю дорогою, а ви повертайтесь і йдіть проти течії.  «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете,  і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!»Ів.8.31-32 .
"... Нині, коли почуєте голос Його, не робіть сердець ваших ..." - говорить Слово Боже (Євр. 3:15). Спаліть мости, які ведуть в старе гріховне життя.
Іди до Церкви – Божої родини. Виконуй Слово Боже і зберігай Його в серці своєму. «Для вас було послане слово спасіння цього»
Прийди до покаяння сьогодні. Нехай Сам Господь допоможе вам зробити це!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 9 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Ищу пару для встреч, до 50, мне 33 года, рост 182, вес 80, строго гетеро, мобилен. Полные девушки не в моем вкусе.